+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Kursant
    Model
    Hatchback 2004 r.
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    20 Jan 2015
    Mieszka w
    Gdynia

    Montaz Antetny i Problem z radiem sony 6 cd

    Witam.

    Wczoraj w końcu udało mi się odpalić radio. przy zakupie auta sprzedawca nie miał kodu do radia, aby go uzyskać musiałem wyciągnąć radio, a nie miałem chwytaków, i wczoraj w końcu po pożyczeniu udało mi się je wyciągnąć i sprawdzić nr seryjny i wygenerować kod, Pełny zadowolenia chciałem sprawdzić jego działanie, niestety nie łapie żadnej stacji są tylko szumy, sprawdziłem połączenie od tyłu do radia anteny, jest wpięte, ale wygląda takie zaśniedziałe trochę. dobrałem również do anteny na dachu, odkręciłem ją bardzo szybko ( 2 obroty na dachu i antena spadła ) dostałem się do podstawki od strony lampki, ta podstawka tez jest strasznie zaśniedziała, ale ze względu na krótki kabel nie mogę wyciągnąć jej do środka auta by się jej bardziej przyjrzeć, i ile ja to się namęczyłem by antenę ( która defektu przeglądając forum wygląda na antenę z gps ) by ją zamontować z powrotem,: zasadnicze pytania

    czy ta podstawka co jest od wnętrza radia trzyma się tylko na 1 śrubie ? tam jest taka wypustka mała biała niby w druga dziurę ale wydaje się ze coś z nią nie tak, żeby przykręcić antenę musiałem jedna ręka trzymać od dołu śrubokrętem i przytrzymywać by ta podstawka nie spadła i od góry trzymać antenę :/ hard. z tej podstawy wychodzą 2 kable ( zielony i czarny ) i ma taki mały cypek chyba od gps-u, nie mam pojęcia jak trafić w ten mały cypek w momencie jak muszę jedną rękę mieć w środku auta drugą na dachu, z samej anteny wystaje ponad podstawkę moze 2 mm żeby to wbić w środek auta, nie mam pojecia jak to zrobić "normalnie" jakaś instrukcja obsługi ? i żeby tą podstawkę oczyścić to tez nie wiem jak. jakieś porady ?

    czy to radio sony 6 cd - ( model cde - 132 ) to ono miało problem z głowicą ? i je się nazywa cd6000 ??
    i czy jest jakiś sposób na to że nie wypluwa mi płyt z powrotem

    czy mogę liczyć ze po prostu przez zaśniedziałe końcówki mi to nie działa
    Ostatnio edytowane przez Goliatek86 ; 04-06-2019 o 17:44

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 18:56
  2. [MkIV] Jak sparować komórkę z BT z radiem Sony?
    By saler2108 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2012, 08:38
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-08-2012, 11:26
  4. [MkIII] Montaz radia sony MP3
    By dziku79 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 11:57
  5. [MkIII] Problem z radiem Sony 6000
    By Lukaszewski1005 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-12-2010, 14:07

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów