+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa

    Mondeo MK3 do oceny

    Witam wszystkich na forum

    Postanowiłem zakupić sobie Mondeo MK3 w roczniku 2005+, kolor ciemny. Przeglądam juz od dłuższego czasu oferty w necie i chciałbym poprosić was o radę. Wiadomo, że żeby ocenić auto trzeba je dokładnie sprawdzić na żywo, ale może po obejrzeniu ofert jakie będę wrzucał chociaż mi powiecie czy wogóle warto się fatygować. Mam do wydania do 20 tys, no chyba że cos będzie na prawdę bardzo interesujące, to mogę trochę więcej. Jak ktoś wie o jakimś pewnym Mondku na sprzedaż to będę bardzo wdzięczny za taką informację. Z góry dzięki, a na początek to:

    http://tablica.pl/oferta/super-ford-...tml#2a6976debc
    Ostatnio edytowane przez Mateo89 ; 25-09-2013 o 13:57

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    trochę go fantazja poniosła w opisie

    Spytaj jak długo go ma bo auto nie jest na warszawskich blachac wiec mógł ktoś kupic na handel a teraz smaruje w opisie

    Kolejna rzecz załatw VIN auta i zdjecie dokładne fotela kierowcy bo jest odsuniety za mocno i nic nie widać (może specjalnie albo ktoś jest długi po prostu )

  4. #3

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Ok, dzięki za wskazówki a ten?

    http://allegro.pl/show_item.php?item=3572053982

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    lampy z tyłu ma wymienione


    czemu taka duża różnica w cenie?

  6. #5

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jakoś się natknąłem na ten egzemplarz i mnie zainteresował bo cena spoko a wygląda nieźle, na ale nie wiem, mówisz, że lampy wymienione hmm... kurde ogólnie to szukam i szukam i lipa, unikam komisów, patrzę raczej na prywatne oferty, a tego mało Jak to jest, trzeba się tak wystrzegać handlarzy, czy nie ma reguły? Gdzie najlepiej szukać? Zależy mi też żeby to w Wawie było, bo nie mam czasu na dalakie wyprawy po samochód.

  7. #6
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Ok, dzięki za wskazówki a ten?

    http://allegro.pl/show_item.php?item=3572053982
    Siema! Też zastanawiałem się nad tym autem więc pojechałem je obejrzeć Daruj sobie, dlaczego? Wypiszę w podpunktach.
    -Szpachla na dachu przy antenie, aż do szyby, dosyć spory placek.
    -Szpachla na zakolach z przodu, z tyłu na zakolu nawet czujnik nie łapał a ma pomiar do 1050.
    -Auto nie ma hamulców, po wciśnięciu pedału hamulca wrażenie jakbyś hamował 200 tonowym tirem z prędkości 200 na godzine.
    - ESP nie działa.
    -Silnik chodzi ładnie, nice stukocze, pracuje cicho ale za to
    -Nie słychać turbiny
    -Po wciśnięciu pedału gazu auto zbiera się jak skoda 105L 1.4 45 KM.
    Wymieniać dalej?
    A i autem jeździ kolega kolegi właściciela. Mam nadzieje, że pomogłem.

  8. #7

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez KapitanBomba Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Ok, dzięki za wskazówki a ten?

    http://allegro.pl/show_item.php?item=3572053982
    Siema! Też zastanawiałem się nad tym autem więc pojechałem je obejrzeć Daruj sobie, dlaczego? Wypiszę w podpunktach.
    -Szpachla na dachu przy antenie, aż do szyby, dosyć spory placek.
    -Szpachla na zakolach z przodu, z tyłu na zakolu nawet czujnik nie łapał a ma pomiar do 1050.
    -Auto nie ma hamulców, po wciśnięciu pedału hamulca wrażenie jakbyś hamował 200 tonowym tirem z prędkości 200 na godzine.
    - ESP nie działa.
    -Silnik chodzi ładnie, nice stukocze, pracuje cicho ale za to
    -Nie słychać turbiny
    -Po wciśnięciu pedału gazu auto zbiera się jak skoda 105L 1.4 45 KM.
    Wymieniać dalej?
    A i autem jeździ kolega kolegi właściciela. Mam nadzieje, że pomogłem.
    Siema! Dzięki bardzo, ocaliłeś sporo mojego czasu Ale hardcore, masakra! Jednak tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że kupić pewny samochód to jest batdzo trudne zadanie
    Ostatnio edytowane przez Mateo89 ; 25-09-2013 o 15:17

  9. #8
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez KapitanBomba Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Ok, dzięki za wskazówki a ten?

    http://allegro.pl/show_item.php?item=3572053982
    Siema! Też zastanawiałem się nad tym autem więc pojechałem je obejrzeć Daruj sobie, dlaczego? Wypiszę w podpunktach.
    -Szpachla na dachu przy antenie, aż do szyby, dosyć spory placek.
    -Szpachla na zakolach z przodu, z tyłu na zakolu nawet czujnik nie łapał a ma pomiar do 1050.
    -Auto nie ma hamulców, po wciśnięciu pedału hamulca wrażenie jakbyś hamował 200 tonowym tirem z prędkości 200 na godzine.
    - ESP nie działa.
    -Silnik chodzi ładnie, nice stukocze, pracuje cicho ale za to
    -Nie słychać turbiny
    -Po wciśnięciu pedału gazu auto zbiera się jak skoda 105L 1.4 45 KM.
    Wymieniać dalej?
    A i autem jeździ kolega kolegi właściciela. Mam nadzieje, że pomogłem.
    Siema! Dzięki bardzo, ocaliłeś sporo mojego czasu Ale hardcore, masakra! Jednak tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że kupić pewny samochód to jest batdzo trudne zadanie
    W razie czego jakby coś z WWA jeszcze Cię zainteresowało (MK3 TDCI) wrzucaj tu, widziałem wszystkie więc mogę Ci zawsze oszczędzić trochę czasu na oględziny

  10. #9

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez KapitanBomba Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez KapitanBomba Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Ok, dzięki za wskazówki a ten?

    http://allegro.pl/show_item.php?item=3572053982
    Siema! Też zastanawiałem się nad tym autem więc pojechałem je obejrzeć Daruj sobie, dlaczego? Wypiszę w podpunktach.
    -Szpachla na dachu przy antenie, aż do szyby, dosyć spory placek.
    -Szpachla na zakolach z przodu, z tyłu na zakolu nawet czujnik nie łapał a ma pomiar do 1050.
    -Auto nie ma hamulców, po wciśnięciu pedału hamulca wrażenie jakbyś hamował 200 tonowym tirem z prędkości 200 na godzine.
    - ESP nie działa.
    -Silnik chodzi ładnie, nice stukocze, pracuje cicho ale za to
    -Nie słychać turbiny
    -Po wciśnięciu pedału gazu auto zbiera się jak skoda 105L 1.4 45 KM.
    Wymieniać dalej?
    A i autem jeździ kolega kolegi właściciela. Mam nadzieje, że pomogłem.
    Siema! Dzięki bardzo, ocaliłeś sporo mojego czasu Ale hardcore, masakra! Jednak tylko utwierdza mnie to w przekonaniu, że kupić pewny samochód to jest batdzo trudne zadanie
    W razie czego jakby coś z WWA jeszcze Cię zainteresowało (MK3 TDCI) wrzucaj tu, widziałem wszystkie więc mogę Ci zawsze oszczędzić trochę czasu na oględziny
    Dzięki! A natknąłeś się do tej pory na coś wartego kupna, czy same wałki?

  11. #10
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Jakbym się natknął na coś wartego to bym to kupił Wszędzie do tej pory do ceny auta trzeba było doliczać poważne usterki, z czego się robiło 20000 jak nie więcej.

  12. #11

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Haha, no niby to logiczne, ale miałem na myśli, że może coś widziałeś, ale jednak nie zdecydowałeś się kupić, never mind :P a tego widziałes?

    http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo...tml#42e15c3673
    Ostatnio edytowane przez Mateo89 ; 25-09-2013 o 15:34

  13. #12
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Haha, no niby to logiczne, ale miałem na myśli, że może coś widziałeś, ale jednak nie zdecydowałeś się kupić, never mind :P a tego widziałes?

    http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo...tml#42e15c3673
    Warszawa Wesoła.
    - lekko bity w przód, trochę szpachli od reflektora do zakola, nie wiem jak wygląda to od spodu.
    -Sinik OK!
    -Hamulec pulsuje przy wciśnięciu nawet lekkim.
    -Układ kierowniczy w średnim stanie, auto nie prowadzi się pewnie, kierownica chodzi dosyć ciężko. Nie zachowuje się tak jak powinien na drodze. Sam byś musiał sobie to ocenić ale w porównaniu do innych nie było z nim najlepiej jeżeli chodzi o jazde.
    -BARDZO CIĘŻKO wchodzi drugi bieg - to mnie zniechęciło do kupna, bo nie chcę jeździć i się męczyć. Miałem podobnie w scorpio 2.0 DOHC i z czasem było coraz gorzej, a naprawić nikt tego nie umiał. Tzn. Biegu nie możesz wrzucić o tak po prostu, musisz zrobić to bardzo powoli ale pewnie.
    -Nie działa klamka z zewnątrz od strony pasażera (trzeba otwierać drzwi na patencie.)
    -Tylne zakole przytarte, uszczerbek na lakierze, oznaki korozji, wielkości kciuka dorosłego mężczyzny.
    -krzywo spasowana maska/atrapa widać przerwę.
    I to chyba tyle. Ten drugi bieg to spory mankament jak dla mnie. Auto nie jest też jakoś szczególnie zadbane.

    A i cena ciągle spada, także warto poczekać. Wpierw było 16000 jak nie więcej.
    Ostatnio edytowane przez KapitanBomba ; 25-09-2013 o 16:06

  14. #13

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Po tym poście wierzę Ci, że widziałes wszystkie MK3 TDCI w Wawie Kurde, ale lipa, jestem rozczarowany, bo widzę, że będzie na prawdę ciężko z kupnem samochodu A jak się zapatrujesz na handlarzy, zaglądałeś gdzieś, czy tylko od prywatnych szukasz?

  15. #14
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    Po tym poście wierzę Ci, że widziałes wszystkie MK3 TDCI w Wawie Kurde, ale lipa, jestem rozczarowany, bo widzę, że będzie na prawdę ciężko z kupnem samochodu A jak się zapatrujesz na handlarzy, zaglądałeś gdzieś, czy tylko od prywatnych szukasz?
    Byłem w komisie na Prymasa Tysiąclecia, 14900 pierwszy właściciel stoi na otomoto. A co do handlarzy to odpuszczam temat. Handlarz kupuje auto taniej, picuje i sprzedaje drożej. Z reguły jest to jakiś rupieć w ładnym opakowaniu, a wszystko zaczyna i tak wychodzić z czasem. Poza tym handlarz nie jeździł tym autem na co dzień i o nim wie. Ma w dupie to czy sprzeda Tobie czy komuś innemu. Oczywiście są uczciwi handlarze, ale to jak szukanie igły w stogu siana. Ogólnie z doświadczenia na poprzednich samochodach, wiem, że nie warto tracić czasu.

    Też jestem rozczarowany :P nic u nas nie idzie znaleźć rozsądnego.
    Ostatnio edytowane przez KapitanBomba ; 25-09-2013 o 16:22

  16. #15

    Opis
    chwilowo brak
    Od
    25 Sep 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    I co, ten z Prymasa też do bani? Co z nim nietak? Widziałeś tego co dodałem w pierwszym poście (2,2 tdci) , jak tak to co myślisz?

  17. #16
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mateo89 Zobacz posta
    I co, ten z Prymasa też do bani? Co z nim nietak? Widziałeś tego co dodałem w pierwszym poście (2,2 tdci) , jak tak to co myślisz?
    Z prymasa najgorszy na świecie. Uszczelki wszystkie porośnięte mchem od wewnątrz, z tyłu w zamku klapy bagażnika pełno wody, silnik cały mokry, wszędzie woda, wtryski itd. Każde drzwi od wewnątrz zeżarte na wysokość 5cm. Dwumasa łupie jak szalona. Do tego nie ma możliwości jazdy próbnej, bo auto nie wyjedzie dalej jak za bramę komisu. Rezerwa i 0KM wedle komputera pokładowego.

    -------------

    Tego akurat nie oglądałem, trochę szkoda byłoby mi wyłożyć 22 tysie. tym bardziej, żę nie ma aut bez wkładu finansowego. Zawsze coś trzeba zrobić. Niby z warszawy, a tablice SK. Nie wiem, jak masz 22 koła +rezerwę na naprawy pojedź i zobacz Może akurat będzie perełka.
    Ostatnio edytowane przez KapitanBomba ; 25-09-2013 o 19:00

  18. #17
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez KapitanBomba Zobacz posta
    Handlarz kupuje auto taniej, picuje i sprzedaje drożej. Z reguły jest to jakiś rupieć w ładnym opakowaniu, a wszystko zaczyna i tak wychodzić z czasem.


    Wiesz.. znam kilku handlarzy, i nie ładnie jest tak wrzucać wszystkich do jednego worka..

  19. #18
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez adela Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez KapitanBomba Zobacz posta
    Handlarz kupuje auto taniej, picuje i sprzedaje drożej. Z reguły jest to jakiś rupieć w ładnym opakowaniu, a wszystko zaczyna i tak wychodzić z czasem.


    Wiesz.. znam kilku handlarzy, i nie ładnie jest tak wrzucać wszystkich do jednego worka..
    Wyjąłeś fragment z Całości. Przeczytaj jeszcze raz uważnie
    Ostatnio edytowane przez KapitanBomba ; 25-09-2013 o 21:43

  20. #19
    Zbanowany
    Model
    mk1 fl v6
    Silnik
    pb 98
    Opis
    sedan
    Od
    11 Mar 2006
    Mieszka w
    Warszawa/ grochow
    Tytus - orzel 7 to 520i?

  21. #20
    Kursant
    Opis
    Mondeo 2.0TDCI
    Od
    28 Aug 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez KarolRS Zobacz posta
    Tytus - orzel 7 to 520i?
    To orzeł 1. Teraz szukam Orzeła 7.

Podobne wątki

  1. Mondeo MK IV do oceny
    By Przemek18818 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-02-2013, 12:39
  2. Mondeo MK3 do oceny
    By Zyto45 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20-04-2012, 10:06
  3. Mondeo MK III do oceny...
    By brum in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 23:14
  4. Mondeo do oceny.
    By Photos in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-08-2011, 22:42
  5. [mk1]mondeo 1.6 do oceny.
    By roman09 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-01-2011, 11:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów