+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. #1
    Zbanowany
    Opis
    Mondeo IV 1.8 TDCi
    Od
    05 Jun 2013
    Mieszka w
    Warszawa

    Serwis niezależny Ford Ew-Car Warszawa

    Witam wszystkich!

    Chciałbym polecić serwis niezależny Ford-a w Warszawie ul. Dorodna 35a. Robiłem przegląd Mondeo IV 1.8 TDCi (wymiana wszystkich filtrów, oleju), dodatkowo klocki przód. Cena oryginalnych części najniższe jakie udało mi się gdziekolwiek znaleźć (wszystkie filtry, olej i korek spustu oleju) 330 zł , przegląd 140 zł, klocki założyłem Fordowskie na pierwszy montaż (nie Motorcraft) 272 zł i wymiana 50 zł. Dodatkowo serwis klimatyzacji 120 zł. Na wszystkie usługi na hasło Mondeo Klub Polska dostałem jeszcze rabat 10%. Dopytałem, mają też IDS.
    Mechanicy, którzy pracują u Pana Zbyszka, pochodzą z serwisów Forda, widać, że znają się bardzo dobrze.
    Jak na razie jestem bardzo zadowolony i tylko tam będę od dzisiaj serwisował swój samochód.
    Telefony z wizytówki: 22 814-00-33 i 604-807-807

    Pozdrawiam wszystkich,
    Mariusz

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Ewcar już od dawna jest "związany" z MKP.
    Mieli wloty i upadki w obsłudze klienta, i z zamawianiem części, ale odpukać od jakiegoś czasu nie łapią negatywów.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  4. #3
    Pogromca zakrętów Awatar tompiorko
    Imię
    Tomaszek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 90 KM
    Opis
    Zombii line, '02
    Od
    11 Jul 2008
    Mieszka w
    Warszawa/Świdnik
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    ale odpukać od jakiegoś czasu nie łapią negatywów.
    Piotrek, oj łapią negatywy łapią, tylko czasem już nie ma siły i chęci o tym pisać. Ceny fakt mają fajne ale podejście właściciela do biznesuuuu....


  5. #4
    adela
    Gość
    Przecież to ściema na resorach jest..
    Wczoraj się zarejestrował tylko po to aby napisać reklamę.
    Do garbydź z tym.

  6. #5
    Zbanowany
    Opis
    Mondeo IV 1.8 TDCi
    Od
    05 Jun 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Przecież to ściema na resorach jest..
    Wczoraj się zarejestrował tylko po to aby napisać reklamę.
    Do garbydź z tym.
    Droga "adela" jeżeli ktoś jest nowy na forum to nie powinno się go w ten sposób traktować. Jestem nowym posiadaczem Ford-a Mondeo IV i dlatego zarejestrowałem się na forum, chcąc jednocześnie polecić serwis, do którego się udałem i który mogę z czystym sumieniem polecić. Jeżeli jesteś "starą wyjadaczką" na forum powinnaś się zachować jednak troszeczkę inaczej świecąc przykładem. Forum chyba nie jest tylko dla starych bywalców, ale i dla nowych...tak przynajmniej powinno się wydawać...Po Twoim zachowaniu widać, że to Ty jesteś nastawiona negatywnie. Według tego co piszesz polecać serwisy może jedynie stary forumowicz....dziwne zasady prezentujesz...
    Pozdrawiam serdecznie i witam wszystkich zarówno starych jak i młodych forumowiczów

  7. #6
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    Drogi HUNTER1984, czy po prostym przeglądzie polegającym na wymianie olejów i klocków, z którym poradziłby sobie nawet Pan Kazio z speluno-garażu można od razu

    Cytat Zamieszczone przez HUNTER1984 Zobacz posta
    z czystym sumieniem polecić
    taki warsztat? Oj chyba nie...

    No i zapraszam na spoty warszawskie - najbliższy już w poniedziałek 17-go czerwca. Info w dziale SPOTY. Pogadamy sobie na żywo
    Carpe diem...

  8. #7
    Pochłaniacz prostych Awatar Saren
    Imię
    Leszek
    Model
    Kellys Tyke 10
    Silnik
    29" 2x10 SLX
    Opis
    Modelowo 2018
    Od
    06 Aug 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Pablo81 Zobacz posta
    Pogadamy sobie na żywo

    http://www.mondeoklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=11320&dateline=139687  8809

  9. #8
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez HUNTER1984 Zobacz posta
    Jestem nowym posiadaczem Ford-a Mondeo IV i dlatego zarejestrowałem się na forum, chcąc jednocześnie polecić serwis, do którego się udałem i który mogę z czystym sumieniem polecić
    Dobra dobra..
    Już nie takie reklamy tu były

  10. #9
    Klubowicz Awatar basil
    Model
    Fiesta w kopłakach
    Silnik
    Diesel
    Od
    05 Oct 2006
    Mieszka w
    Jelcz-Laskowice
    Cytat Zamieszczone przez HUNTER1984 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Przecież to ściema na resorach jest..
    Wczoraj się zarejestrował tylko po to aby napisać reklamę.
    Do garbydź z tym.
    Droga "adela" jeżeli ktoś jest nowy na forum to nie powinno się go w ten sposób traktować. Jestem nowym posiadaczem Ford-a Mondeo IV i dlatego zarejestrowałem się na forum, chcąc jednocześnie polecić serwis, do którego się udałem i który mogę z czystym sumieniem polecić. Jeżeli jesteś "starą wyjadaczką" na forum powinnaś się zachować jednak troszeczkę inaczej świecąc przykładem. Forum chyba nie jest tylko dla starych bywalców, ale i dla nowych...tak przynajmniej powinno się wydawać...Po Twoim zachowaniu widać, że to Ty jesteś nastawiona negatywnie. Według tego co piszesz polecać serwisy może jedynie stary forumowicz....dziwne zasady prezentujesz...
    Pozdrawiam serdecznie i witam wszystkich zarówno starych jak i młodych forumowiczów
    Drogi kolego. Jesteś tu nowy zatem Twój post jest odbierany tak a nie inaczej.
    Daj się poznać na spotach jak koledzy sugerują oraz zapoznaj się z opiniami ludzi którzy zjedli zęby na współpracy z tą firmą



    wytaptane z paletki
    Należę do elitarnego klubu posiadaczy nowych uszczelek w V6
    MOC zaś jest wszystkim, powoduje że ludzie którzy nigdy nie widzieli tego co ja, widzą nawet to czego ja nie widziałem

  11. #10
    Pochłaniacz prostych
    Imię
    Mateusz
    Model
    Citroen C5 X7
    Silnik
    3.0 V6 PB 211KM
    Od
    03 Sep 2009
    Mieszka w
    Skarżysko-Kamienna / Poznań
    Cytat Zamieszczone przez HUNTER1984 Zobacz posta
    Droga "adela" jeżeli ktoś jest nowy na forum to nie powinno się go w ten sposób traktować. Jestem nowym posiadaczem Ford-a Mondeo IV i dlatego zarejestrowałem się na forum, chcąc jednocześnie polecić serwis, do którego się udałem i który mogę z czystym sumieniem polecić. Jeżeli jesteś "starą wyjadaczką" na forum powinnaś się zachować jednak troszeczkę inaczej świecąc przykładem. Forum chyba nie jest tylko dla starych bywalców, ale i dla nowych...tak przynajmniej powinno się wydawać...Po Twoim zachowaniu widać, że to Ty jesteś nastawiona negatywnie. Według tego co piszesz polecać serwisy może jedynie stary forumowicz....dziwne zasady prezentujesz...
    Pozdrawiam serdecznie i witam wszystkich zarówno starych jak i młodych forumowiczów
    Adela to facet
    Był Ford Mondeo mk2 1,8 98' B+G, Ford Mondeo mk3 2,0 01' D, BMW X5 E53 3.0 06' D, Peugeot 307 CC 04' 2.0 B, Ford Mondeo mk4 2.5 T5 07' B
    Jest Opel Astra G 1,4 01' B, Citroen C5 X7 3.0 V6 09' B
    509-334-170


  12. #11
    Pochłaniacz prostych Awatar cosin
    Imię
    Adam
    Model
    Insignia Country 4x4
    Silnik
    2.0T 250KM
    Opis
    S-MAX FL 2.0EB + DUSTER 4x4
    Od
    31 Aug 2007
    Mieszka w
    Wawa
    ceny w Ewcarze może i niskie ale jak widziałem chęć do obsługi mnie przez właściciela i to jego sapanie jak to trudno tyłek ruszyć po filtr czy olej to mi się odechciało i od kilku lat omijam ten sklep... przez co i do serwisu nie zajrzę (nawet po tak wspaniałej reklamie wymiany oleju, pewnie powietrze pompują jeszcze lepiej)

    a na spota zobaczyć się F2F zapraszam
    Ostatnio edytowane przez cosin ; 06-06-2013 o 15:02

  13. #12
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez cosin Zobacz posta
    ale jak widziałem chęć do obsługi mnie przez właściciela i to jego sapanie jak to trudno tyłek ruszyć po filtr czy olej

  14. #13
    Pogromca zakrętów Awatar tompiorko
    Imię
    Tomaszek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 90 KM
    Opis
    Zombii line, '02
    Od
    11 Jul 2008
    Mieszka w
    Warszawa/Świdnik
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez cosin Zobacz posta
    ale jak widziałem chęć do obsługi mnie przez właściciela i to jego sapanie jak to trudno tyłek ruszyć po filtr czy olej
    O to to to


  15. #14
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez tompiorko Zobacz posta
    Piotrek, oj łapią negatywy łapią
    A no widzisz, myślałem że się poprawili, bo na forum nie było od dłuższego czasu uwag, ale to może być jak piszesz, że nie ma siły pisać, a druga sprawa jak ludki przestali korzystać z Ewcara to i nie piszą.
    Ja przestałem u nich kupować graty jak 3 razy na darmo pojechałem, mimo że przed wyjazdem przez fona dostałem zapewnienie, że za pierwszym razem świeczki są od ręki, a za drugim o przewody WN chodziło, trzeci raz to wyjazd po lambdę która przez fona była a na miejscu nie było, do tego mimo zapewnień że za tydzień będzie, kolejny wyjazd był znowu fiaskiem.
    No i sprzedawca sprawiał wrażenie jakby był niezadowolony, że człowiek chce u niego kupować i mu zawraca głowę.
    To było kilka lat temu, na forum opisywałem i wtedy było też sporo właśnie tego typu negów, Imyślałem że jak od pewnego czasu się nie pojawiają to firma się poprawiła, a tu wychodzi żźe jednak dalej jest jak było.
    Sporo cen mają całkiem OK, tylko przydałoby się żeby i towar był, i obsługa nie naburmuszona, jakby obrażona że człowiek do nich przyjechał.
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  16. #15
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Netoper Zobacz posta
    Ja przestałem u nich kupować graty jak 3 razy na darmo pojechałem
    To widzę że każdy już przez to przeszedł

  17. #16
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Bo nie mozecie zamowic dostawy do domu, tylko panu zbyszkowi glowe zawracacie

    tapatalk

  18. #17
    Pochłaniacz prostych Awatar Saren
    Imię
    Leszek
    Model
    Kellys Tyke 10
    Silnik
    29" 2x10 SLX
    Opis
    Modelowo 2018
    Od
    06 Aug 2010
    Mieszka w
    Warszawa/Poznań
    ja ani razu tam nie byłem po tym co się nasłuchałem a mam dość blisko do nich
    http://www.mondeoklubpolska.pl/image.php?type=sigpic&userid=11320&dateline=139687  8809

  19. #18
    adela
    Gość
    Kurde, teraz to mam całkiem inne zdanie..
    A może wrócić z tym tematem tam gdzie był?
    Może naszymi doznaniami oszczędzimy komuś przejazdów na pusto..
    Serio piszę.
    Ja to jeszcze blisko miałem, ale kurde jak ktoś chciałby np z ursynowa czy coś się przejechać, to masakra

    Cytat Zamieszczone przez HUNTER1984 Zobacz posta
    Na wszystkie usługi na hasło Mondeo Klub Polska dostałem jeszcze rabat 10%
    BTW
    Ciekawe skąd Hunter znał hasło jak A: zarejestrował się tu po wizycie tam B:nawet stali bywalcy forum nie znają tego hasła )

    Netoper, przemyśl może proszę pozostawienie wątku tam gdzie był.
    Oszczędźmy komuś paliwa i nerwów.

    ---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:05 ----------

    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    Bo nie mozecie zamowic dostawy do domu
    Ty, a weź zamów jak po tym jak dzwonisz i słyszysz:
    TA.. NIE.. TA.. NIE WIEM.. MUSZE SPRAWDZIC, ALE TO NIE TERAZ
    TERAZ NIE MAM CZASU

  20. #19
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Ty, a weź zamów jak po tym jak dzwonisz i słyszysz:
    TA.. NIE.. TA.. NIE WIEM.. MUSZE SPRAWDZIC, ALE TO NIE TERAZ
    TERAZ NIE MAM CZASU
    po to pan zbyszek stworzył sklep internetowy, żeby się z klyjentelom nie użerać

    ---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 16:10 ----------

    ale obiektywnie trzeba przyznać że czasami mają bardzo dobre promocje

  21. #20
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    czasami mają bardzo dobre promocje
    ..i co z promocji jak nie ma towaru

Podobne wątki

  1. [MkI] serwis klimy warszawa
    By esik_az_eso in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2009, 19:34
  2. [MkIII] [Warszawa] Serwis klimatyzacji
    By Wierzba in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-07-2007, 20:57
  3. [MkIII] Serwis klimatyzacji - Warszawa
    By yuko in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-05-2007, 16:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów