+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Archer
    Gość

    Wiązka elektryczna MK1 - silnik

    Drodzy Forumowicze,

    Jesli nie znajde odpowiedzi tutaj to chyba juz nigdzie.

    Potrzebuję wiązkę elektryczną silnika benzynowego do Mondeo MK1 ale taką na trzy okrągłe wtyki a nie jeden kwadratowy.

    Obdzwoniłem wszystkie szroty, przegladnąłem Allegro, etc - znalazłem dwie wiązki ale na wtyk kwadratowy...

    Moze ktoś ma u siebie taką wiązkę i leży sobie niepotrzebna... chętnie nabędę.

    Inna opcja to lutowanie zamiana gniazda/wtyku wiązki - tutaj oczywiście mogę przelutować całość z tym ze nie wiem czy kolory sa identyczne w obu i czy przelutowuje poprostu jeden do jeden kolorami i ogólnie jak to zadziała. Moxze ktoś miał juz taki problem.

    Dodam ze to moje najstarsze Mondeo odziedziczone historycznie, mam słabość do Forda a szczegolnie do Mondeo...
    Zrobiłem blache, zrobiłem wnętrze, a na koniec ta wiązka bo sie mi rozsypała ze starości...

    Moze ktos zna rozwiązanie? Jakieś pomysły?

    Pawel

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Zielony listek Awatar kazik22
    Imię
    Paweł
    Opis
    MkI 93r 2,0 Si B+G
    Od
    26 Jun 2010
    Mieszka w
    Popłacin/Płock
    Nie wiem czy zanabycie wiązki coś pomoże bo prawdopodobnie też będzie posypana,sam swoją łatam co jakiś czas po kawałku to tu to tam,rzekomo taki urok pierwszych roczników.Najlepiej by było całą instalkę zrobić od podstaw na nowych przewodach tylko trochę pracochłonne i kosztowne,ewentualnie "kilometr" izolacji i jedziesz przewodzik po przewodziku


    President Jackson I / Diesel#4-32 / Lemm 2001 Turbo

Podobne wątki

  1. [MkI] Wiązka elektryczna silnika
    By arki in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-12-2012, 23:35
  2. [MkII] Wiązka elektryczna silnika
    By romi72 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 17:46
  3. [MkII] Wiązka elektryczna wnętrza
    By Greddy in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-03-2008, 11:25

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów