+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 60 z 96
  1. #41
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez Mirko Zobacz posta
    Przykro czytaæ, ¿e taki wa³y ju¿ nawet na forum dotar³y
    te wa³y to sa od pocz±tku istnienia tego forum a nawet o wiele d³uzej tylko ze nie wszystkie przebiegi da sie sprawdzic, ma³o kto na tym i innych forach ma przebieg na liczniku zgodny z prawdziwym, no taka niestety prawda, dlatego mimo ze mam w sumie 7 Fordów do sprzedania to tylko jeden tu wystawilem bo wiem ze tu sami detektywi , powtarzam który¶ raz ze przebieg rzêdu 300-400tys jesli jest oryginalny to nie robi na mnie ¿adnego wra¿enia przy kupnie aut, szczerze to wole taki z przebiegiem okolo 300tys niz taki 180-200tys bo w tym ostatnim to wszystko jest do wymiany, pompa, wtryski do roboty, dwumasa, i masa innych rzeczy... wiec takie mondeo lepiej jak ma przebieg okolo 300tys, ale co sie uwzieliscie na te przebiegi jakie to ma znaczenie?? wieksze znaczenie ma to czy auto nie jest sklejane z 2 albo 3 innych, jak auto jest utrzymane czy mialo wymieniany olej na czas, jaki olej lany, czy autem je¼dzil jaki¶ m³odociany kat co do³o¿yl jeszcze kilkanascie albo dziesi±t koników zeby poszpanowac przed kumplami, a wy ci±gle kopiecie gdzie¶ w historii auta w poszukiwaniu tych nic nie wartych cyferek, moze lepiej pokopaæ czy auto nie mialo kilka razy w swoim zyciu szkody calkowitej, w jakim stanie przyjechalo z zagranicy w jednym kawa³ku czy w dwóch ale to juz widac za wysokie progi na wasze nogi tylko przebieg i przebieg, kiedy ten ciemny lud zm±drzeje choæ troche w tej kwestii????
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 13:59

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #42
    Poch³aniacz prostych
    Model
    BMW 330i xDrive
    Silnik
    2.0
    Od
    27 May 2006
    Mieszka w
    Lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez RafiRypin Zobacz posta
    powtarzam który¶ raz ze przebieg rzêdu 300-400tys jesli jest oryginalny to nie robi na mnie ¿adnego wra¿enia przy kupnie aut, szczerze to wole taki z przebiegiem okolo 300tys niz taki 180-200tys bo w tym ostatnim to wszystko jest do wymiany, pompa, wtryski do roboty, dwumasa, i masa innych rzeczy...
    @RafiRypin to co na Tobie robi wra¿enie jest Twoj± spraw± ale nie ka¿dy lubi byæ oszukiwany i to za w³asne pieni±dze. Twoje t³umaczenia to typowy "be³kot handlarza". Zamiast udowadniania swojej (w±tpliwej) racji zrób co¶ z tym tematem.

  4. #43
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    @Robert68 nic z tym tematem nie bede robil bo w tym temacie jest wszystko jak najbardziej ok, powtarzam który¶ raz ze jest podany vin i niech kazdy sobie sprawdza, moje auto i mi nikt nie bêdzie mówi³ co ja mam robiæ, jedynie moze kto¶ wyp³aciæ 12 tys i odjechac chocia¿ w tym przypadku to ju¿ raczej niemo¿liwe bo w piatek auto zmienia wla¶ciciela, jedynie w nag³ówku moge dopisaæ s³ynne has³o reklamowe Media Markt i tyle w temacie, a wy sobie ujadajcie dalej :P oryginalny przebieg to ma jakie¶ znaczenie w samochodach max 5 letnich ale nie w takich starych jak ten mój, tu wieksze znaczenie ma obecny stan techniczny i ogólny stan auta a nie cyferki na liczniku,
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 14:55

  5. #44
    Poch³aniacz prostych
    Model
    BMW 330i xDrive
    Silnik
    2.0
    Od
    27 May 2006
    Mieszka w
    Lubuskie
    Cytat Zamieszczone przez RafiRypin Zobacz posta
    moje auto i mi nikt nie bêdzie mówi³ co ja mam robiæ.............a wy sobie ujadajcie dalej
    Szkoda, my¶la³em ¿e jeste¶ normalny ale jak widaæ powy¿ej bardzo siê pomyli³em.

    The End

  6. #45
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez Robert68 Zobacz posta
    Szkoda, my¶la³em ¿e jeste¶ normalny ale jak widaæ powy¿ej bardzo siê pomyli³em.
    a co wed³ug ciebie mam z tym tematem zrobiæ? bo nie wiem o co chodzi, przebieg licznikowy z og³oszenia usuniêty, vin podany i co mam jeszcze tam napisac? ludzie nie kupujcie zloma bo ma ponad 300tys przebiegu? samochód jest w wyj±tkowo dobrym stanie, ma zrobiony ca³y uk³ad wtryskowy, dwumasa jest w perfrkt stanie, zawieszenie tak¿e karoseria bez jakichkolwiek uszkodzeñ, samochód 100% bezwypadkowy, przebieg odpowiedni do wieku auta, cena znacznie ni¿sza od innych co pewnie maja jeszcze wieksze przebiegi i o co chodzi jeszcze?
    By³ w sobote klient co nawet na przebieg chyba nie patrzy³, podpi±³ kompa, przejecha³ sie z pod³±czonym kompem, "przelecia³" miernikiem lakieru chocia¿ to akurat o kant d.. rozbiæ bo teraz nie ma problemu z kupnem blach w kolorze, chcia³ daæ zaliczke ale ja zaliczek nie biore, powiedzial ze w koncu trafi³ porz±dny egzemplarz i w sobote ma przyjechaæ zabraæ auto, wiec skoñczcie z tym ujadaniem bo nie jeden chcialby zeby jego "pere³ka" byla w takim stanie a tu samochód naprawde w uczciwym stanie trafil do jakiego¶ chrego tematu dla umys³owo chorych "oszu¶ci na OTOMOTO" no bez jaj
    Ostatnio edytowane przez RafiRypin ; 26-07-2016 o 15:17

  7. #46
    Mistrz pobocza Awatar boro1990
    Imiê
    Daniel
    Model
    mk2/E39
    Silnik
    2.5V6/2.2
    Opis
    By³o Mondeo mk2 2.5 V6 Jest E39 520
    Od
    11 Feb 2012
    Mieszka w
    W³oc³awek
    Cytat Zamieszczone przez RafiRypin Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Robert68 Zobacz posta
    Szkoda, my¶la³em ¿e jeste¶ normalny ale jak widaæ powy¿ej bardzo siê pomyli³em.
    a co wed³ug ciebie mam z tym tematem zrobiæ? bo nie wiem o co chodzi, przebieg licznikowy z og³oszenia usuniêty, vin podany i co mam jeszcze tam napisac? ludzie nie kupujcie zloma bo ma ponad 300tys przebiegu?
    Wystarczy³oby wpisaæ prawdziwy stan licznika, ale wed³ug ciebie lepiej wa³ki krêciæ. Miej ¶wiadomo¶æ tego ¿e je¶li sprzedasz to auto nie informuj±c nowego w³a¶ciciela o faktycznym stanie to pope³niasz przestepstwo. Nie ma znaczenia kto go cofn±³. Prawd± jest to, ¿e wiêkszo¶æ ludzi kupuje oczami itp ale ty jeste¶ sto razy gorszy od nich. Typowy cebularz handlarzyna
    "Gdyby Bóg lubi³ przedni napêd, chodziliby¶my na rêkach"

    "Mo¿esz mieæ ka¿de auto. BMW M5 i tak jest szybsze" - Jeremy Clarkson


  8. #47
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez boro1990 Zobacz posta
    Wystarczy³oby wpisaæ prawdziwy stan licznika, ale wed³ug ciebie lepiej wa³ki krêciæ
    no prawie mój ziomek i taki ciemny, jak ja mam wpisaæ przebieg jak go nie znam.... pomy¶la³e¶ troche, cebulaku? :P

    ---------- Post added at 14:21 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

    Cytat Zamieszczone przez boro1990 Zobacz posta
    Miej ¶wiadomo¶æ tego ¿e je¶li sprzedasz to auto nie informuj±c nowego w³a¶ciciela o faktycznym stanie to pope³niasz przestepstwo
    jak nie informuje przyszlego nabywcy o faktycznym stanie auta, pisze w og³oszeniu ze stan jest bardzo dobry jak na 10 letni samochód idealny!!! wiêc informuje, a przebieg przebiegowi nie równy jeden po 200tys nadaje sie na z³om a drugi po 400tys bezproblemowo lata wiec napisze wprost "Nie dla idiotów"

  9. #48
    Mistrz pobocza Awatar boro1990
    Imiê
    Daniel
    Model
    mk2/E39
    Silnik
    2.5V6/2.2
    Opis
    By³o Mondeo mk2 2.5 V6 Jest E39 520
    Od
    11 Feb 2012
    Mieszka w
    W³oc³awek
    Cytat Zamieszczone przez RafiRypin Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez boro1990 Zobacz posta
    Wystarczy³oby wpisaæ prawdziwy stan licznika, ale wed³ug ciebie lepiej wa³ki krêciæ
    no prawie mój ziomek i taki ciemny, jak ja mam wpisaæ przebieg jak go nie znam.... pomy¶la³e¶ troche, cebulaku? :P

    ---------- Post added at 14:21 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

    Cytat Zamieszczone przez boro1990 Zobacz posta
    Miej ¶wiadomo¶æ tego ¿e je¶li sprzedasz to auto nie informuj±c nowego w³a¶ciciela o faktycznym stanie to pope³niasz przestepstwo
    jak nie informuje przyszlego nabywcy o faktycznym stanie auta, pisze w og³oszeniu ze stan jest bardzo dobry jak na 10 letni samochód idealny!!! wiêc informuje, a przebieg przebiegowi nie równy jeden po 200tys nadaje sie na z³om a drugi po 400tys bezproblemowo lata wiec napisze wprost "Nie dla idiotów"
    Nie tobie to oceniaæ czy przebieg przebiegowi nie równy. Skoro stan taki dobry to i klient by siê znalaz³ ale lepiej ludzi w konia robiæ.
    Co do przebiegu to mój b³±d - rzeczywi¶cie mo¿e i nie znasz stanu faktycznego ale masz obowi±zek poinformowaæ ¿e licznik ma b³êdne wskazanie.
    "Gdyby Bóg lubi³ przedni napêd, chodziliby¶my na rêkach"

    "Mo¿esz mieæ ka¿de auto. BMW M5 i tak jest szybsze" - Jeremy Clarkson


  10. #49
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    21 Mar 2013
    Mieszka w
    Rypin
    Cytat Zamieszczone przez boro1990 Zobacz posta
    Nie tobie to oceniaæ czy przebieg przebiegowi nie równy. Skoro stan taki dobry to i klient by siê znalaz³ ale lepiej ludzi w konia robiæ
    klient juz sie znalaz³ i przebieg byl dla niego najmniej istotny z tego co zauwa¿y³em

  11. #50
    Mistrz pobocza Awatar boro1990
    Imiê
    Daniel
    Model
    mk2/E39
    Silnik
    2.5V6/2.2
    Opis
    By³o Mondeo mk2 2.5 V6 Jest E39 520
    Od
    11 Feb 2012
    Mieszka w
    W³oc³awek
    Cytat Zamieszczone przez RafiRypin Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez boro1990 Zobacz posta
    Nie tobie to oceniaæ czy przebieg przebiegowi nie równy. Skoro stan taki dobry to i klient by siê znalaz³ ale lepiej ludzi w konia robiæ
    klient juz sie znalaz³ i przebieg byl dla niego najmniej istotny z tego co zauwa¿y³em
    Mo¿e dlatego, ¿e nie wie, ¿e jest cofniety. Twoja sprawa
    "Gdyby Bóg lubi³ przedni napêd, chodziliby¶my na rêkach"

    "Mo¿esz mieæ ka¿de auto. BMW M5 i tak jest szybsze" - Jeremy Clarkson


  12. #51
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    26 Jul 2016
    Mieszka w
    Rypin
    Ej ty "gacek" za co mi bana na 7 dni da³e¶? Mo¿esz mi nawet na zawsze bana daæ wisi mi to,

  13. #52
    Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    Volvo V50
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Rafi_Rypin Zobacz posta
    Ej ty "gacek" za co mi bana na 7 dni da³e¶? Mo¿esz mi nawet na zawsze bana daæ wisi mi to,
    Za tego posta to ju¿ raczej miesi±c bêdzie

  14. #53
    Rekrut Awatar Kromir
    Imiê
    Kamil
    Model
    Seat Leon
    Silnik
    1,8 T
    Opis
    Je¼dzi, skrêca, hamuje
    Od
    08 Apr 2011
    Mieszka w
    Wola
    Jednego krêtacza biznesmena mniej
    Wymamrotane nie zrozumiale pod nosem
    Nie ¿yjê zgodnie z regu³ami ¿ycia towarzyskiego,
    Bo nikt ich ze mn± nie ustala³

  15. #54
    Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    Volvo V50
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Kromir Zobacz posta
    Jednego krêtacza biznesmena mniej
    Wymamrotane nie zrozumiale pod nosem

  16. #55
    Kursant
    Model
    Mondeo ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Czysto informacyjnie. Sprawa wys³ana do turbo kamery. Oni lubi± te klimaty. Niestety nie mam czasu podjechaæ na komendê, prawdopodobnie skieruj± to do lokalnej komendy sprzedaj±cego. Nale¿a³oby zg³osiæ próbê pope³nienia oszustwa. @Rafi_Rypin prezentujesz pierwszorzêdne ssyñstwo. Zosta³e¶ przy³apany na próbie oszustwa to przyznaj siê, popraw og³oszenie i sprzedaj samochód normalnie je¿eli jest dobry technicznie. Po prostu poinformuj o tym kupuj±cego.
    Nie liczy siê w co cz³owiek wierzy. Ma³ymi krokami w koñcu skoñczy siê oszukiwanie je¿eli zaczniemy co¶ robiæ w tym kierunku.

  17. #56
    Poch³aniacz prostych Awatar Marcinus_1
    Imiê
    Marcin
    Model
    Galaxy mkIV
    Silnik
    tyt sport
    Od
    16 Apr 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    alibizi tak tylko informacyjnie, jezeli juz tak daleko zaprowadziles te sprawe to napisz prosze ile on powinien wpisac ze auto ma przejechane?

  18. #57
    Zbanowany
    Model
    Mondeo
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    RS
    Od
    13 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez alibizi Zobacz posta
    Czysto informacyjnie. Sprawa wys³ana do turbo kamery. Oni lubi± te klimaty. Niestety nie mam czasu podjechaæ na komendê, prawdopodobnie skieruj± to do lokalnej komendy sprzedaj±cego. Nale¿a³oby zg³osiæ próbê pope³nienia oszustwa. @Rafi_Rypin prezentujesz pierwszorzêdne ssyñstwo. Zosta³e¶ przy³apany na próbie oszustwa to przyznaj siê, popraw og³oszenie i sprzedaj samochód normalnie je¿eli jest dobry technicznie. Po prostu poinformuj o tym kupuj±cego.
    Nie liczy siê w co cz³owiek wierzy. Ma³ymi krokami w koñcu skoñczy siê oszukiwanie je¿eli zaczniemy co¶ robiæ w tym kierunku.
    chyba jeste¶ w b³êdzie, nie ma tu ¿adnej próby oszustwa, je¶li na umowie kupna widnieje przebieg taki jak na liczniku o ile jest wpisany to nikt a juz napewno policja sie tym nie zajmie, bo by musieli do prawie ka¿dego z nas przyjechaæ

  19. #58
    Kursant
    Model
    Mondeo ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie musi informowaæ ile ma przejechane. Wystarczy, ¿e poinformuje w ofercie oraz kupuj±cego o ostatnim odczytanym stanie licznika. Krótka wzmianka: stan licznika jest inny ni¿ faktyczny przebieg pojazdu. Ostatni odczytany przebieg pojazdu w 2013 roku wynosi³ ...
    Dzia³anie nagminne, tvn turbo z tym walczy, ludzie równie¿. Mia³em okazjê widzieæ po takiej interwencji ³adne og³oszenia z faktycznym stanem licznika lub z przybli¿onym na podstawie ostatniego odczytu. Co ciekawe samochody w dobrym stanie pomimo przebiegu bardzo szybko znajdywa³y nabywców.

    ---------- Post added at 17:31 ---------- Previous post was at 17:27 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Szwagier_Antka Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez alibizi Zobacz posta
    Czysto informacyjnie. Sprawa wys³ana do turbo kamery. Oni lubi± te klimaty. Niestety nie mam czasu podjechaæ na komendê, prawdopodobnie skieruj± to do lokalnej komendy sprzedaj±cego. Nale¿a³oby zg³osiæ próbê pope³nienia oszustwa. @Rafi_Rypin prezentujesz pierwszorzêdne ssyñstwo. Zosta³e¶ przy³apany na próbie oszustwa to przyznaj siê, popraw og³oszenie i sprzedaj samochód normalnie je¿eli jest dobry technicznie. Po prostu poinformuj o tym kupuj±cego.
    Nie liczy siê w co cz³owiek wierzy. Ma³ymi krokami w koñcu skoñczy siê oszukiwanie je¿eli zaczniemy co¶ robiæ w tym kierunku.
    chyba jeste¶ w b³êdzie, nie ma tu ¿adnej próby oszustwa, je¶li na umowie kupna widnieje przebieg taki jak na liczniku o ile jest wpisany to nikt a juz napewno policja sie tym nie zajmie, bo by musieli do prawie ka¿dego z nas przyjechaæ
    Korekta jako korekta nie jest przestêpstwem. Brak informacji o korekcie ju¿ tak. Wystarczy, ¿e sprzedajesz samochód i kto¶ telefonicznie poinformuje Ciê o faktycznym stanie licznika który wyp³yn±³ z og³oszenia/raportu/innego ¼ród³a. Je¿eli pó¼niej powiesz jakiemu¶ klientowi ¿e przebieg jest taki jak na liczniku/¿e taki kupi³e¶ i nie wiesz jaki jest itd. pope³niasz przestêpstwo, gdy¿ zosta³e¶ o przebiegu poinformowany.

    A tu jeszcze dok³adny paragraf.
    Art. 286. § 1 k.k. Kto, w celu osi±gniêcia korzy¶ci maj±tkowej, doprowadza inn± osobê do niekorzystnego rozporz±dzenia w³asnym lub cudzym mieniem za pomoc± wprowadzenia jej w b³±d albo wyzyskania b³êdu lub niezdolno¶ci do nale¿ytego pojmowania przedsiêbranego dzia³ania, podlega karze pozbawienia wolno¶ci od 6 miesiêcy do lat 8.
    Ostatnio edytowane przez alibizi ; 26-07-2016 o 18:34

  20. #59
    Zbanowany
    Model
    Mondeo
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    RS
    Od
    13 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    ale nie ka¿dy potrafi sprawdzic samochod w jakichs zagranicznych linkach a ostatnim odnotowanym przebiegiem jak widaæ jest 198 433km z 13.08.2015 i wszystko gra, i nie oszukujmy sie, wiêkszo¶æ z nas ma cofniête liczniki i nikt juz z tym nic nie zrobi
    Ostatnio edytowane przez Szwagier_Antka ; 26-07-2016 o 18:37

  21. #60
    Kursant
    Model
    Mondeo ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    29 Sep 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    http://selvbetjening.trafikstyrelsen...5XXGBB56B00952
    W linku widnieje ostatni odnotowany, ogólnodostêpny - ponad 280 tys. Sprzedawca zosta³ o nim poinformowany. Teraz ma obowi±zek poinformowaæ o tym ka¿dego potencjalnego kupuj±cego.
    Mylisz siê, ma³ymi krokami co¶ siê w tym kierunku dzieje. Ludzie s± coraz bardziej ¶wiadomi, w coraz wiêkszej ilo¶ci miejsc mo¿na uzyskaæ informacje, proste raporty kosztuj± parê z³otych.

    Co ciekawe samochód próbowano sprzedaæ w zesz³ym roku jednak sprawa równie¿ zosta³a nag³o¶niona.
    Ostatnio edytowane przez alibizi ; 26-07-2016 o 18:43

Podobne w±tki

  1. [MkI/MkII] Czy chcesz mieæ TRIPa do DIESLA??
    By generalX in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 203
    Ostatni post / autor: 26-11-2012, 16:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów