+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Kursant Awatar Minku
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.8 TDCi 125 KM
    Opis
    Ghia czarna strzała
    Od
    01 Oct 2015
    Mieszka w
    Wrocław

    Myjnia - Wrocław

    Witam,

    Czy mógł by ktoś polecić myjnie we Wrocławiu gdzie m umyją i nawoskują auto na zimę za niezbyt wygórowana cenę? (krucho z kasa przed świętami). Tak spoglądam przez okno na mondziaka i serce się kraje jak go mróz szczypie i niszczy. W ciągu dnia dodatnie temperatury, auto wilgotne a wieczorem przymrozi i cała ta wilgoć zamarza;/. Niestety nie mam możliwości umycia samemu auta i nałożenia wosku. Wiem, że tanie woskowanie na myjniach nie zapewni pełnej ochrony, ale będę miał czyste sumienie, że w miarę możliwości zapewniłem choć minimalną ochronę

    Pozdrawiam

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant Awatar piepia
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Od
    31 Jul 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Na Oporowie jest PielegnacjaAut.pl Myją auto i zabezpieczają woskiem Zymol ale cena od 380,- w gore
    Za samo umycie aktywną pianą + odsmolenie i jakis tani dressing na opony biorą od 50 dych w gore.
    Możesz spróbować zadzwonić i sie dogadać co do indywidualnej wyceny.

    Ogolnie teraz to juz troche za pozno na woskowanie jak sie nie ma garazu a firmy za polozenie wosku recznie zycza sobie od 250 w gore. Ja rozwiazalem to inaczej. Aktualnie na moim Mondeo siedzi Gyeon WetCoat i wystarczy go teraz myc sama woda a brud i tak ladnie splywa. Jak juz jest mocno zabrudzony to leci piana aktywna i tyle. Niestety, mamy zime i syf na aucie pojawia sie bardzo szybko.

  4. #3
    Klubowicz Awatar basil
    Model
    Fiesta w kopłakach
    Silnik
    Diesel
    Od
    05 Oct 2006
    Mieszka w
    Jelcz-Laskowice
    Dobrze myją z tyłu ul Swojszyckiej. Długie godziny otwarcia mają. W zimie tam jeżdżę.

    Wytaptane z motoroli C180
    Należę do elitarnego klubu posiadaczy nowych uszczelek w V6
    MOC zaś jest wszystkim, powoduje że ludzie którzy nigdy nie widzieli tego co ja, widzą nawet to czego ja nie widziałem

  5. #4
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    12 Aug 2009
    Mieszka w
    Rumia
    Car Beauty Car Spa ulica: Wagonowa 34. Właścicielem jest mój znajomy. Polecam!
    Auto Detailing/Naprawy lakiernicze

  6. #5
    Kursant Awatar Minku
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.8 TDCi 125 KM
    Opis
    Ghia czarna strzała
    Od
    01 Oct 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez basil Zobacz posta
    Dobrze myją z tyłu ul Swojszyckiej. Długie godziny otwarcia mają. W zimie tam jeżdżę.
    A jak sie nazywa myjnia? bo na Swojszyckiej jest ich kilka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów