+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Pieszy
    Imiê
    Adam
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Od
    24 Jan 2016
    Mieszka w
    Ostróda

    Pod³±czenie g³o¶ników w BMW E36 :)

    Cze¶æ i czo³em. Mam najprawdopodobniej problem z pod³±czeniem g³o¶ników w moim BMW. Otó¿ jest to wersja E36 Compact z 95r. I mam w niej 6 g³o¶ników. 2 w nogach z tym ¿e lewy jest innej firmy i prawy równie¿, w drzwiach (tutaj raczej oryginalne gwizdki) i w czarnych boczkach przy tylnej pó³ce 2 g³o¶niki Pyle 180W 4 omy, dwudro¿ne (model PL42BL). Wydaje mi siê ¿e kto¶ na si³ê umie¶ci³ tutaj 6 g³o¶ników, aczkolwiek kable dochodz±ce do nich wygl±daj± na oryginalne. Radio to jaki¶ JVC na CD (model nie jest mi znany). Skoro mam ju¿ te 6 g³o¶ników to chcia³bym je sensownie po³±czyæ bo na chwilê obecn± gra to kiepsko (prawie ¿aden bass i nie gra za g³o¶no). Czy muszê jako¶ g³o¶niki zamieniæ miejscami? Mocniejsze na przód itd.? Proszê o pomoc. Napisa³em równie¿ na forum BMW ale im wiêcej g³ów do pomocy tym szybciej pod³±cze to jak nale¿y

    Wys³ane z mojego SM-J500F przy u¿yciu Tapatalka

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrêtów Awatar Jendrekmak
    Model
    2x Citroen C5 X7
    Silnik
    2.0Hdi
    Od
    03 Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez a.sadam941 Zobacz posta
    Skoro mam ju¿ te 6 g³o¶ników to chcia³bym je sensownie po³±czyæ bo na chwilê obecn± gra to kiepsko (prawie ¿aden bass i nie gra za g³o¶no)
    skoro masz jaki¶ szajs nie do pary w drzwiach to mo¿e by wypada³o to wymieniæ a nie kombinowaæ. basu pewnie nie ma bo wszystko jest byle jak posk³adane i pracuje w przeciwfazie
    Ostatnio edytowane przez Jendrekmak ; 11-03-2017 o 00:27

Podobne w±tki

  1. [MkII] Rozmiar g³o¶ników, pod³±czenie.
    By herdzio in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-11-2013, 21:08
  2. [MkI] Pod³±czenie kilku g³o¶ników
    By mazi292 in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 22:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów