+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    ziemniak
    Gość

    drobne porady odnosnie zakupu

    Witam. Zmieniam autko na mondeo i chciałem się dowiedzieć jakie są typowe usterki tego modelu i na co zwracać szczególna uwagę przy zakupie. Interesuje mnie głównie mk2 w kombi na olej napędowy.

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Zielony listek Awatar koni
    Imię
    konrad
    Opis
    renault scenic 1.9 dTi 99'
    Od
    09 Jun 2010
    Mieszka w
    kraśnik
    kolego,gdzie znajdziesz w LKR dobre mdo?na początek-nie ten dział.po drugie o mk2 to chyba 1/3 forum jest i połowa z tego to dizle.generalnie mdo lubi ruda,szczególnie z tyłu,w kombi trzeba sprawdzić zawiechę z tyłu,były tam też nivomaty.dizel w mk2 to nie common rail.wielkiej mocy nie ma ,ale niewiele pali.jak znajdziesz konkretny egzemplarz daj do oceny,pozdro
    Mk II GREEN Juice GHIA & DURATEC 2.5l inside i kuchenka - była ... niezapomniana...
    jest - Renault Megane Scenic 99' 1.9 dTi ma być Espace F1 kiedyś...

  4. #3
    ziemniak
    Gość
    Wiem że mondeo bokiem nie pośmigam i właśnie o to mi chodzi. Na razie mam omege B 2.0 w benzynie. Sporo mocy, lekki tył i jakieś 3 miesiące doświadczenia za kółkiem to całkiem dobry przepis na rozbity samochód. Poza tym bardzo zależy mi na niskim spalaniu. A samochód wcale nie musi być z kraśnika, po dobre autko można się pofatygować pare kilometrów.

  5. #4
    Zielony listek Awatar koni
    Imię
    konrad
    Opis
    renault scenic 1.9 dTi 99'
    Od
    09 Jun 2010
    Mieszka w
    kraśnik
    bo właśnie jest taki na forum do sprzedania,jakiego szukasz mk2 kombi 1.8 TD,ale w Gdyni...zajrzyj do działu sprzedam.ja jeżdzę już swoim mdo parę lat,znam to i owo.jedno miasto-daleko nie jest.jak coś to pisz na pw(prywatne wiadomośći)pomogę
    Ostatnio edytowane przez koni ; 26-03-2013 o 14:37
    Mk II GREEN Juice GHIA & DURATEC 2.5l inside i kuchenka - była ... niezapomniana...
    jest - Renault Megane Scenic 99' 1.9 dTi ma być Espace F1 kiedyś...

Podobne wątki

  1. Mondeo MK IV - prośba po opinie i porady w sprawie zakupu
    By adamoo83 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-04-2011, 03:06
  2. [MkIII] drobne Car Audio - inwestować?
    By Pablo in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 12:15
  3. [MkIII] Drobne pytanko mam
    By kroni in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-04-2006, 22:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów