+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    20 May 2015
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Jendrekmak Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez martinezzk Zobacz posta
    Ju¿ nie wali jakby decha podskakiwa³a - zrobi³ siê sztywniejszy i pokonywanie zakrêtów MIODZIO!
    ³±cznik daje dziwne i ró¿ne objawy. u mnie kiedy¶ trzeszcza³ jak w¶ciek³y przy skrêcaniu zw³aszcza na postoju. natomiast je¶li ³±cznik siê nie rozpi±³ to z tym "sztywniejszym" przesadzi³e¶ bo milimetrowy luz na ³±czniku nie powoduje przechy³u auta. bardziej prawdopodobne jest to, ¿e z powodu braku odg³osu pozwalasz sobie na szybsz± jazdê i nie skupiasz siê na pukaniu zawieszenia co powoduje niepewno¶æ i wkurzenie.
    Byæ mo¿e masz racje i sobie w g³owê wbi³em, ¿e teraz jest cacy w ka¿dym b±d¼ razie w ¿yciu bym siê nie spodziewa³, ¿e mo¿e byæ to bo wiele razy to szarpa³em (i inne spece) i niæ tam luzu nie by³o :/
    Najwa¿niejsze, ¿e wykry³em usterkê i ja usun±³em!

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #22
    Pogromca zakrêtów Awatar Jendrekmak
    Model
    2x Citroen C5 X7
    Silnik
    2.0Hdi
    Od
    03 Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    jak nie ma siê kana³u to czasem trzeba rozpi±æ ³±cznik stabilizatora ¿eby znale¼æ usterkê

  4. #23
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    20 May 2015
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez Jendrekmak Zobacz posta
    jak nie ma siê kana³u to czasem trzeba rozpi±æ ³±cznik stabilizatora ¿eby znale¼æ usterkê
    No tak...ale jedziesz do niby fachowców, mówisz, opisujesz, pokazujesz nagranie z czym jest problem, a oni patrz± sprawdzaj± i ...wielki ch.. i jeszcze za sprawdzenie p³acisz! :/
    Ok, kto¶ powie, ¿e jadê do tzw "nieautoryzowanych" warsztatów ale w ASO Ford kto jak kto ale tu powinni siê znaæ?! a tu jeszcze Wiêkszy Ch...i jeszcze wiêcej kasy posz³o
    Ja te¿ mogê otworzyæ warsztat z samym podno¶nikiem i tylko podnosiæ auto tu popukam tu postukam i wezmê z 30PLN i powiem, ¿e ok i niech klient siê buja bo jest ok wg mnie!

    Jak nie usuniesz usterki bo nie wiesz co i jak i nie umiesz, to nie bierz za to kasy...proste! Zlikwiduj warsztat i do tarcia chrzanu
    Mój upór spowodowa³, ¿e sam siê za to wzi±³em i doszed³em co i jak, a dodam, ¿e na samochodach znam siê baaardzo s³abo. Wiem, ¿e nie ma niæ pukaæ i stukaæ, p³yny maj± byæ ok itp itd i trzeba co jaki¶ czas wymieniaæ czê¶ci eksploatacyjne i tyle

  5. #24
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    20 May 2015
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Witam ponownie, (piszê dopiero teraz - wcze¶nie by³em zarobiony na max! :/)

    no i d****pa... stukanie pozosta³o
    Wymieni³em jeszcze koñcówki dr±¿ków na Lemforder (ustawiona ponownie zbie¿no¶æ) i nadal jest to stukanie! Mniejsze, bo powymienia³em ³±czniki i koñcówki ale nadal to jest! :/
    Czy macie szanowni koledzy jakie¶ pomys³y? Ju¿ zaczynam mieæ tego dosyæ!

    Jak sprawdziæ "³opatologicznie" czy nie spieprzyli przy monta¿u poduszek amortyzatora (¼le za³o¿yli)? Czy one mog± dawaæ taki chrobot w tym przypadku?
    S³ysza³em, ¿e tam milimetry maj± znaczenie?! ...ale ja z tym problemem do nich przyjecha³em i wymieni³em ca³± zawiechê (patrz pierwsze posty)
    Tylko, ¿e na postoju przy krêceniu kierownic± i przy je¼dzie na wprost te¿ przy gwa³townym krêceniu kier± NIC ¯¡DNYCH STUKÓW?! :/

    Mo¿e to poduszka skrzyni (ta pod filtrem powietrza)? Jak to sprawdziæ bez demonta¿u?
    Czy to mo¿e byæ mechanizm ró¿nicowy w skrzyni? Jak to sprawdziæ?

    POMOCY bo zwariujê!

    P.S. Mo¿e znacie jakiego¶ MAGIKA od fur niedaleko Bydgoszczy, który rozwali temat?!

Podobne w±tki

  1. [MkIII] Stukniêcia przy maksymalnie skrêconych ko³ach tylko podczas jazdy
    By Mortal_Kombat in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13-06-2013, 18:08
  2. [MkII] Dziwne szarpanie przy skrêconych ko³ach
    By ryszinho in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 20-02-2011, 19:36
  3. [Zetec]Pompa wyje przy max skrêconych ko³ach
    By akwedukt76 in forum Silnik - Zetec, Duratec rzêdowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-02-2011, 20:07
  4. [MkI] wali jak szalony przy skrêconych ko³ach
    By Adammus in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-05-2010, 09:56
  5. [MkI] Przy ruszaniu i na skrêconych ko³ach pukanie
    By Adammus in forum Podwozie, zawieszenie, napêd i wydech
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-07-2009, 09:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów