+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Kursant
    Imię
    Kamil
    Model
    Mondeo mk III
    Silnik
    2.0 145km
    Od
    17 May 2017
    Mieszka w
    Jawor

    Sprowadzić czy kupic w Polsce?

    Czesc wszystkim, mam pytanie kupic auto w niemczech, czy w Polsce? Interesuje mnie Mondeo mk3 1.8 lub 2.0 benzyna, chcialbym kupic auto za 8-9 tysiecy Sytuacja wyglada tak , że jeszcze przez miesiac bede pracowal w niemczech i moglbym nim po prostu wrocic do kraju Mam nawet 2 autka na oku za 1700 i 2000 euro , teraz pytanie czy warto kupic tam, czy raczej mozna poszukac tutaj smialo?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    21 Feb 2017
    Mieszka w
    Lublin
    Dziwne pytanie. Skoro masz tam dobre to chyba nie trzeba odpowiadać.

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar MaciejCWL
    Model
    MK II '99 1,8 Pb kombi
    Silnik
    1,8 Pb 115 KM
    Od
    11 Jul 2015
    Mieszka w
    Włocławek
    Skoro masz auta w DE na oku,a jesteś w DE,to chyba warto po prostu obejrzeć te samochody,nie?

  5. #4

  6. #5
    Kursant
    Imię
    Dawid
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    24 Nov 2014
    Mieszka w
    Mysłowice
    Osobiście wolałbym z silnikiem 2.0 lepszy komfort jazdy i spalanie niższe niż w 1.8, jeździłem takimi i szczerze 2.0 lepszy. Co do stanu ciężko mi powiedź, dla mnie przebiegi rzędu 200kkm+ nie przemawiają, niech wypowiedzą się bardziej doświadczenie użytkownicy. Aczkolwiek jeśli stan tech. będzie pewny to czemu nie, ja sowim sporo przejeździłem i nie narzekam no może oprócz rudej która pojawia się na drzwiach Za pieniądze myślę kolego też dostaniesz coś krajowe jak tylko poszukasz, tak na szybko znaleźone https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...tml#eadc506455

  7. #6
    Kursant
    Imię
    Kamil
    Model
    Mondeo mk III
    Silnik
    2.0 145km
    Od
    17 May 2017
    Mieszka w
    Jawor
    Też wolałbym 2.0, jednak szukam do 2002r. Teraz niestety 90% liczników jest kręconych, bądź bylo :/ Wolałbym kupić auto z przebiegiem 300 000 niż 150 000 Można wyrwać cos krajowego, jednak w Niemczech myślę, ze można czesto fajnie trafić, szczególnie gdy jest cos przerysowane, wgniecone czy cos Odnoszę jednak wrazenie, że w Polsce mozna taniej je kupic, pytanie z czego to wynika
    Ostatnio edytowane przez Faray97 ; 05-06-2017 o 00:31

  8. #7
    Zbanowany
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    21 Feb 2017
    Mieszka w
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez kolodynt Zobacz posta
    Osobiście wolałbym z silnikiem 2.0 lepszy komfort jazdy i spalanie niższe niż w 1.8, jeździłem takimi i szczerze 2.0 lepszy. Co do stanu ciężko mi powiedź, dla mnie przebiegi rzędu 200kkm+ nie przemawiają, niech wypowiedzą się bardziej doświadczenie użytkownicy. Aczkolwiek jeśli stan tech. będzie pewny to czemu nie, ja sowim sporo przejeździłem i nie narzekam no może oprócz rudej która pojawia się na drzwiach Za pieniądze myślę kolego też dostaniesz coś krajowe jak tylko poszukasz, tak na szybko znaleźone https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...tml#eadc506455
    15 letnie auto niby jaki ma mieć przebieg? Jakby miało naprawdę 200tys to bym się cieszył.

    Widzę, że dalej nie którzy wierzą że auta 20letnie, 15 czy 5 letnie ma mieć 150tys, nic dziwnego że potem są tematy że silnik olej bierze przy przebiegu 150 tys jak się patrzy na przebieg licznika, bo auta to napewno nie jest

  9. #8
    Kursant
    Imię
    Dawid
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    24 Nov 2014
    Mieszka w
    Mysłowice
    Z tym się muszę zgodzić iż ciężko coś trafić sensownego, jeszcze musisz akcyzę doliczyć przy sprowadzeniu autka, a na krajowym problem znika, zawsze coś zostanie w kieszeni. Ja np. mam krajówkę po II- gim właścicielu z pełną dokumentacją krajowy, jak go brałem ze 3 lata temu to miał w okolicach 140kkm. Jedyny mankament to znaleźć coś sensownego.

  10. #9
    Kursant
    Imię
    Kamil
    Model
    Mondeo mk III
    Silnik
    2.0 145km
    Od
    17 May 2017
    Mieszka w
    Jawor
    Wiekszosc to auta sprowadzane, na niemieckich tablicach i stoja za około 8000, wiec dlatego powaznie mysle o aucie prosto z niemiec

Podobne wątki

  1. Jak się sprzedaje auta w Polsce...
    By przemek0113 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 15:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów