+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    Kursant Awatar qndziu
    Imiê
    Konrad
    Model
    Fiat Bravo
    Silnik
    1.4 T-jet 120 KM 2010
    Od
    01 Mar 2014
    Mieszka w
    Czêstochowa

    Question Harry III czy nie zbiera zak³óceñ od instalacji elektrycznej Mondeo mk3 TDCi?

    Witam,
    chcê sobie zakupiæ radyjko Harry III ASC i moje pytanie jest takie, jak ono siê sprawuje w Mondeo mk3 TDCi? Powstaj± jakie¶ zak³ócenia od samochodu (typu klima, wycieraczki itp.) czy raczej nie?
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez qndziu ; 31-10-2014 o 21:29

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    GHIA
    Od
    25 Nov 2013
    Mieszka w
    Uniejów
    Podejrzewam, ¿e dopuki nie pod³±czysz u siebie to nie dowiesz siê co zbiera. W ka¿dym aucie nawet takim samym z takim samym wyposa¿eniem radio mo¿e zachowywaæ siê ró¿nie. Najlepiej podpi±æ i sprawdziæ przed zakupem. Obejrzyj sobie jeszcze Yosan 120 i Legend III.
    INTEK HR5500, LEMM AT-1500

  4. #3
    Zielony listek
    Imiê
    Jerzy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2,0 TDCi 157 kM
    Od
    17 Aug 2006
    Mieszka w
    £ód¼
    W moim MK III radio President JOHNSON II ASC, pracuje bez zak³óceñ, a po prze³o¿eniu do KANGOO, s³ychaæ wszystko - elektryczne podnoszenie szyb w drzwiach, wycieraczki. Tak wiêc wszystko zale¿y od instalacji przeciwzak³óceniowej w aucie.

  5. #4
    Kursant Awatar qndziu
    Imiê
    Konrad
    Model
    Fiat Bravo
    Silnik
    1.4 T-jet 120 KM 2010
    Od
    01 Mar 2014
    Mieszka w
    Czêstochowa
    Napiszê w swoim temacie dla potomnych. Zakupi³em sobie Harrego III i Sirio Omegê 27 do swojego mondzia nieca³y miesi±c temu, wiêc by³ czas na porz±dne przetestowanie. Zak³óceñ z instalacji nie zbiera, chyba, ¿e jest rozkrêcone na maksa to wtedy s³ychaæ spryskiwacze i tylko spryskiwacze, ale raczej nikt nie je¼dzi z rozkrêconym i szumi±cym ca³y czas radiem Ale tak jak koledzy pisali powy¿ej najlepiej podjechaæ, pod³±czyæ i sprawdziæ na miejscu, ja tak zrobi³em bo SINAD mam pod nosem. Ja kupowa³em u Mariusza na Legionów i ten¿e serwis polecam
    Ostatnio edytowane przez qndziu ; 25-11-2014 o 21:18

  6. #5
    Pogromca zakrêtów
    Imiê
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwa³ki
    Harry III w vectrze oraz w Insignii nie zbiera ¿adnych zak³óceñ z instalacji
    By³o niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  7. #6
    Niedzielny kierowca Awatar MacieqZST
    Opis
    145 PS w Trójce Teraz w ZS
    Od
    21 Mar 2008
    Mieszka w
    ST
    To dobre radio z dobrym ¶rodkiem.

  8. #7
    Zielony listek Awatar zrazik
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    + Mk3 2,0 TDCI
    Od
    06 Sep 2012
    Mieszka w
    okolice Kêdzierzyna Ko¼la
    Cytat Zamieszczone przez qndziu Zobacz posta
    Napiszê w swoim temacie dla potomnych. Zakupi³em sobie Harrego III i Sirio Omegê 27 do swojego mondzia nieca³y miesi±c temu, wiêc by³ czas na porz±dne przetestowanie. Zak³óceñ z instalacji nie zbiera, chyba, ¿e jest rozkrêcone na maksa to wtedy s³ychaæ spryskiwacze i tylko spryskiwacze, ale raczej nikt nie je¼dzi z rozkrêconym i szumi±cym ca³y czas radiem Ale tak jak koledzy pisali powy¿ej najlepiej podjechaæ, pod³±czyæ i sprawdziæ na miejscu, ja tak zrobi³em bo SINAD mam pod nosem. Ja kupowa³em u Mariusza na Legionów i ten¿e serwis polecam
    Tak z ciekawo¶ci ile Cie wyszed³ ca³y monta¿?

  9. #8
    Kursant Awatar qndziu
    Imiê
    Konrad
    Model
    Fiat Bravo
    Silnik
    1.4 T-jet 120 KM 2010
    Od
    01 Mar 2014
    Mieszka w
    Czêstochowa
    Monta¿ samemu robi³em, kabelek poszed³ bokami do baga¿nika, nadmiar kabla ³adnie z³o¿ony pod tyln± kanap±, a radyjko przy tunelu sobie przykrêci³em

  10. #9
    Kursant
    Imiê
    Mariusz
    Opis
    Focus II FL
    Od
    23 Jul 2013
    Mieszka w
    Dobre Miasto
    Cytat Zamieszczone przez qndziu Zobacz posta
    nadmiar kabla ³adnie z³o¿ony pod tyln± kanap±
    To znaczy co z kablem zrobi³e¶? Zwin±³e¶ go w "k³êbek"?

  11. #10
    Kursant Awatar qndziu
    Imiê
    Konrad
    Model
    Fiat Bravo
    Silnik
    1.4 T-jet 120 KM 2010
    Od
    01 Mar 2014
    Mieszka w
    Czêstochowa
    Nie w k³êbek czyt. pêtlê tylko tak na pó³ sk³adaj±c, zreszt± mia³em go praktycznie idealnie wymierzonego, wiêc zosta³o go niedu¿o A czemu pytasz?

  12. #11
    Kursant
    Imiê
    Mariusz
    Opis
    Focus II FL
    Od
    23 Jul 2013
    Mieszka w
    Dobre Miasto
    Bo to w³a¶nie jest bardzo istotne ¿eby kabel nie by skrecony w pêtlê. Wtedy jest praktycznie kolejna cewka i nici z dobrego odbioru.

  13. #12
    Kursant Awatar qndziu
    Imiê
    Konrad
    Model
    Fiat Bravo
    Silnik
    1.4 T-jet 120 KM 2010
    Od
    01 Mar 2014
    Mieszka w
    Czêstochowa
    Tyle to ja wiem Mimo, ¿e jest ekranowany to lepiej go nie skrêcaæ w pêtlê ¿eby nie tworzyæ cewki
    Ostatnio edytowane przez qndziu ; 12-01-2015 o 00:04

  14. #13
    Kursant Awatar zygiboos
    Model
    MKIII ST
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    R O L F
    Od
    21 Sep 2016
    Mieszka w
    w domu
    Harry III zbiera delikatnie tylko zak³ócenia ze spryskiwaczy, na w pe³ni odkrêconym SQ i RF-Gain. Wystarczy lekko dotkn±æ SQ tak ¿eby zniknê³y zwyk³e szumy, albo daæ na ASC i problem znika nawet przy w pe³ni odkrêconym RFG.

    Mia³em wcze¶niej M-Tech Legend II i wy³ 3x g³o¶niej przy spryskiwaczu i dodatkowo przy otwieraniu przednich szyb (wtedy pomaga³o tylko skrêcenie RFG i SQ prawie do koñca tak na 2/3). W "Brudnym Harrym" kompleta cisza podczas normalnego u¿ytkowania w MKIII je¿eli chodzi o osprzêt. Je¿eli chodzi o sam silnik to na benzynie te¿ nic nie zbiera, nie wiem jak TDCi.

    Mój temat: "Rolf" ST220 3.0 V6

  15. #14
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    15 Mar 2015
    Mieszka w
    S³upsk
    kulam siê z Harry III od roku na TDDI i sprawuje siê dobrze, ¿adnych zak³óceñ nie zbiera z samochodu ale asc na mojej antence kiepsko sobie radzi...gdzies tam czyta³em ¿e metrow± antenke trzeba by by³o centralnie na dachu postawiæ a ja wo¿ê z ty³u na klapie
    Ostatnio edytowane przez Manhi ; 20-11-2016 o 21:11

  16. #15
    Pogromca zakrêtów Awatar Jendrekmak
    Model
    2x Citroen C5 X7
    Silnik
    2.0Hdi
    Od
    03 Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    mia³em HIII w mk3 i by³o spoko. jedynie przy HID-ach by³y du¿e zak³ócenia wiêc szybko siê ich pozby³em

Podobne w±tki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-11-2013, 11:44
  2. [MkIII] Chemia Moly- "Ol Verlust Stop" & "Oil Additiv MoS2". Kto¶ testowa³ ?
    By m_g in forum Eksploatacja bie¿±ca i FAQ
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-03-2013, 20:33
  3. "tryk tryk" w dieslu w czasie jazdy czy to
    By Kvojt in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 06-08-2007, 15:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów