+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Awatar Winiak
    Imiê
    Martin
    Opis
    Inne
    Od
    14 Sep 2013
    Mieszka w
    £ód¼

    Unhappy [MKIII] Winiak kupuje Mondka


  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant Awatar qndziu
    Imiê
    Konrad
    Model
    Fiat Bravo
    Silnik
    1.4 T-jet 120 KM 2010
    Od
    01 Mar 2014
    Mieszka w
    Czêstochowa
    Lepiej braæ od prywatnego sprzedawcy, bo tutaj dwa komisy i handlarzyk (f. vat-mar¿a), a tam zwykle s± "igie³ki" w³a¶nie z takimi super przebiegami, conajmniej 2 musisz z przodu liczyæ, bo jak na tego ostatniego 127 tysiêcy z Niemiec, to chyba go niemiaszek pod kocem trzyma³ i je¼dzi³ na grila na dzia³kê
    Ostatnio edytowane przez qndziu ; 20-03-2014 o 21:31

  4. #3
    Awatar Winiak
    Imiê
    Martin
    Opis
    Inne
    Od
    14 Sep 2013
    Mieszka w
    £ód¼
    Co do przebiegów to siê domy¶lam Na to nawet nie patrze, na zdjêciach nie raz widaæ wymieniane drzwi itp, wiêc mo¿e kto¶ co¶ zauwa¿y i doradzi ¿e "po tego nie ma co jechaæ". Niby u handlarzy i w komisach nie warto kupowaæ, ale mój dobry znajomy kupi³ 2 auta w komisach i ju¿ oko³o 1.5 roku je¼dzi jednym ¿ona drugim mój znajomych i kompletnie nic siê nie dzieje (odpukaæ w niemalowane).

  5. #4
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    MKIII 2.0 benzyna kombi
    Od
    03 Jun 2013
    Mieszka w
    Wroc³aw
    Cytat Zamieszczone przez qndziu Zobacz posta
    Lepiej braæ od prywatnego sprzedawcy, bo tutaj dwa komisy i handlarzyk (f. vat-mar¿a), a tam zwykle s± "igie³ki" w³a¶nie z takimi super przebiegami, conajmniej 2 musisz z przodu liczyæ, bo jak na tego ostatniego 127 tysiêcy z Niemiec, to chyba go niemiaszek pod kocem trzyma³ i je¼dzi³ na grila na dzia³kê
    Ludzie, co wy z tym przebiegiem !? My¶licie, ¿e wszyscy robi± min. 20 ty¶. rocznie w dodatku benzyn± ?
    Ja jestem przyk³adem, ¿e niekoniecznie. Od 20 lat kupujê tylko auta z silnikiem benzynowym i rocznie robiê ok 6 ty¶. Pewnie nie wierzycie ale tak jest. Codziennie do pracy, krótkie wypady za miasto i wyjazd wakacyjny. Aktualnie mam MKIII 2.0 - to samo. W lecie g³ównie rower, ma³y piknik i to tyle. Ach, zapomnia³em, ¿ona nie je¼dzi.
    Zeby nie by³o, mój brat jak sprzedawa³ 10 letnie Megane, te¿ mia³ na liczniku 76 ty¶ i zastanawia³ siê na "pchniêcie licznika" bo wszyscy zabijali go ¶miechem.
    Tak wiêc, nie ma regu³y, wa¿ne ¿eby nie by³ zagazowany bo to ¶wiadczy o du¿ym przebiegu.

  6. #5
    Niedzielny kierowca Awatar mirpo
    Imiê
    Mirek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    1.8 TD ---> 2.0 TDCI
    Od
    25 Jul 2009
    Mieszka w
    Pruszków / L±dek Zdrój
    No sorry, ale w wiêkszo¶ci samochodów na alledrogo.., zw³aszcza ¶ci±ganych z zachodu ¶redni przebieg to 10-15 tys. rocznie... Wierzysz w to ? widzia³es jakie tam maj± drogi i ile litrów paliwa mog± kupiæ za ¶redni± pensjê w porównaniu z polskimi warunkami ?

    Sprzedawane s± samochody polesingowe, które raczej nie je¿dz± tylko na pikniki w niedziele.

    Takich jak Ty, powiedzia³bym "ewenementów" to mo¿na na palcach jednej rêki policzyæ

  7. #6
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    MKIII 2.0 benzyna kombi
    Od
    03 Jun 2013
    Mieszka w
    Wroc³aw
    Takich jak Ty, powiedzia³bym "ewenementów" to mo¿na na palcach jednej rêki policzyæ [/QUOTE]

    Ale jednak siê zdarzaj±

    Co do tych z zachodu to siê zgadzam, jak bym tyle zarabia³ to i do ko¶cio³a bym je¼dzi³ [/QUOTE]
    Ostatnio edytowane przez Kuba69 ; 21-03-2014 o 11:35

  8. #7
    Awatar Winiak
    Imiê
    Martin
    Opis
    Inne
    Od
    14 Sep 2013
    Mieszka w
    £ód¼
    No zdarzaj± siê tylko teraz trzeba liczyæ na farta

  9. #8
    Awatar Winiak
    Imiê
    Martin
    Opis
    Inne
    Od
    14 Sep 2013
    Mieszka w
    £ód¼
    A mo¿e wyje¿d¿a kto¶ z forumowiczów po auta do niemiec? Je¶li takie osoby s± proszê o pw

Podobne w±tki

  1. Kupuje Mondeo MkIII - na co zwrocic uwage
    By execpl in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 08-02-2013, 20:00
  2. Kupuje Ford Mondeo MKIII 2.0 GHIA X 2003 rok - WARTO?
    By beretta1234 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-07-2012, 17:30
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-04-2011, 16:39
  4. [MkIII] [MKIII] Gdzie z zawiech± mondka?
    By andluk in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 18:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów