+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Kursant
    Model
    mondeo
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    25 Feb 2016
    Mieszka w
    gar

    swap przekładka tdci na tddi

    witam serdecznie wszystkich, mam problem z przerobieniem instalacji elektrycznej, mianowicie chodzi o przekładkę silnika dtci na tddi. auto w jakim robota została zaczęta to ford focus 1.8 tdci. posiadam dwa fordy jeden tddi rozbity i tdci z uszkodzona pompą, proszę o pomoc na temat instalacji elektrycznej, czy ktoś to już robił? wiem że jest to wykonalne, jeśli ktoś ma doświadczenie z tym proszę o pomoc, dokładniej chodzi mi o podłączenie wiązki silnika z tddi do auta w którym był tdci,

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Niedzielny kierowca Awatar bumblebee
    Imię
    Janusz
    Model
    MKIII look ST
    Silnik
    2,0 TDCi 146 KM
    Od
    02 Oct 2014
    Mieszka w
    Owczary/Oława
    Nie prościej było zrobić remont układu CR?

    Na stanie VCMII Rotunda 507219220

  4. #3
    Niedzielny kierowca
    Opis
    2.0 TDCI MK3 Kombi 2006 | 2.0 TDCI MK3 Kombi 2006 | 2.2 TDCI MK3 Kombi 2007 | 2.0 Galaxy MK4 2007
    Od
    17 Aug 2009
    Mieszka w
    Toruń
    na podstawie mondeo mk3 powiem, ze bym wymienil wszystkie glowne wiazki - szczegolnie komora silnika. Ewentualnie może nie trzeba ruszać w kabinie jesli pasuja wiazki od pedalow itd itp. Zeby zrobic to na pewniaka i bez zastanawiania to przekladka wszystkich wiazek i juz. Jesli uwazasz, ze to strata czasu to mozesz zainwestowac w dostep do etisa i przeanalizowac schematy i roznice kabel po kablu co wydaje sie byc bardziej czasochlonne.
    mam IDS'a i nie zawacham sie go uzyc . || niepokoi cie jakis dzwiek ? nie opisuj go slowami tylko nagraj.. || tak, jak ci cos wali przy skrzyni to pewnie dwumas. || wtryski sie zuzywaja wiec jesli wszystkie przeczytane posty i ludzie mowia ze to wtryski to przyjmij to do wiadomosci i nie zakladaj n-tego takiego samego tematu.||

Podobne wątki

  1. [MkIII] Przekładka elektryki z tdci do tddi
    By mmade8312 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 23:37
  2. [Zetec]przekładka TDCI na TDDI
    By lc in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-09-2009, 21:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów