+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki od 161 do 171 z 171
  1. #161
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Może być ale w tekście na zdjęciu jest wzmianka o grach komputerowych

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #162
    Pogromca zakrętów Awatar RadkoR
    Imię
    Radek
    Model
    Volvo V40 T3
    Silnik
    1.6 EcoBoost 150KM
    Od
    08 Sep 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Znalazłem zdjęcie z już wprowadzonych gier na polski rynek.



    Przepraszam za offtop.

  4. #163
    Rekrut Awatar G&M_2012
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    09 Sep 2014
    Mieszka w
    Zaborówek
    Pytanie jeżeli mam radio Denso o numerach 3S7T-10E889-AD to jaki numer musi mieć czytnik czy to bez różnicy i wystarczy aby był sprawny? Gdzieś czytałem na ten temat ale w ostatnim czasie dużo tego przeczytałem i mam lekki zawrót głowy od tych informacji

    Czy mogę kupić czytnik o takich numerach http://allegro.pl/odtwarzacz-dvd-for...0.html#thumb/2 ?
    Ostatnio edytowane przez G&M_2012 ; 14-02-2018 o 09:24
    FORD MONDEO 2002 TDDI 115KM SILVER STARDUST zmiana na BLUE PEARL- IN PROGRES II FL

  5. #164
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Nie wiem jak z numerami ale trzeba go sparować z radiem bo nie będzie działało.

  6. #165
    Rekrut Awatar G&M_2012
    Imię
    Grzegorz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    09 Sep 2014
    Mieszka w
    Zaborówek
    Cytat Zamieszczone przez Mischel Zobacz posta
    Nie wiem jak z numerami ale trzeba go sparować z radiem bo nie będzie działało.
    Że sparować trzeba to już wiem tylko pytam o numery czy są zamienne czy muszę konkretnego numeru szukać
    FORD MONDEO 2002 TDDI 115KM SILVER STARDUST zmiana na BLUE PEARL- IN PROGRES II FL

  7. #166
    Pieszy
    Model
    mondeo
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    12 Nov 2018
    Mieszka w
    barwice
    jutro jak znajde to wysle ci opisy kostek do denso

  8. #167
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    25 Oct 2018
    Mieszka w
    Koszalin

    Arrow

    Cześć, odkopię trochę historii
    Właśnie założyłem Denso do swojego przedliftowego Mondeo TDDI. Zrobiłem wszystko tak jak było rozpisane na pierwszych dwóch stronach tego tematu.
    Zmieniłem moduł GEM na poliftowy, puściłem CAN wg instrukcji: GEM→Radio→Climatronic→OBD
    Radio i climatronic podłączone według schematów z excela zamieszczonych na wcześniejszych stronach tego tematu.
    Przy okazji zrobiłem lift przycisków grzania szyb i awaryjnych, dodałem ładujący port USB i wejście AUX w pustym "przycisku" wyłączającym ESP (u mnie jego brak), usunąłem zapalniczkę (mam większy schowek), zamontowałem te bajeranckie głośniki i na dniach zakładam tempomat.
    Gdyby ktoś jeszcze chciał się bawić w zakładanie Denso to zapewniam że z przewodami nie będzie problemów. Trzeba tylko mieć oryginalną wiązkę do czytnika DVD i zmieniarki CD, bez tego cała zabawa jest niewykonalna. Mimo że sam chciałem przycwaniakować i "zrobić swoją wiązkę" W każdym razie gdyby ktoś potrzebował info odnośnie montażu to służę pomocą
    Swoją drogą, czytnik DVD i zmieniarkę CD zamontowałem nad nogami pasażera z przodu, za schowkiem. Z takiego powodu, że nie chciało mi się ciągnąć tej wiązki przez całą furę i jeszcze zmniejszać sobie bagażnik. Więc da się, miejsca jest dosłownie w sam raz.

    Generalnie wydaje mi się że wszystko zrobiłem dobrze, ale pewności nie mam i nie będę miał dopóki nie wygram walki z VIN Lockiem.

    Na wyłączonym zapłonie wyświetla mi błąd, wchodzę w menu serwisowe kodem 1981, włączam vin unlock i radio niby chodzi (szumi bo antena póki co leży na podłodze ), chociaż z płyty nie gra... Na dniach sprawdzę jak działa AUX.
    Natomiast na włączonym silniku radio włącza się dopiero po drugim kliknięciu, nie krzyczy że vin się nie zgadza, za to ani nie szumi, ani nie gra, nawiew nie wyświetla niczego na ekranie i się nie słucha (wieje tylko tam gdzie sam zadecyduje i nie da się tego zmienić), zmieniarka CD nie wypuszcza płyt i DVD chyba tak samo.
    Ogólnie całe denso jest w jakimś trybie zablokowanym i nie wiadomo po co w ogóle się włącza skoro nie można nic zrobić.

    Myślałem że można się podpiąć do OBD i przeprogramować VIN w Denso ale niestety nic takiego w FORScanie nie ma. Inne rzeczy da się programować, ale z radia nie ma nic.

    Więc, jak lata temu napisał kondi06: "byłem w aso forda i wgrali po prostu nowy soft" - to chyba jedyne wyjście żeby pokonać VIN Lock. Ale zanim pojadę do ASO to chciałbym samemu spróbować zaktualizować/wgrać nowy system. Problem jest taki że nigdzie nie mogę dostać żadnej wersji do pobrania/kupienia.
    Czy ktoś tutaj może ma system do Denso i chciałby udostępnić?

    EDIT:
    No jak to się dzieje, że jak tylko napiszę na forum to znajduję soft do pobrania... Sorki, gdyby ktoś kiedyś potrzebował to dać znać, wrzucę na dysk google, razem z mapami i czymkolwiek co uznam za przydatne do Denso.
    Ostatnio edytowane przez jm326 ; 13-02-2020 o 03:13

  9. #168
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Z tym softem to uważaj bo są takie które uwalają trwale dvd, na pewno omijaj wersję pl.

  10. #169
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    25 Oct 2018
    Mieszka w
    Koszalin
    No to mam problem. Soft znaleziony oczywiście na chomiku, niby wersja 4.40.nrg, języka polskiego tak czy inaczej wolałbym nie mieć, chyba że wychodziły takie z fabryki. W komentarzu ktoś napisał że wgrał ten soft i działa, a dodatkowo ma menu po polsku... Teraz się waham. Mógłby ktoś udostępnić "sprawdzoną" wersję?

  11. #170
    Pochłaniacz prostych Awatar Mischel
    Imię
    Michał
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Opis
    Mk3 2006
    Od
    20 Jun 2012
    Mieszka w
    Ożarów Maz./Wa-wa Mokotów
    Daj maila na pw to podeślę

  12. #171
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    AMBIENTE
    Od
    17 Jul 2007
    Mieszka w
    Białystok
    Cytat Zamieszczone przez jm326 Zobacz posta
    Cześć, odkopię trochę historii
    Właśnie założyłem Denso....
    Nie w każdym ASO potrafią sparować DENSO. Bez zapłonu nie pojawia się komunikat o barku sparowania bo nie działa klimatyzacja, dopiero gdy CAN połączy się z jej modułem wychodzi błąd VIN.

Podobne wątki

  1. Denso do przedlifta mk3mdo
    By DeMbA in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 10:06
  2. [MkIII] zderzak z 2 lift do przedlifta
    By MarcinDw in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-11-2012, 00:07
  3. Denso samozałączające się nawiewy w Denso
    By Czarodziej_nh in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-07-2012, 15:56
  4. [MkIII] Denso montaż do przedlifta
    By darpaj in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-07-2011, 00:03
  5. [MkIII] Spis żarówek do przedlifta
    By rustin in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-05-2011, 12:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów