+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: SIEDLCE

  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar Peter_
    Model
    Espace IV PH II
    Silnik
    1.9 dCi
    Opis
    Espacito '06
    Od
    04 Oct 2011
    Mieszka w
    Siedlce

    SIEDLCE

    witam,
    po kilku latach jeżdżenia różnymi autami do różnych serwisów, zebrało mi się trochę doświadczenia i przemyśleń - postanowiłem się tym podzielić.

    na początek zacznę od tych, których nie polecam:
    - omijajcie z daleka Krzysztofa Antoszczuka z Jesionowej 15 (to syn Jerzego, który też ma na tym samym podwórku warsztat) - może Was spotkać sytuacja, że zapłacicie i nie zostanie zrobione tylko "oczyszczone i posmarowane" (miałem tak dwa razy, z czego raz przypłaciłbym to wypadkiem - nie zrobiony zacinający się ręczny)
    - omijajcie też Perfect Serwis Auto Pana Mariusza, który zlokalizowany jest jakieś 200 m w lewo od ul. Łukowskiej, w kierunku obwodnicy (widać go z ul. Łukowskiej) - Pan Mariusz był dobry, ale te czasy minęły, kiedy zaczął wystawiać takie rachunki, których nawet w Warszawie nie widziałem - czy robi dobrze? wg mnie nie - kilka prób z naprawą wycieraczek (nie ustawione kąty, zerwane gwinty) i naprawa zegarów które i tak się wyłączały, zraziły mnie

    teraz to, co polecam:
    - AUTO-KLINIKA Dariusz Połaski w Żelkowie (upust na części w wysokości 25-46%) - szczerze polecam Pana Dariusza: fachowy, rzetelny, nie zdziera kasy, zawsze gotowy do pomocy, w sytuacjach kryzysowych nawet przyjedzie po auto i je odstawi
    - AUTO-BAYER w Strzale - są fachowi, dobra i miła obsługa, raczej nie zdzierają - przykład: przegląd LPG 70-120 pln, zbieżność 80 pln - w sumie polecałbym ich raczej do drobnych robót, bo jak przeliczyłem inne duże naprawy, mają duży narzut na części
    - ATA-CAR - to wg mnie inny świat jak na te miasto (inne warsztaty wyglądają jak by pochodziły z minionej epoki) - pełna, rzeczowa i fachowa obsługa, nie czuć, że wyrolują na każdej rzeczy, nie mają dużych narzutów na części, robią dużo samochodów w tym samym czasie - przykład: 2xsprężyna KAYABA, 2xmocowanie z łozyskiem, robocizna, zbieżność 730 pln

    z tego co rozmawiałem z kolegami, którzy mieszkają od urodzenia i mają diesle, nie ma w zasadzie warsztatu, który by dobrze robił
    to na razie chyba tyle
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez Peter_ ; 10-12-2013 o 09:25 Powód: dodanie cen

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca Awatar Peter_
    Model
    Espace IV PH II
    Silnik
    1.9 dCi
    Opis
    Espacito '06
    Od
    04 Oct 2011
    Mieszka w
    Siedlce
    dodanie cen...

    AUTO-KLINIKA (za wszystko 1160 zł, 10.2013):
    - wymiana łożyska przód (strona kierowcy)
    - wymiana 2 szt. linki hamulca ręcznego
    - 2 razy regeneracja zacisków (nowy mechanik powiedział, że poprzednie naprawy były robione nieprofesjonalnie - jemu wierzę, bo to kolega mego serdecznego przyjaciela) - tłoczki zapieczone (w ogóle nie wyjmowane przy wcześniejszych naprawach), otwory wentylacyjne niedrożne itp.
    - wymiana 2 szt. przewodów hamulcowych tył
    - wymiana belki stabilizatora
    - wymiana łącznika stabilizatora
    - wymiana 2 szt. gum stabilizatora
    - wymiana płynu hamulcowego
    - wymiana klocków hamulcowych tył

    AUTO-KLINIKA (50 zł, 12.2013):
    - podłącznie do kompa
    - wgranie nowych map dla LPG
    MK3 GHIA HB 2.0 145 KM (2011-2014) -> Laguna II PHII Initiale Paris 1.9 dCi 120 KM (2014-2016) -> MK3 GHIA Kombi 2.5 V6 170 KM (2016-2017)


  4. #3
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Artur
    Opis
    MKIV TDCI było MKIII 2.0 LPG/MKII TD!!
    Od
    10 Mar 2008
    Mieszka w
    WD/ZSL
    Cytat Zamieszczone przez Peter Bianci Zobacz posta
    AUTO-BAYER w Strzale - są fachowi, dobra i miła obsługa, raczej nie zdzierają - przykład: przegląd LPG 70-120 pln, zbieżność 80 pln - w sumie polecałbym ich raczej do drobnych robót, bo jak przeliczyłem inne duże naprawy, mają duży narzut na części
    Dzięki za namiar, często jeżdżę koło ich warsztatu i się zastanawiałem jak z usługami LPG.

  5. #4
    Niedzielny kierowca Awatar Peter_
    Model
    Espace IV PH II
    Silnik
    1.9 dCi
    Opis
    Espacito '06
    Od
    04 Oct 2011
    Mieszka w
    Siedlce
    powiem tak, niby ok. ale po ich sprawdzeniu i wgraniu map musiałem pojechać do Auto-Kliniki. zadzwoń w razie czego też do Auto-Kliniki, powołaj się na mnie (Bień) oraz MKP i zapytaj czy zrobi Ci przegląd
    MK3 GHIA HB 2.0 145 KM (2011-2014) -> Laguna II PHII Initiale Paris 1.9 dCi 120 KM (2014-2016) -> MK3 GHIA Kombi 2.5 V6 170 KM (2016-2017)


  6. #5
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Peter, a jakieś zniżki są uzgodnione?
    Bo dział jest dla
    Tu zamieszczamy TYLKO I WYŁĄCZNIE informacje o warsztatach udzielających rabatu
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  7. #6
    Niedzielny kierowca Awatar Peter_
    Model
    Espace IV PH II
    Silnik
    1.9 dCi
    Opis
    Espacito '06
    Od
    04 Oct 2011
    Mieszka w
    Siedlce
    tak, wiem i pamiętam

    mogę powiedzieć, bo rozmawiałem z właścicielem Auto-Kliniki, że na hasło MKP będzie specjalne tratowanie i ceny, chociaż z autopsji wiem, że ma najniższe w mieście (zwłaszcza robociznę).

    po prostu chciałem się podzielić wiedzą i doświadczeniem w kontaktach w tym mieście. jeśli jest jakiś z tym problem, można ten wątek gdzieś przenieść lub zlikwidować
    MK3 GHIA HB 2.0 145 KM (2011-2014) -> Laguna II PHII Initiale Paris 1.9 dCi 120 KM (2014-2016) -> MK3 GHIA Kombi 2.5 V6 170 KM (2016-2017)


  8. #7
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Peter Bianci Zobacz posta
    ozmawiałem z właścicielem Auto-Kliniki, że na hasło MKP będzie specjalne tratowanie i ceny,
    Czyli jest dogadane o zniżkach?
    Jak ktoś z MKP przyjedzie to dostanie rabaty?
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  9. #8
    Niedzielny kierowca Awatar Peter_
    Model
    Espace IV PH II
    Silnik
    1.9 dCi
    Opis
    Espacito '06
    Od
    04 Oct 2011
    Mieszka w
    Siedlce
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Peter Bianci Zobacz posta
    ozmawiałem z właścicielem Auto-Kliniki, że na hasło MKP będzie specjalne tratowanie i ceny,
    Czyli jest dogadane o zniżkach?
    Jak ktoś z MKP przyjedzie to dostanie rabaty?
    wg mnie tak, ale odpowiadać za człowieka i jego czyny do końca nie mogę, bo to obca osoba jest dla mnie
    MK3 GHIA HB 2.0 145 KM (2011-2014) -> Laguna II PHII Initiale Paris 1.9 dCi 120 KM (2014-2016) -> MK3 GHIA Kombi 2.5 V6 170 KM (2016-2017)


  10. #9
    Niedzielny kierowca Awatar Peter_
    Model
    Espace IV PH II
    Silnik
    1.9 dCi
    Opis
    Espacito '06
    Od
    04 Oct 2011
    Mieszka w
    Siedlce
    Netoper, sytuacja jest taka. po naszej "rozmowie" postanowiłem zadzwonić i porozmawiać w imieniu MKP. summa summarum otrzymałem zapewnienie od właściciela Pana Dariusza, że jak ktoś z MKP zgłosi się do niego, gwarantuje upust na części w wysokości 25-46%
    Ostatnio edytowane przez Peter_ ; 06-12-2013 o 09:04
    MK3 GHIA HB 2.0 145 KM (2011-2014) -> Laguna II PHII Initiale Paris 1.9 dCi 120 KM (2014-2016) -> MK3 GHIA Kombi 2.5 V6 170 KM (2016-2017)


  11. #10
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    No i OK, zostawiamy temat tu gdzie jest.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  12. #11
    Niedzielny kierowca Awatar Peter_
    Model
    Espace IV PH II
    Silnik
    1.9 dCi
    Opis
    Espacito '06
    Od
    04 Oct 2011
    Mieszka w
    Siedlce
    jarowoo, przy okazji rozmów dot. rabatów, pytałem się o zakres robót przy LPG. jest w stanie pomóc tylko przy STAG
    MK3 GHIA HB 2.0 145 KM (2011-2014) -> Laguna II PHII Initiale Paris 1.9 dCi 120 KM (2014-2016) -> MK3 GHIA Kombi 2.5 V6 170 KM (2016-2017)


Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2010, 11:23
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-08-2005, 10:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów