+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Marek
    Opis
    Mondeo
    Od
    23 Apr 2007
    Mieszka w
    Olsztyn

    Uwaga na tego forda !! MKIV 2,3i automat , kombi. Łask.

    Cześć sprawdziłem ten wóz, cena atrakcyjna auto ładne zadbane mechanicznie chyba nie najgorzej bo nic nie znalazłem jedynie chamulce do bani i tłumik zardzewiały ale.... jak w każdym przypadku auto w stanie idealnym tańsze od takiego samego w niemczech i to o połowę lakier błysk ,w środku plastiki i skóra ociekające od placka ,wypachnione ,a podczas jazdy radio głośniej niż normalnie itd klima na max działająca gorzej niz w mojej "jedynce" no ale to szczegóły na które można się przygotować .
    Facet zapewniał że wóz był tylko lekko uszkodzony z przodu , wymieniony błotnik prawy, zderzak pomalowany ( pierwsza wersja). Po pół godzinie błotnik był malowany a zderzak wymieniony.. Wracając z diagnostyki zacząłem się troszkę bawić , opuszczanie szyb, zaglądanie do schowka, słoneczka, schowki przeglądałem, dotykałem tu i ówdzie szukając luzu na plastiku. Moją uwagę przyciągnął prawy przedni słupek, a mianowicie byl inny niz podsufitka i inny niz ten z lewej strony, idąc tym tropem zauważyłem uszczelkę odchodzacą od profilu o jakieś 5mm niby nie dużo ale zauważyłem, dalej niżej pod prawą nogą pasażera wykładzina wysunięta delikatnie spod plastikowego progu i dalej pod schowkiem tak samo. Już wiedziałem że był rozbierany. Na posesji u gościa jeszcze raz zacząłem oglądac blachy, dwie zastygnięte kropelki lakieru na tylnich nadkolach i niestety auto przepadło.

    Gadka szmatka z gościem i wyciągam miernik lakieru, gość oczy na mnie wiec go pytam czy mogę..tak tak oczywiscie ja w bite się nie bawię.. no to sprawdzam, dach 160 , słupki przednie str. kierowcy 120 pasażer 330, boki drzwi od 160 do 220 dalej błotniki pod szybą 160 dół 220 do 380 lakier bardzo nie równy w swej grubości i to na całym samochodzie, w między czasie ktoś "dzwoni" do handlarza, "nie nie ja sprowadzam prywatnie nie na firmę, nie nie bawię się w rozbite ,tylko sprawdzone auta.".. tekst typu dokladam panu akumulator i zapas gratis.. śmiech mnie ogarnął powiem wam szczerze.

    Według mnie auto jest motane strasznie i z bardzo nie pewną historią. Poniżej linki do ogłoszeń . Pozdrawiam.

    http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...tml#a1414537cb

    http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...tml#a1414537cb
    Ostatnio edytowane przez marasol ; 20-07-2015 o 13:14

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

Podobne wątki

  1. potrzebuje opini na tamat tego forda?
    By pablo.bol in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-05-2015, 19:20
  2. uwaga na tego Mondka mk3 / komis
    By Niron in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 04-12-2013, 14:53
  3. Uwaga na tego sprzedawce z Góry Kalwari
    By radzix in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-06-2012, 03:55
  4. Czy ktoś zna bądz widzał tego Forda Mondeo?
    By LukaszS84 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-06-2011, 16:40
  5. [All] Uwaga na nakrętki zabezpieczające Forda !!!
    By mad in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-11-2009, 11:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów