+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Węgrów/Warszawa

    205/55 16 letnie ;)

    Witam. Mam pytanko odnośnie Barum Bravuris 3. 2 chyba zbierała pozytywne opinie, więc 3 teoretycznie powinna być lepsza jak Szanowni Eksperci oceniają ten produkt ? i co można w podobnej cenie lepszego zakupić ?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Ekspert Rezulteo Awatar rezulteo opony
    Imię
    rezulteo
    Opis
    Mondeo
    Od
    18 Oct 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Witaj,

    Zazwyczaj nowe modele tzw. "następcy" są lepszymi egzemplarzami. Nie posiadamy jeszcze testów do tej opony z racji, że jest nowa - ale na przykład dla rozmiaru 205 55 R16 91V, etykieta wskazuje notę E w kryterium oszczędności paliwowej, C - za hamowanie na mokrej nawierzchni oraz zewnętrzny hałas toczenia 71db. Należy pamiętać, że noty są różne w zależności od rozmiaru. Opona ta jest z najniższej półki. Konkurencją jest dla niej między innymi: MARANGONI Verso, CEAT Tornado, NEXEN CP 641 czy Sava Intensa.

    Pozdrawiamy,

    Rezulteo Opony
    Opony do Mondeo - najnowsze informacje, porady, testy, porównywarka cen na www.rezulteo-opony.pl

    Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze: https://twitter.com/rezulteo_opony

  4. #3
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Węgrów/Warszawa
    Ok rozumiem.. co byscie polecili do 1000zł w takim razie ?

  5. #4
    Niedzielny kierowca Awatar zbiban1967
    Imię
    Zbigniew
    Model
    ALFA ROMEO 159
    Silnik
    zawsze benzyna
    Od
    28 Apr 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Z tego co porównywałem i przewaliłem ( testy i opinie ) w internecie ,to Fulda Ecocontrol albo Vredestein Sportrack 5. Mieszczą się w tej kwocie.

  6. #5
    Niedzielny kierowca Awatar Boniu
    Model
    MK-czy
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    .. Mundek mk3 tddi 2.o/115km kombi 01r. Ghia:)
    Od
    01 Oct 2011
    Mieszka w
    jeszcze koszalin
    ja nie tak dawno zakupiłem 4 matadory i muszę powiedzieć że lata się na nich całkiem dobrze 4szt= 1000zł

    było mk2 jest mk3 a już w planach mk4

  7. #6
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Węgrów/Warszawa
    o dzięki za opinie a co myślicie o KLEBER DYNAXER HP3 ? mogę je mieć w cenie 230zł..

  8. #7
    Niedzielny kierowca Awatar zbiban1967
    Imię
    Zbigniew
    Model
    ALFA ROMEO 159
    Silnik
    zawsze benzyna
    Od
    28 Apr 2012
    Mieszka w
    Kielce
    Jeżeli nie przeszkadza Ci że mają klasę energetyczną "E" ...a w testach ADAC z 2013 r. uzyskały wynik "niezadowalający".Vredestein Sportrack 5 za niewiele więcej maja "C" ,a hamowanie na mokrym "B" oraz są o 1 db cichsze. Nie wiem jak jest z Kleber odnośnie wytrzymałości ,ale holenderski wyrób ludzie chwalą. Ja zacząłem zwracać uwagę na etykiety od momentu zakupu Toyo Proxes T1R ,niby ok' ale w trasie są niemiłosiernie głośne.Dlatego będą zmieniane.
    Ostatnio edytowane przez zbiban1967 ; 03-03-2014 o 17:38

  9. #8
    Ekspert Rezulteo Awatar rezulteo opony
    Imię
    rezulteo
    Opis
    Mondeo
    Od
    18 Oct 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek_77 Zobacz posta
    Ok rozumiem.. co byscie polecili do 1000zł w takim razie ?
    Witamy,

    Nie znamy dokładnych indeksów prędkości, ale zapraszamy na naszą stronę. Można tam zaznaczyć widełki cenowe i zapoznać sie informacjami na temat danego modelu, jak i porównać opony między sobą.
    Jeżeli chodzi o wspomniane noty, to kupując opony z wyższą klasą energetyczną musimy wziąć pod uwagę to, że po jakimś czasie opona nam się "zwróci" ile? Można to wyliczyć w naszym symulatorze etykiet na: etykiety na opony.

    Pozdrowienia,

    Rezulteo
    Opony do Mondeo - najnowsze informacje, porady, testy, porównywarka cen na www.rezulteo-opony.pl

    Śledź nas na: Facebooku oraz na Twitterze: https://twitter.com/rezulteo_opony

Podobne wątki

  1. [MkII] Oponki...letnie ?!?
    By macbag in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-11-2007, 12:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów