+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Kursant
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Od
    05 Nov 2016
    Mieszka w
    Sanok

    Wymiana lusterek na elektryczne

    Siemanko.
    Słuchajcie ostatnio zauważyłem, że moje lusterka widziały już lepsze czasy i najnormalniej są dosyć zużyte. Pomyślałem, że to nie będzie problem wielki i je po prostu wkrótce wymienię (jak tylko znajdę wystarczająco czasu i pieniędzy). Tutaj pojawia się moje pytanie: Czy można wymienić ustawiane ręcznie lusterka na elektryczne? Rozbierałem już tapicerkę drzwi oraz większość środka i wiem, że przy kolumnie kierownicy jest joystick do ustawiania - niedawno wymieniłem plastiki i dostałem je z tym joystickiem, więc jedna rzecz już jest (zaślepka oryginalnie była w starym plastiku, ale ani zbyt ładnie nie wyglądała ani zbytnio wyjść nie chciała więc został joystick). Wiązka z kostką do joysticka była obecna w środku (wpięta w zaślepkę) więc tutaj nie widzę problemu. Wiem też, że do ewentualnej podmiany potrzebuję nowe plastiki do wnętrza, nową wiązkę do drzwi i same lusterka. Bardziej szczegółowo pytam się teraz czy taka wymiana jest możliwa (czy złącze do wiązki przy drzwiach posiada wszystkie potrzebne piny i przewody oraz czy wnętrze (cały mechanizm) lusterka można przełożyć do obudowy z moich aktualnych, ręcznie ustawianych. Problemu z pozyskaniem lusterek czy wiązki nie ma większego, lecz trudno o lusterka w kolorze auta (a sam posiadam lusterka z czarnego plastiku i te czarne są dosyć rzadkie jeśli chodzi o elektryczne)

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zielony listek
    Model
    MKII
    Silnik
    1.6 90 KM
    Opis
    MK II
    Od
    06 Feb 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Jak będziesz wkładał lusterka elektryczne zostaw sobie stare plastiki, wyjmij joysticki a w ich miejsce przymocuj sobie tweetery
    W Polsce najgwałtowniej i najbezwzględniej potępia się ludzi nie za to, że źle czynią, lecz za to, że inaczej myślą. (Jerzy Andrzejewski)

  4. #3
    Kursant
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Od
    05 Nov 2016
    Mieszka w
    Sanok
    Nie jest to głupi pomysł z tymi tweeterami, ale póki co chcę przyczaić mondeo na złomie, które zakończyło już żywot i dobrać się do tego jak to jest zmontowane wszystko i ewentualnie jak wymienić / co muszę jeszcze pozyskać (wiadomo wszystko powoli i do przodu aż plan uda się zrealizować
    Jak już wszystko zrobię i będzie to działać to aż chyba zamieszczę jakąś relację z montażu

  5. #4
    Zielony listek
    Model
    MKII
    Silnik
    1.6 90 KM
    Opis
    MK II
    Od
    06 Feb 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Ja byłem w odwrotnej sytuacji z tweeterami musiałem szukać zaślepek. Tak wygląda to u mnie.


    Cytat Zamieszczone przez MinusPL Zobacz posta
    Nie jest to głupi pomysł z tymi tweeterami, ale póki co chcę przyczaić mondeo na złomie, które zakończyło już żywot i dobrać się do tego jak to jest zmontowane wszystko i ewentualnie jak wymienić / co muszę jeszcze pozyskać (wiadomo wszystko powoli i do przodu aż plan uda się zrealizować
    Jak już wszystko zrobię i będzie to działać to aż chyba zamieszczę jakąś relację z montażu

    Wysłane z mojego NEXT przy użyciu Tapatalka
    W Polsce najgwałtowniej i najbezwzględniej potępia się ludzi nie za to, że źle czynią, lecz za to, że inaczej myślą. (Jerzy Andrzejewski)

Podobne wątki

  1. [MkIII] Przekładka lusterek z ręcznych na elektryczne.
    By swiezytczew in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-10-2013, 21:21
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-07-2012, 09:51
  3. [MkIII] Elektryczne składanie lusterek
    By LukaszS84 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-04-2012, 10:24
  4. wymiana lusterek
    By burton in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-02-2012, 21:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów