+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 112 KM
    Od
    18 Sep 2014
    Mieszka w
    Tyczyn

    Question Dodatkowe chłodzenie

    Cześć i czołem
    ponieważ widzę tutaj sporo maniaków, pomyślałem, że może uda mi się dostać jakieś ciekawe porady...
    chodzi o to, że wpadłem na pomysł zrobienia sobie dodatkowego nawiewu w aucie. czy ktoś robił coś podobnego? oprócz tego, żeby po prostu coś wiało, chciałbym nieco więcej bajeru i pomyślałem, że dobra będzie chociażby regulacja o dużej skali. i czy coś takiego można wykonać na przykład z takiego falownika? http://www.qnisz.pl/falowniki/falown...do-falownikow/

    podoba mi się to, że one mają naprawdę sporo różnych opcji i ta regulacja by się przydała w gorące dni. szkoda, że lato się już kończy, ale na następne upały byłoby to po prostu mega.

    będę wdzięczny za pomoc
    Ostatnio edytowane przez brubas ; 18-09-2014 o 15:57

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    17 Sep 2012
    Mieszka w
    Opole
    Widzę, że w profilu masz Mk3. Naprawdę seryjny klimatronik nie wystarcza, że chcesz dokładać dodatkowy nawiew? Może filtr przeciwpyłkowy masz zapchany?

  4. #3
    Mistrz pobocza
    Opis
    Mondeo MKIII 2.0 TDDI
    Od
    09 Jul 2010
    Mieszka w
    Bytom
    Te falowniki sa na prad AC, w samochodzie masz DC i to moze byc problem (nie mowie, ze nie ma falownikow DC->AC).



    Kurde, rzadko kiedy neguje jakies pomysly na forum - nie moja sprawa... Ale tym razem... po co? Sam nawiew w MK3 jest OK, klimatronik jest troche przyglupawy ale z tym nic nie zrobisz



    Z ciekawosci - jak ma wygladac ten nawiew? Skad, gdzie silnik? Jak to widzisz?

    ---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:09 ----------

    Chyba, ze chodzilo Ci o bezstopniowa regulacje predkosci obrotowej wentylatora nawiewu?

    Opisz dokladniej co chcesz zrobic to pomyslimy

  5. #4
    Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    17 Sep 2012
    Mieszka w
    Opole
    No właśnie też się zdziwiłem. Klima na panelu z żółtą ikonką działa przyzwoicie. Nie wyobrażam sobie montowania czegoś dodatkowego stąd jestem ciekaw co autor ma na myśli bo może chodzi o jakieś innowacyjne rozwiązanie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów