+ Odpowiedz w tym w±tku
Poka¿ wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    14 Apr 2016
    Mieszka w
    Kwilcz

    Do³o¿enie komputera pok³adowego i spalania chwilowego

    Witam. Panowie, czy co¶ siê zmieni³o w temacie do³o¿enia komputera pok³adowego? Da siê to zrobiæ samemu z ELMem czy trzeba wymieniaæ zegar i je¼dziæ po magikach?
    Interesuje mnie spalanie chwilowe (mój licznik pokazuje tylko temperaturê).

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza Awatar bluebob
    Imiê
    Robert
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    Oyster Silver Sahara
    Od
    05 Jul 2009
    Mieszka w
    Przedbórz
    Nic siê nie zmieni³o. Dalej programujesz albo kupujesz licznik z kompem. Jak licznik ma ju¿ kompa to wtedy da siê aktywowaæ chwilówkê np. Forscanem, ale jest jeden warunek - licznik poliftowy z softem po 01.2004r.
    Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnêtrza: Mars. Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG. Ford jest jak pude³ko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

  4. #3
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    14 Apr 2016
    Mieszka w
    Kwilcz
    Prawdê mówi±c przery³em 200 stron na 1 forum, chyba 36 stron na drugim forum i przez tyle lat nic siê nie zmieni³o @bluebob a orientujesz siê mo¿e, czy po zakupie licznika da siê samemu skorygowaæ przebieg na ten ze starego licznika? Przebieg mam wbity w dowód wiêc "cofanie" jak i handlarza mija siê z celem, jednak dla mojej w³asnej ¶wiadomo¶ci chcia³bym mieæ na nowym liczniku faktyczny przebieg auta. Prawdê mówi±c dawno nie bawi³em siê forscanem i nie kojarzê tam takiej funkcji...

  5. #4
    Mistrz pobocza Awatar bluebob
    Imiê
    Robert
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    Oyster Silver Sahara
    Od
    05 Jul 2009
    Mieszka w
    Przedbórz
    Jak chcesz mieæ taki sam przebieg to tylko magik to ustawi co ma odpowiedni sprzêt.
    Ford Mondeo III '02r., wersja: liftback. Silnik: 1.8Pb (125KM), kolor: Oyster Silver Sahara. Wystrój wnêtrza: Mars. Midland Alan 78 Multi Plus B + Sirio AS-100 MAG. Ford jest jak pude³ko czekoladek. Nigdy nie wiesz na co trafisz!!!

Podobne w±tki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2017, 08:59
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-09-2015, 15:51
  3. [MkIII] Mondeo mk3 dodanie chwilowego spalania do komputera
    By ciumekkk in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 09:49

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów