+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 20 z 29
  1. #1

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy

    Kupiê Mondeo MK4 - ¦l±sk i okolice

    Witam, poszukujê swojego pierwszego forda. W grê wchodzi mk4 w wersji hatchback lub combi z uwagi na swój du¿y baga¿nik (wózek dzieciêcy). Nie znam siê na silnikach w tym modelu ale na pewno musi byæ to auto ze 125 lub 140 konikami. Mia³em seata 75km i doznawa³em czasami frustracji (któr± potêgowa³ fakt przesiadki z passata 180km). Je¶li chodzi o wyposa¿enie to zale¿a³oby mi na titanium. Nie musi byæ koniecznie nawigacja ale radio sony mile widziane. Równie¿ mile widziana zwyk³a tapicerka, skóra odpada. Ogólnie fajnie by³oby siê nie naci±æ przy zakupie z uwagi, ¿e ma to byæ auto rodzinne. Ogl±da³em masê filmów na YT i przeczyta³em setki artyku³ów wiêc w g³owie pojawi³ siê mêtlik

    Znalaz³em takie cacko. Mo¿e rocznik nie powala ale auto wygl±da na doinwestowane.
    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6yYLFj.html

    Je¶li kto¶ chcia³by udzieliæ jakiej¶ rady to chêtnie wys³ucham (przeczytam).

    PS. Jak siê ma gazowanie mk4? Du¿o s³ysza³em o awaryjno¶ci zagazowywania z uwagi na ceramiczne gniazda silnika. Do diesla te¿ jako¶ niespecjalnie jestem przekonany. Dziennie pokonujê trasê 30km do i z pracy przez miasto Tychy i Miko³ów.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Powa¿nie nikt nic nie napisze?

    Ludziska którzy macie to auto wrzuæcie jakie¶ uwagi.
    Zauwa¿y³em 2 rzeczy które mnie zaniepokoi³y w tej aucji:
    1. Rolety na tylnych drzwiach
    2. ¦wiat³a soczewkowe
    Nie widzia³em na innych aukcjach tych rzeczy mimo i¿ sprawdza³em podobny rocznik i ró¿ne wersje tego modelu.

  4. #3
    Pogromca zakrêtów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    rolety, ¶wiat³a, ca³y ¶rodek - mo¿na sobie wymieniæ.
    to jest 1.8 - odpu¶æ ten silnik. szukaj 2.0 - znacznie lepszy i mniej awaryjny

  5. #4
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Wêgrów/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez jarku Zobacz posta
    rolety, ¶wiat³a, ca³y ¶rodek - mo¿na sobie wymieniæ.
    to jest 1.8 - odpu¶æ ten silnik. szukaj 2.0 - znacznie lepszy i mniej awaryjny
    w tej kasie to tylko 1.8. Mia³em go i polecam bardzo wytrzyma³a jednostka

  6. #5

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy
    ¦rodek owszem mo¿na zmieniæ ale nie robi siê tego bez przyczyny. Rozumiem ¿e te 2 rzeczy nie wystêpuj± normalnie w standardzie?
    Co do silnika to rozpatrujê zarówno 2,0 jak i 1,8. Silnik 2,0 te¿ jest w tej kasie dostêpny.

  7. #6
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Wêgrów/Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Xecutioner Zobacz posta
    ¦rodek owszem mo¿na zmieniæ ale nie robi siê tego bez przyczyny. Rozumiem ¿e te 2 rzeczy nie wystêpuj± normalnie w standardzie?
    Co do silnika to rozpatrujê zarówno 2,0 jak i 1,8. Silnik 2,0 te¿ jest w tej kasie dostêpny.
    jest dostêpny ale pewnie bêdzie szrotem trochê masz ma³y bud¿et na mk4
    Ostatnio edytowane przez Piotrek_77 ; 27-07-2017 o 16:59

  8. #7
    Pogromca zakrêtów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Piotrek_77 Zobacz posta
    trochê masz ma³y bud¿et na mk4
    no nie przesadzajmy a¿ tak - mk4 ma ju¿ 10lat. tylko na forum mkp trzyma cene
    Cytat Zamieszczone przez Xecutioner Zobacz posta
    nie robi siê tego bez przyczyny
    oj robi robi: nasz flota na mkp

  9. #8
    Komisarz Awatar wodzu
    Imiê
    Rafa³
    Model
    X-Type
    Silnik
    3.0 V6
    Opis
    Jaguar
    Od
    01 Jul 2010
    Mieszka w
    Poznañ
    Ja swojego MK4 w benzynie 2.0 145km titanium z 2010 z przebiegiem 102 000km polski salon,bezwypadek, przebieg na 100% z papierami, komplet kó³ zimówki wyceniam na 38-39 ty¶ (du¿o czy nie nie mnie oceniaæ) i za nied³ugo jest szansa ,¿e wrzuce tutaj do sprzeda¿y. Obserwuj
    Z problemów tylko wiazka kabli sterownika silnika wymieniona w ASO za nieca³e 300z³ (cos chyba pogryz³o)

  10. #9

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez wodzu Zobacz posta
    Ja swojego MK4 w benzynie 2.0 145km titanium z 2010 z przebiegiem 102 000km polski salon,bezwypadek, przebieg na 100% z papierami, komplet kó³ zimówki wyceniam na 38-39 ty¶ (du¿o czy nie nie mnie oceniaæ) i za nied³ugo jest szansa ,¿e wrzuce tutaj do sprzeda¿y.

    Fantazja cenowa Ciê ponios³a Ale ¿yczê powodzenia

  11. #10
    Zarz±d Awatar caqerr
    Imiê
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez Xecutioner Zobacz posta
    Fantazja cenowa Ciê ponios³a Ale ¿yczê powodzenia
    Za polifta ?
    By³o ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  12. #11

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Za polifta ?
    Wszed³em na allegro i ustawi³em 2010r oraz benzynê. Tylko 1 auto mi wyskoczy³o o cenie 38.000 Reszta to kilka ty¶ mniej. Ja wiem i rozumiem, ¿e ka¿dy chce sprzedaæ jak najdro¿ej ale granica ¶mieszno¶ci te¿ istnieje

  13. #12
    Zarz±d Awatar caqerr
    Imiê
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Poka¿ mi poliftowe w ni¿szej cenie, z w miarê sprawdzon± histori± jak i dobrym wypasem
    By³o ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  14. #13

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Poka¿ mi poliftowe w ni¿szej cenie, z w miarê sprawdzon± histori± jak i dobrym wypasem


    Pierwsze lepsze:

    http://allegro.pl/ford-mondeo-mk4-li...903267161.html

    Ka¿de auto ma w miarê sprawdzon± historiê. Bardziej sprawdzon± dla sprzedaj±cego i mniej dla kupuj±cego.

  15. #14
    Zarz±d Awatar caqerr
    Imiê
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Ecoboost za t± cene ?
    Jak Ty takimi ofertami siê wzorujesz to Ci powodzenia ¿yczê
    By³o ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  16. #15
    Niedzielny kierowca
    Model
    .
    Silnik
    .
    Opis
    BMW 3GT 2020/Fiesta mk7 FL 2013/Fiat 126p 1979
    Od
    07 Jul 2012
    Mieszka w
    Wêgrów/Warszawa
    to co wrzuci³e¶ to autko po duñskiej policji sprawdzane na innym forum, tak¿e widzisz jak tanio to kiepsko

  17. #16
    Zarz±d Awatar caqerr
    Imiê
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    By³o ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  18. #17

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Ecoboost za t± cene ?
    Jak Ty takimi ofertami siê wzorujesz to Ci powodzenia ¿yczê
    Mia³o spe³niæ Twoje wymagania. Spe³ni³o a teraz mnie siê czepiasz

  19. #18
    Komisarz Awatar wodzu
    Imiê
    Rafa³
    Model
    X-Type
    Silnik
    3.0 V6
    Opis
    Jaguar
    Od
    01 Jul 2010
    Mieszka w
    Poznañ
    Nie uwa¿am by mnie ponios³o, ale to moja subiektywna opinia i uwa¿am ,¿e jak najbardziej realna cena do osi±gniêcia...no ale kupuj±cy najczê¶ciej ma odmienne zdanie do sprzedaj±cego. Powodzenia w poszukiwaniach.

  20. #19
    Kursant
    Model
    VOLVO V40
    Silnik
    1.9 DI 116KM
    Od
    26 Nov 2015
    Mieszka w
    Jastrzêbie Zdrój
    Proponujê przysz³emu kupuj±cemu poszukaæ co¶ w bud¿ecie do 15 ty¶ , bezwypadkowe,serwisowane w ASO no i pierwszy w³a¶ciciel czyli oferta od handlarza a przesz³o¶æ z POmrocznej czyli klient z Polski dostosowany do realii

  21. #20

    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 FlexiFuel 145 KM
    Od
    26 Jul 2017
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez paolo999 Zobacz posta
    Proponujê przysz³emu kupuj±cemu poszukaæ co¶ w bud¿ecie do 15 ty¶ , bezwypadkowe,serwisowane w ASO no i pierwszy w³a¶ciciel czyli oferta od handlarza a przesz³o¶æ z POmrocznej czyli klient z Polski dostosowany do realii
    Dok³adnie to szukam czego¶ do 21ty¶. Dla mnie auto nie musi byæ serwisowane w ASO. W dzisiejszych czasach w ASO mo¿na wiêkszych deb... spotkaæ ni¿ mechaników. Osobi¶cie ka¿de moje auto serwisuje kolega mechanik. Oczywi¶cie nie taki mechanik z gara¿u ale z w³asn± dzia³alno¶ci± któremu nie bojê siê zostawiæ auta na kilka dni podczas mojego wyjazdu. Wiem, ¿e jak wrócê to moje auto bêdzie przygotowane na kolejne km jazdy. I tak mo¿ecie mi wierzyæ lub nie, ale nigdy auta które mia³em, a mia³em ich ju¿ kilka nie mia³y awarii. ¯yczê ka¿demu posiadaczowi auta takich mechaników z powo³ania a bêdzie ka¿dy zadowolony.

    ¯eby równie¿ by³a jasno¶æ to:
    1. auto mo¿e mieæ przejechane powy¿ej 200ty¶ km. Zawsze zak³adam, ¿e auto powinno robiæ 30ty¶ km na rok. Stan licznika mnie nie przera¿a i nie jest wyznacznikiem
    2. auto po wypadku to nie to samo co auto z malowanymi elementami. Otarcia siê zdarzaj± a jak robione to by³o jeszcze za czasów ASO to ju¿ w ogóle nie mam zastrze¿eñ. Je¶li sprzedaj±cy potrafi mi udowodniæ czemu by³o auto malowane to ju¿ po³owa sukcesu.
    3. wiem, ¿e s± handlarze którym nikt z nas by rêki nie poda³. S± te¿ tacy którym nie mo¿na nic zarzuciæ. Drugie auto jakie mam to i30 z 2012r. Kupione w Mys³owicach u handlarza który ma pierwokup aut polizingowych z salonów. Auto mimo, i¿ mia³o po 3 latach przejechane 100ty¶ km by³o i jest w rewelacyjnym stanie. Gdyby ten handlarz mia³ tak¿e fordy to nie szuka³bym po necie tylko uderzy³ najpierw do niego.
    4. ludzie trochê wiêcej optymizmu. Nie ka¿dy sprzedaj±cy to krêtacz i k³amca a nie ka¿dy kupuj±cy to pó³debil któremu wszystko mo¿na wcisn±æ.

    Spokojnego weekendu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów