+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Pieszy
    Opis
    MKIII 2.0 TDCI 115 KM
    Od
    31 Jul 2011
    Mieszka w
    Inowroc³aw

    w³±czaj±cy siê alarm

    Witam,
    Mój Mondek 18.04 obchodzi³ 10 urodziny i tak chyba w ramach jubileuszu alarm zacz±³ bardzo dziwnie siê zachowywaæ. Mianowicie po za³±czeniu alarmu z pilota (alarm fabryczny, z ukrytym przyciskiem do rozkodowywania) s³ychaæ dwa pikniêcia i jest ok, natomiast po jakim¶ czasie (kilka minut) niestety w³±cza siê alarm i wyje, ¿e masakra. Po rozbrojeniu z pilota s³ychaæ 4 pikniêcia... Próbowa³em rozbroiæ go odpowiedni± kombinacj± przyci¶niêæ ukrytym przyciskiem, ale niestety nic to nie daje. Dzwoni³em do serwisu u dealera Forda, gdzie by³ kupowany ale niestety przez telefon nic siê nie za³atwi, a za samo podpiêcie pod kompa zawo³ali 200PLN... Wiecie mo¿e o co mo¿e chodziæ?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Poch³aniacz prostych Awatar rednaxelA
    Opis
    Mk3 2001 TDDI
    Od
    14 May 2010
    Mieszka w
    £ód¼
    Cytat Zamieszczone przez josedasilva Zobacz posta
    alarm fabryczny, z ukrytym przyciskiem do rozkodowywania)
    to nie fabryczny - najwyzej montowany przed dealera masz moze jakies instrukcje od niego?

  4. #3
    Klubowicz Awatar arczi3
    Imiê
    Arek
    Model
    Galaxy mkIII
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    14 Mar 2009
    Mieszka w
    £ód¼
    Cytat Zamieszczone przez rednaxelA Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez josedasilva Zobacz posta
    alarm fabryczny, z ukrytym przyciskiem do rozkodowywania)
    to nie fabryczny - najwyzej montowany przed dealera masz moze jakies instrukcje od niego?
    Ja te¿ mam fabryczny z ukrytym przyciskiem

    Pisane z szybkiej klawiatury.
    AREK : 502-754-948


    FORD GALAXY MKIII

  5. #4
    Mistrz pobocza Awatar dgra86
    Imiê
    Dominik
    Opis
    ford mondeo mk3 2FL 1.8 Pb+LPG
    Od
    22 Dec 2011
    Mieszka w
    zebrzydowice
    Cytat Zamieszczone przez josedasilva Zobacz posta
    Witam,
    Mój Mondek 18.04 obchodzi³ 10 urodziny i tak chyba w ramach jubileuszu alarm zacz±³ bardzo dziwnie siê zachowywaæ. Mianowicie po za³±czeniu alarmu z pilota (alarm fabryczny, z ukrytym przyciskiem do rozkodowywania) s³ychaæ dwa pikniêcia i jest ok, natomiast po jakim¶ czasie (kilka minut) niestety w³±cza siê alarm i wyje, ¿e masakra. Po rozbrojeniu z pilota s³ychaæ 4 pikniêcia... Próbowa³em rozbroiæ go odpowiedni± kombinacj± przyci¶niêæ ukrytym przyciskiem, ale niestety nic to nie daje. Dzwoni³em do serwisu u dealera Forda, gdzie by³ kupowany ale niestety przez telefon nic siê nie za³atwi, a za samo podpiêcie pod kompa zawo³ali 200PLN... Wiecie mo¿e o co mo¿e chodziæ?
    sprawd¼ wszystkie krañcówki w drzwiach i w masce . bo mo¿liwe ze która¶ wariuje i alarm widzi otwarte drzwi lub maskê

  6. #5
    Kursant Awatar Dymek
    Imiê
    Damian
    Opis
    MKIII 2.0 TDDI 2001r. sedan
    Od
    01 Dec 2010
    Mieszka w
    Okolice Warszawy
    A powiedzcie mi czy jest mo¿liwe, ¿eby w moim mondeo w ogóle nie by³o alarmu od nowo¶ci? Jest to mo¿liwe czy po prostu co¶ siê uszkodzi³o i dlatego nie dzia³a? Bo nie wiem jak to sprawdziæ.

  7. #6
    Kursant
    Imiê
    Jaros³aw
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    06 Nov 2017
    Mieszka w
    Brodnica
    Witam
    Potrzebuje pomocy, mam mondeo mk3 2002 rok kombi. Alarm zacz±³ wariowaæ. Po otwarciu drzwi zaczyna wyæ i nie mo¿na odpaliæ silnika nie idzie go wy³±czyæ. Nie wiem czy alarm jest fabryczny czy nie jest do³o¿ona dodatkowa syrena. Gdzie mo¿e byæ centralka od alarmu tzn gdzie najczê¶ciej by³a chowana w oryginale? Silnik 1,8 125 km.
    Ostatnio edytowane przez jarekmlyn ; 09-05-2018 o 15:21

  8. #7
    Zielony listek Awatar perials
    Model
    mondeo
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    10 Nov 2015
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    W serwisach montowano pod mask± na kielichach amortyzatorów i przegrodzie. Tak jak pisa³ jeden z przedmówców - podstawa sprawd¼ lub od³±cz krañcówkê pod mask± (one pierwsze siê psu³y i uprzyjemnia³y ¿ycie swoim w³a¶cicielom).

  9. #8
    Kursant
    Imiê
    Jaros³aw
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    06 Nov 2017
    Mieszka w
    Brodnica
    Dziêki za pomoc a gdzie dok³adnie jest krañcówka obszuka³em ca³y rant maski i nie znalaz³em.

  10. #9
    Zielony listek Awatar perials
    Model
    mondeo
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    10 Nov 2015
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    Nie na masce tylko na wzmocnieniu przednim lub b³otnikach. Mo¿e znajdziesz jakie¶ pozosta³o¶ci w³±cznika krañcowego? Wtedy trzeba go zast±piæ nowym lub zaizolowaæ przewód który szed³ do niego.

  11. #10
    Kursant
    Imiê
    Jaros³aw
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    06 Nov 2017
    Mieszka w
    Brodnica
    Krañcówki nie znalaz³em za to znalaz³em centralkê od alarmu by³a za schowkiem. Wypina³em po kolei kable od p³ytki i sprawdza³em czy dalej wyje metod± prób i b³êdów od³±czy³em chyba zasilanie auto odpala bez problemu straci³em tylko alarm i po otwarciu drzwi z pilota bez ci±gniêcia klamki auto nie zamyka siê samoczynnie wiêc albo by³a to funkcja alarmu albo jako¶ dodatkowo siê to uruchamia.
    Ostatnio edytowane przez jarekmlyn ; 03-08-2018 o 13:21

Podobne w±tki

  1. [MkII] Zawsze w³±czaj±cy siê ABS przy wyhamowywaniu
    By Gruuby in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-07-2013, 17:00
  2. [Zetec] Wysoka temperatura i w³±czaj±cy siê wentylator
    By jerzuu123 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzêdowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 02:45
  3. [MkIII] rozrusznik w³±czaj±cy siê w trakcie jazdy
    By darpro in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-04-2008, 16:44
  4. [MkIII] Non stop w³±czaj±cy siê wentylator ch³odnicy.
    By ugni in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-04-2008, 18:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów