+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Poka wyniki od 41 do 60 z 95
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez Mirko Zobacz posta
    Przykro czyta, e taki way ju nawet na forum dotary
    te way to sa od pocztku istnienia tego forum a nawet o wiele duzej tylko ze nie wszystkie przebiegi da sie sprawdzic, mao kto na tym i innych forach ma przebieg na liczniku zgodny z prawdziwym, no taka niestety prawda, dlatego mimo ze mam w sumie 7 Fordw do sprzedania to tylko jeden tu wystawilem bo wiem ze tu sami detektywi , powtarzam ktry raz ze przebieg rzdu 300-400tys jesli jest oryginalny to nie robi na mnie adnego wraenia przy kupnie aut, szczerze to wole taki z przebiegiem okolo 300tys niz taki 180-200tys bo w tym ostatnim to wszystko jest do wymiany, pompa, wtryski do roboty, dwumasa, i masa innych rzeczy... wiec takie mondeo lepiej jak ma przebieg okolo 300tys, ale co sie uwzieliscie na te przebiegi jakie to ma znaczenie?? wieksze znaczenie ma to czy auto nie jest sklejane z 2 albo 3 innych, jak auto jest utrzymane czy mialo wymieniany olej na czas, jaki olej lany, czy autem jedzil jaki modociany kat co dooyl jeszcze kilkanascie albo dziesit konikw zeby poszpanowac przed kumplami, a wy cigle kopiecie gdzie w historii auta w poszukiwaniu tych nic nie wartych cyferek, moze lepiej pokopa czy auto nie mialo kilka razy w swoim zyciu szkody calkowitej, w jakim stanie przyjechalo z zagranicy w jednym kawaku czy w dwch ale to juz widac za wysokie progi na wasze nogi tylko przebieg i przebieg, kiedy ten ciemny lud zmdrzeje cho troche w tej kwestii????
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 12:59

2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum

Pochaniacz prostych Awatar Robert68
    Model
    Mondeo MK IV Titanium X
    Silnik
    2.0 TDCi 143 PS
    Od
    27 May 2006
    Mieszka w
    Lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez RafiRypin Zobacz posta
    powtarzam ktry raz ze przebieg rzdu 300-400tys jesli jest oryginalny to nie robi na mnie adnego wraenia przy kupnie aut, szczerze to wole taki z przebiegiem okolo 300tys niz taki 180-200tys bo w tym ostatnim to wszystko jest do wymiany, pompa, wtryski do roboty, dwumasa, i masa innych rzeczy...
    @RafiRypin to co na Tobie robi wraenie jest Twoj spraw ale nie kady lubi by oszukiwany i to za wasne pienidze. Twoje tumaczenia to typowy "bekot handlarza". Zamiast udowadniania swojej (wtpliwej) racji zrb co z tym tematem.

Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    @Robert68 nic z tym tematem nie bede robil bo w tym temacie jest wszystko jak najbardziej ok, powtarzam ktry raz ze jest podany vin i niech kazdy sobie sprawdza, moje auto i mi nikt nie bdzie mwi co ja mam robi, jedynie moze kto wypaci 12 tys i odjechac chocia w tym przypadku to ju raczej niemoliwe bo w piatek auto zmienia wlaciciela, jedynie w nagwku moge dopisa synne haso reklamowe Media Markt i tyle w temacie, a wy sobie ujadajcie dalej :P oryginalny przebieg to ma jakie znaczenie w samochodach max 5 letnich ale nie w takich starych jak ten mj, tu wieksze znaczenie ma obecny stan techniczny i oglny stan auta a nie cyferki na liczniku,
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 13:55

Pochaniacz prostych Awatar Robert68
    Model
    Mondeo MK IV Titanium X
    Silnik
    2.0 TDCi 143 PS
    Od
    27 May 2006
    Mieszka w
    Lubuskie
    moje auto i mi nikt nie bdzie mwi co ja mam robi.............a wy sobie ujadajcie dalej
    Szkoda, mylaem e jeste normalny ale jak wida powyej bardzo si pomyliem.

The End

Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez Robert68 Zobacz posta
    a co wedug ciebie mam z tym tematem zrobi? bo nie wiem o co chodzi, przebieg licznikowy z ogoszenia usunity, vin podany i co mam jeszcze tam napisac? ludzie nie kupujcie zloma bo ma ponad 300tys przebiegu? samochd jest w wyjtkowo dobrym stanie, ma zrobiony cay ukad wtryskowy, dwumasa jest w perfrkt stanie, zawieszenie take karoseria bez jakichkolwiek uszkodze, samochd 100% bezwypadkowy, przebieg odpowiedni do wieku auta, cena znacznie nisza od innych co pewnie maja jeszcze wieksze przebiegi i o co chodzi jeszcze?
    By w sobote klient co nawet na przebieg chyba nie patrzy, podpi kompa, przejecha sie z podczonym kompem, "przelecia" miernikiem lakieru chocia to akurat o kant d.. rozbi bo teraz nie ma problemu z kupnem blach w kolorze, chcia da zaliczke ale ja zaliczek nie biore, powiedzial ze w koncu trafi porzdny egzemplarz i w sobote ma przyjecha zabra auto, wiec skoczcie z tym ujadaniem bo nie jeden chcialby zeby jego "pereka" byla w takim stanie a tu samochd naprawde w uczciwym stanie trafil do jakiego chrego tematu dla umysowo chorych "oszuci na OTOMOTO" no bez jaj
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 14:17

Mistrz pobocza Awatar boro1990
    Imi
    Daniel
    Model
    mk2/E39
    Silnik
    2.5V6/2.2
    Opis
    Byo Mondeo mk2 2.5 V6 Jest E39 520
    Od
    11 Feb 2012
    Mieszka w
    Wocawek
    Cytat Zamieszczone przez Robert68 Zobacz posta
    a co wedug ciebie mam z tym tematem zrobi? bo nie wiem o co chodzi, przebieg licznikowy z ogoszenia usunity, vin podany i co mam jeszcze tam napisac? ludzie nie kupujcie zloma bo ma ponad 300tys przebiegu?
    Wystarczyoby wpisa prawdziwy stan licznika, ale wedug ciebie lepiej waki krci. Miej wiadomo tego e jeli sprzedasz to auto nie informujc nowego waciciela o faktycznym stanie to popeniasz przestepstwo. Nie ma znaczenia kto go cofn. Prawd jest to, e wikszo ludzi kupuje oczami itp ale ty jeste sto razy gorszy od nich. Typowy cebularz handlarzyna
    "Gdyby Bg lubi przedni napd, chodzilibymy na rkach"

"Moesz mie kade auto. BMW M5 i tak jest szybsze" - Jeremy Clarkson

Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez boro1990 Zobacz posta
    Wystarczyoby wpisa prawdziwy stan licznika, ale wedug ciebie lepiej waki krci
    no prawie mj ziomek i taki ciemny, jak ja mam wpisa przebieg jak go nie znam.... pomylae troche, cebulaku? :P

---------- Post added at 14:21 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

Miej wiadomo tego e jeli sprzedasz to auto nie informujc nowego waciciela o faktycznym stanie to popeniasz przestepstwo
    jak nie informuje przyszlego nabywcy o faktycznym stanie auta, pisze w ogoszeniu ze stan jest bardzo dobry jak na 10 letni samochd idealny!!! wic informuje, a przebieg przebiegowi nie rwny jeden po 200tys nadaje sie na zom a drugi po 400tys bezproblemowo lata wiec napisze wprost "Nie dla idiotw"

Imi
    Daniel
    Model
    mk2/E39
    Silnik
    2.5V6/2.2
    Opis
    Od
    11 Feb 2012
    Mieszka w
    Wocawek
    Wystarczyoby wpisa prawdziwy stan licznika, ale wedug ciebie lepiej waki krci
    no prawie mj ziomek i taki ciemny, jak ja mam wpisa przebieg jak go nie znam.... pomylae troche, cebulaku? :P

---------- Post added at 14:21 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

Miej wiadomo tego e jeli sprzedasz to auto nie informujc nowego waciciela o faktycznym stanie to popeniasz przestepstwo
    jak nie informuje przyszlego nabywcy o faktycznym stanie auta, pisze w ogoszeniu ze stan jest bardzo dobry jak na 10 letni samochd idealny!!! wic informuje, a przebieg przebiegowi nie rwny jeden po 200tys nadaje sie na zom a drugi po 400tys bezproblemowo lata wiec napisze wprost "Nie dla idiotw"
    Nie tobie to ocenia czy przebieg przebiegowi nie rwny. Skoro stan taki dobry to i klient by si znalaz ale lepiej ludzi w konia robi.
    Co do przebiegu to mj bd - rzeczywicie moe i nie znasz stanu faktycznego ale masz obowizek poinformowa e licznik ma bdne wskazanie.

Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Nie tobie to ocenia czy przebieg przebiegowi nie rwny. Skoro stan taki dobry to i klient by si znalaz ale lepiej ludzi w konia robi
    klient juz sie znalaz i przebieg byl dla niego najmniej istotny z tego co zauwayem

Imi
    Daniel
    Model
    mk2/E39
    Silnik
    2.5V6/2.2
    Opis
    Od
    11 Feb 2012
    Mieszka w
    Wocawek
    Nie tobie to ocenia czy przebieg przebiegowi nie rwny. Skoro stan taki dobry to i klient by si znalaz ale lepiej ludzi w konia robi
    klient juz sie znalaz i przebieg byl dla niego najmniej istotny z tego co zauwayem
    Moe dlatego, e nie wie, e jest cofniety. Twoja sprawa

Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    26 Jul 2016
    Mieszka w
    Rypin
    Ej ty "gacek" za co mi bana na 7 dni dae? Moesz mi nawet na zawsze bana da wisi mi to,

Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Rafi_Rypin Zobacz posta
    Ej ty "gacek" za co mi bana na 7 dni dae? Moesz mi nawet na zawsze bana da wisi mi to,
    Za tego posta to ju raczej miesic bdzie

Rekrut Awatar Kromir
    Imi
    Kamil
    Model
    Seat Leon
    Silnik
    1,8 T
    Opis
    Jedzi, skrca, hamuje
    Od
    08 Apr 2011
    Mieszka w
    Wola
    Jednego krtacza biznesmena mniej
    Wymamrotane nie zrozumiale pod nosem
    Nie yj zgodnie z reguami ycia towarzyskiego,
    Bo nikt ich ze mn nie ustala

Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Kromir Zobacz posta
    Jednego krtacza biznesmena mniej
    Wymamrotane nie zrozumiale pod nosem

Kursant
    Model
    Mondeo ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Czysto informacyjnie. Sprawa wysana do turbo kamery. Oni lubi te klimaty. Niestety nie mam czasu podjecha na komend, prawdopodobnie skieruj to do lokalnej komendy sprzedajcego. Naleaoby zgosi prb popenienia oszustwa. @Rafi_Rypin prezentujesz pierwszorzdne ssystwo. Zostae przyapany na prbie oszustwa to przyznaj si, popraw ogoszenie i sprzedaj samochd normalnie jeeli jest dobry technicznie. Po prostu poinformuj o tym kupujcego.
    Nie liczy si w co czowiek wierzy. Maymi krokami w kocu skoczy si oszukiwanie jeeli zaczniemy co robi w tym kierunku.

Pochaniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imi
    Marcin
    Model
    MKIV
    Silnik
    163km w Buisness edycji
    Od
    15 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    alibizi tak tylko informacyjnie, jezeli juz tak daleko zaprowadziles te sprawe to napisz prosze ile on powinien wpisac ze auto ma przejechane?

Zbanowany
    Model
    Mondeo
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    RS
    Od
    13 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez alibizi Zobacz posta
    Czysto informacyjnie. Sprawa wysana do turbo kamery. Oni lubi te klimaty. Niestety nie mam czasu podjecha na komend, prawdopodobnie skieruj to do lokalnej komendy sprzedajcego. Naleaoby zgosi prb popenienia oszustwa. @Rafi_Rypin prezentujesz pierwszorzdne ssystwo. Zostae przyapany na prbie oszustwa to przyznaj si, popraw ogoszenie i sprzedaj samochd normalnie jeeli jest dobry technicznie. Po prostu poinformuj o tym kupujcego.
    Nie liczy si w co czowiek wierzy. Maymi krokami w kocu skoczy si oszukiwanie jeeli zaczniemy co robi w tym kierunku.
    chyba jeste w bdzie, nie ma tu adnej prby oszustwa, jeli na umowie kupna widnieje przebieg taki jak na liczniku o ile jest wpisany to nikt a juz napewno policja sie tym nie zajmie, bo by musieli do prawie kadego z nas przyjecha

Kursant
    Model
    Mondeo ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie musi informowa ile ma przejechane. Wystarczy, e poinformuje w ofercie oraz kupujcego o ostatnim odczytanym stanie licznika. Krtka wzmianka: stan licznika jest inny ni faktyczny przebieg pojazdu. Ostatni odczytany przebieg pojazdu w 2013 roku wynosi ...
    Dziaanie nagminne, tvn turbo z tym walczy, ludzie rwnie. Miaem okazj widzie po takiej interwencji adne ogoszenia z faktycznym stanem licznika lub z przyblionym na podstawie ostatniego odczytu. Co ciekawe samochody w dobrym stanie pomimo przebiegu bardzo szybko znajdyway nabywcw.

---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

Cytat Zamieszczone przez Szwagier_Antka Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez alibizi Zobacz posta
    chyba jeste w bdzie, nie ma tu adnej prby oszustwa, jeli na umowie kupna widnieje przebieg taki jak na liczniku o ile jest wpisany to nikt a juz napewno policja sie tym nie zajmie, bo by musieli do prawie kadego z nas przyjecha
    Korekta jako korekta nie jest przestpstwem. Brak informacji o korekcie ju tak. Wystarczy, e sprzedajesz samochd i kto telefonicznie poinformuje Ci o faktycznym stanie licznika ktry wypyn z ogoszenia/raportu/innego rda. Jeeli pniej powiesz jakiemu klientowi e przebieg jest taki jak na liczniku/e taki kupie i nie wiesz jaki jest itd. popeniasz przestpstwo, gdy zostae o przebiegu poinformowany.

A tu jeszcze dokadny paragraf.
    Art. 286. 1 k.k. Kto, w celu osignicia korzyci majtkowej, doprowadza inn osob do niekorzystnego rozporzdzenia wasnym lub cudzym mieniem za pomoc wprowadzenia jej w bd albo wyzyskania bdu lub niezdolnoci do naleytego pojmowania przedsibranego dziaania, podlega karze pozbawienia wolnoci od 6 miesicy do lat 8.
    Ostatnio edytowane przez alibizi ; 26-07-2016 o 17:34

Zbanowany
    Model
    Mondeo
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    RS
    Od
    13 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    ale nie kady potrafi sprawdzic samochod w jakichs zagranicznych linkach a ostatnim odnotowanym przebiegiem jak wida jest 198 433km z 13.08.2015 i wszystko gra, i nie oszukujmy sie, wikszo z nas ma cofnite liczniki i nikt juz z tym nic nie zrobi
    Ostatnio edytowane przez Szwagier_Antka ; 26-07-2016 o 17:37

Kursant
    Model
    Mondeo ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    http://selvbetjening.trafikstyrelsen...5XXGBB56B00952
    W linku widnieje ostatni odnotowany, oglnodostpny - ponad 280 tys. Sprzedawca zosta o nim poinformowany. Teraz ma obowizek poinformowa o tym kadego potencjalnego kupujcego.
    Mylisz si, maymi krokami co si w tym kierunku dzieje. Ludzie s coraz bardziej wiadomi, w coraz wikszej iloci miejsc mona uzyska informacje, proste raporty kosztuj par zotych.

Co ciekawe samochd prbowano sprzeda w zeszym roku jednak sprawa rwnie zostaa nagoniona.
    Ostatnio edytowane przez alibizi ; 26-07-2016 o 17:43

Podobne wtki

1. [MkI/MkII] Czy chcesz mie TRIPa do DIESLA??
    By generalX in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 203
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 15:20

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw