+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    Pogromca zakrętów Awatar Tomasz
    Imię
    Tomek
    Model
    Volvo S60
    Silnik
    2.4 - 140KM
    Od
    21 Apr 2009
    Mieszka w
    Bydgoszcz/Stronno
    Zamiast bawić się w archeo lepiej poszukać na forum:
    1. artykuł i komentarze o ceramizerze: http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...ight=ceramizer
    2. test z użytkowania liqui moly: http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...ight=ceramizer
    3. "Ol Verlust Stop" & "Oil Additiv MoS2" opinie: http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...ight=ceramizer
    Zgubiłeś się w drodze na spota, cb kanał: 29
    Jak już musisz to dzwoń: 664 974 051

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #42
    Kursant Awatar sztygar
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    12 Jan 2014
    Mieszka w
    Poznań
    hej,

    ja opisałem swoje krótki spostrzeżenia http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...ight=ceramizer

    Ogólnie jestem zadowolony z Ceramizer, wlałęm już jakiś czas temu i powoli efekty jakby słabną, czeka mnie wymiana oleju to i pewnioe znowu wleje.
    Ty wlewasz?
    Ostatnio edytowane przez sztygar ; 26-01-2015 o 23:48 Powód: tak lepiej
    "Aerodynamics is for those who cannot manufacture good engines"

  4. #43
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Od
    20 Jan 2015
    Mieszka w
    Lublin
    myślałem, że może ktoś jest na świeżo z dolewką albo ma jakieś przemyślenia po latach, dzięki za linki, ja mam w planach dolanie

  5. #44
    Pieszy
    Model
    MKII
    Silnik
    1.6 125 KM
    Od
    21 Feb 2015
    Mieszka w
    legnica
    Ja jestem na świeżo po dolewce dwóch rodzajów Ceramizatora - tego do paliw (używam juz któryś raz) i tego do skrzyn biegów (dopiero pierwszy). Jeśli chodzi o uszlachetniacz do paliw, efekty widzę, redukuje sie spalanie wachy i o to głównie tutaj chodzi. Jeśli chodzi o ten na skrzynie, to polecił mi go kuzyn, podobno u niego zadziałał. u mnie chyba jeszcze za świeżo na skutki.

  6. #45
    Kursant Awatar sztygar
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    12 Jan 2014
    Mieszka w
    Poznań
    no ja przemyślenia opisałem w linku, który podałem...
    Ogólnie polecam,bo się sprawdził tak jak produecent opisał. Obiecałem sobie, nawet, że będę dolewał go profilaktycznie, mam nadzieję, że nei będę zapominał
    "Aerodynamics is for those who cannot manufacture good engines"

  7. #46
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 110 KM
    Od
    20 Jan 2015
    Mieszka w
    Lublin
    Dzięki, też dolałem, moje wrażenia jak na razie pozytywne, silnik ciszej pracuje, wydaje mi się że dynamika jazdy też trochę lepsza.

  8. #47
    Kursant Awatar dym
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Opis
    BP+LPG versus
    Od
    23 Nov 2014
    Mieszka w
    Lubsko
    Ja od siebie dodam ze dopiero po 1000km zauwazylem efekty a mianowicie spalanie oleju spadlo z 600ml na 1000km na 100ml Ceramizer to liqui moly ceratec 300ml wlalem po wymianie oleju

  9. #48
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    Duratec 2.0 + LPG
    Od
    27 Jan 2015
    Mieszka w
    Hel
    Użyłem tego samego i po pewnym czasie branie oleju powróciło. Napisz za jakieś 7kkm jak u Ciebie to wygląda bo może jeszcze raz bym to zalał..
    http://tuse.pl/wp-content/uploads/2010/04/111.jpg

  10. #49
    Mistrz pobocza
    Model
    Mondeo mk3 '01 / focus mk3,5 '17
    Silnik
    2,5 v6/1,5eb
    Opis
    kombi forever diesel never ever
    Od
    15 Sep 2009
    Mieszka w
    Lublin
    Hejka

    Właśnie wlałem ceramizer. Ten z ceramizer.pl co go testował łysy z jutuba Właściwą opinię dopiszę w temacie po pewnych przebiegach.

    Auto zrobiło ponad 1,5h na wolnych obrotach. I tak musiałem mieć grzanie bo zapierałem tapicerkę Przejechałem 100m po garażu podziemnym i brak różnicy w tej chwili. Aktualny przebieg dopiszę w tym poście.
    Auto ma zalane valvoline 5/30 synpower FE i na oleju zrobione 1000km od wymiany. Olej w kolorze słomkowym. Silnik jest co jakiś czas płukany także czyściutko. Oczekujemy efektów. Sprężanie oczywiście - nie zmierzone

    Teraz 150-200km delikatnie. Po mieście to kilka dni mi się zejdzie.

    Przebieg na początek testu to 221741. Do tej pory przejechane 27km. Wrażenia to nie wiem dawno nie jeździłem do 2700 rpm. Czekamy

    edit2: zrobione jakieś 170km na ceramizerze. 80 w mieście, reszta trasa. Czy coś się zmieniło? Mam jakieś wrażenia, że może. Niby coś ciszej pracuje na wolnych, niby słabiej hamuje silnikiem. Musze jeszcze pojeździć tak ja zwykle to się wtedy dowiem Nic nie wybuchło. Odpukać. Wciąż jeżdżę jak producent przykazał. Delikatnie. Ostanich kilka kilometrów pozwoliłem sobie na szalone okolice 3000rpm. Kończmy to bo nie dam rady.

    edit3: zrobione jakieś 240km i już czasem dam po garach. Moim zdaniem. To co widzę. Auto jest bardziej dynamiczne, silnik pracuje gładko jak R6. Cichszy głównie na ciepło. Z całą pewnością jest różnica. Bardzo fajne wrażenie. Uzupełnię opinię z czasem i przebiegiem. Jak do tej pory - zadowolony.

    Przebieg to 222 224km. Zrobione 500km. Nic nie wybuchło. Auto jeździ fajnie. Gładko i cicho.

    Edit: nie uzupełniam bo przebieg rośnie wolno. 2 tygodnie na wakacjach, tydzień miałem inne auto. W każdym razie nic nie wybuchło i auto jeździ dobrze.

    Edit: 224000 prawie i nic nie wybuchło. Samochód jeździ dynamicznie i sprawnie. Ciężko będzie mi powiedzieć czy zapala lżej, czy działa ciszej. Sam nie wiem. Jakby tak było to bym się na pewno już przyzwyczaił i nie zwracał uwagi. Ciężko polecić i ciężko nie polecić Muszę pojeździć i zwrócić uwagę na te szczegóły.
    Ostatnio edytowane przez analyzator ; 09-07-2017 o 22:43 Powód: Dodałem akapit

Podobne wątki

  1. Galaxy 2.8 V6 205 km moja opinia
    By jude in forum Inne samochody
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2010, 16:13
  2. [TD MkII] Świece żarowe LUCAS - moja opinia
    By jacekpr1 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-04-2010, 14:40
  3. [MkII] Wymieniłem sonde moja opinia
    By gruberek in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 21:43
  4. [MkII] Filtr K&N do Durateców - moja opinia
    By STraits in forum Tuning
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 14-05-2006, 09:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów