+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Zielony listek
    Imię
    Przemek
    Opis
    MK4 Titanium X 2.0HE 145KM + LPG
    Od
    20 Aug 2010
    Mieszka w
    Warszawa - Ochota

    Wymiana lamp tył w MK4 HB przedlift na polift LED

    Witam czy przerabiał ktoś z was temat wymiany lamp tylnych w MK4 HB na te poliftowe które są duuużo ładniejsze i lepiej świecą (mowa oczywiście o wersji LED).
    U mnie pod firmą miałem okazję się przyjrzeć kształtom tylnych lamp w moim aucie(przedlift) oraz w polifcie i doszedłem do wniosku że poza lampami będę potrzebował tych plastikowych elementów tylnej klapy. Sama klapa jest taka sama. Kształt wcięć w błotnikach też wygląda identycznie.
    Proszę o poradę.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pieszy Awatar misiekfg
    Imię
    Michał
    Opis
    Mondeo MK4 2.0TDCI 143KM TITANIUM PANTHER BLACK METALLIC
    Od
    06 Mar 2013
    Mieszka w
    Gorzów Wlkp./ HAMBURG
    Czytałem Twój temat i i możesz mieć rację. Już wcześniej myślałem o takiej wymianie ale się nie zagłębiałem w temat. Po Twoim tekście przeglądnąłem części na Alledrogo i może się taki zabieg udać. Tylko jeszcze kaskę uzbierać....
    A na przód te nowe lampy allegro.pl/reflektor-ford-mondeo-mk4-2007-dayline-led-wwa-i3012495297 i będzie gites
    Ostatnio edytowane przez misiekfg ; 06-03-2013 o 20:26

  4. #3
    Pieszy Awatar EQR
    Opis
    Mondeo Mk. IV
    Od
    09 Sep 2010
    Mieszka w
    prawie Warszawa
    Czy może któryś z kolegów przetestował taką modyfikację w praktyce? Bardzo jestem ciekaw z jakim skutkiem? Czy mocowanie lamp, zwłaszcza w klapie jest identyczne i potrzeba tylko wymienić plastikowe nakładki (moim zdaniem wystarczyłaby tylko wąska listwa z oświetleniem tablicy i znaczkiem!)? A jak wygląda kwestia podłączenia elektrycznego - w końcu to zamiana zwykłych żarówek na diody!? Jeżeli komuś się udało, to może podzieli się doświadczeniami?

  5. #4
    Mistrz pobocza Awatar RalfiX78
    Imię
    Rafał
    Model
    Focus Ml. II
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    13 Jul 2012
    Mieszka w
    Mysłowice
    Cytat Zamieszczone przez EQR Zobacz posta
    Czy może któryś z kolegów przetestował taką modyfikację w praktyce? Bardzo jestem ciekaw z jakim skutkiem? Czy mocowanie lamp, zwłaszcza w klapie jest identyczne i potrzeba tylko wymienić plastikowe nakładki (moim zdaniem wystarczyłaby tylko wąska listwa z oświetleniem tablicy i znaczkiem!)? A jak wygląda kwestia podłączenia elektrycznego - w końcu to zamiana zwykłych żarówek na diody!? Jeżeli komuś się udało, to może podzieli się doświadczeniami?
    Mój znajomy przerabiał swoje Mk IV HB, ale zderzak przedni wymieniał na ten z ledami i powiem że super to wygląda. Jak będę go widział postaram się go wypytać o szczegóły.


Podobne wątki

  1. [MkIII] wymiana konsoli przedlift na polift mk 3
    By Sosyn in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-01-2014, 09:12
  2. [MkIII] Wymiana sterownika airbag - przedlift/polift
    By RadkoR in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 28-12-2013, 16:29
  3. [MkIII] Drzwi - czy polift pasuje do przedlift
    By czajan101 in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 00:18
  4. [MkIII] wymiana dźwigni ręcznego przedlift --> polift ?
    By micab in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 00:21

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów