+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Niedzielny kierowca Awatar MaciejCWL
    Model
    MK II '99 1,8 Pb kombi
    Silnik
    1,8 Pb 115 KM
    Od
    11 Jul 2015
    Mieszka w
    Włocławek

    Świruje silniczek regulacji reflektorów

    Gdy włączam światła,to dość często się zdarza,że silniczek prawego reflektora non stop wydaje dźwięki z siebie. Mimo tego położenie reflektora się nie zmienia.
    Uszkodzony jest sam silniczek,czy coś jest nie ten teges z elektryką?
    W lewym reflektorze nic się nie dzieje. Regulacja reflektorów pokrętłem w kabinie działa normalnie,czyli oba się opuszczają i podnoszą.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar splitu
    Imię
    Daniel
    Model
    MKII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Opis
    97r sedan
    Od
    05 Jun 2013
    Mieszka w
    Pionki k. Radomia
    jeździsz często z przyczepką lub ciężkim ładunkiem? jeśli nie to poodpinaj wtyczki od silniczków żeby przypadkiem światła Ci nie zjechały na sam dół albo na maksa do góry bo będziesz miał problem.
    świrujące silniczki to bolączka mk2 i wina jest po prostu w nich, a nie w elektryce.
    był: mondek mk1 1.6 Pb/LPG IIgen, sedan, 93r. służył wiernie
    był: mondek mk2 2.0 Pb/LPG STAG 200-4, habeta, 99r. służył wiernie
    jest: mondek mk2 1.8 Pb, sedan w cenie roweru + webasto
    jest: mondek mk2 1.8 Pb/LPG KME Diego G3, hb

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar MaciejCWL
    Model
    MK II '99 1,8 Pb kombi
    Silnik
    1,8 Pb 115 KM
    Od
    11 Jul 2015
    Mieszka w
    Włocławek
    Przeważnie wożę ze sobą powietrze,także w ogóle nie używam regulacji,więc spokojnie mogę odpiąć wtyczkę. Nie zmienia to faktu,że muszę gdzieś znaleźć jakiś sprawny silniczek,by wsio było jak należy.

  5. #4
    Niedzielny kierowca Awatar MaciejCWL
    Model
    MK II '99 1,8 Pb kombi
    Silnik
    1,8 Pb 115 KM
    Od
    11 Jul 2015
    Mieszka w
    Włocławek
    Z ciekawości byłem w ASO się dowiedzieć ile kosztuje taki silniczek i muszę przyznać,że z panem z obsługi się uśmialiśmy...630 zł Już nawet nie chciałem wiedzieć czy owa część jest w ogóle jeszcze dostępna

  6. #5
    Zielony listek
    Model
    MKII
    Silnik
    1.6 90 KM
    Opis
    MK II
    Od
    06 Feb 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Przecież na allegro silniczek kosztuje ok 45 zł ewentualnie jak poszukasz kupisz jeszcze taniej cały reflektor z silniczkiem. Jeden mi się spalił kupiłem na Allegro i po wymianie jest ok.
    W Polsce najgwałtowniej i najbezwzględniej potępia się ludzi nie za to, że źle czynią, lecz za to, że inaczej myślą. (Jerzy Andrzejewski)

  7. #6
    Niedzielny kierowca Awatar MaciejCWL
    Model
    MK II '99 1,8 Pb kombi
    Silnik
    1,8 Pb 115 KM
    Od
    11 Jul 2015
    Mieszka w
    Włocławek
    Cytat Zamieszczone przez damon Zobacz posta
    Przecież na allegro silniczek kosztuje ok 45 zł ewentualnie jak poszukasz kupisz jeszcze taniej cały reflektor z silniczkiem. Jeden mi się spalił kupiłem na Allegro i po wymianie jest ok.
    Kupię oczywiście używkę,a z tym ASO,to była to zwyczajnie moja ciekawość

    ---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:30 ----------

    Tak mi się jeszcze przypomniało. Jest taka ciekawostka,że jak jest zamontowana ta siwa zaślepka reflektora,to silniczek świruje,a jak ją tylko wypnę,czyli lekko poluzuję,to silniczek przestaje świrować. Odnoszę wrażenie,że ta cała zaślepka jakoś naciska na samą wtyczkę silniczka i go przestawia/dociska i silniczek zaczyna pracować. Nie zmienia to faktu,że jeszcze niedawno wszystko było ok.

  8. #7
    Zielony listek
    Model
    MKII
    Silnik
    1.6 90 KM
    Opis
    MK II
    Od
    06 Feb 2007
    Mieszka w
    Lublin
    ja dla ciekawości pytałem się ile kosztują nowe przednie drzwi bo chciałem wymienić w ASO 3000 zł a kupiłe w dobrym stanie za 100 + parę groszy dostawa do domu
    W Polsce najgwałtowniej i najbezwzględniej potępia się ludzi nie za to, że źle czynią, lecz za to, że inaczej myślą. (Jerzy Andrzejewski)

Podobne wątki

  1. [MkII] silniczek regulacji reflektorów
    By Harob in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-11-2006, 14:28
  2. silniczek regulacji reflektorów
    By Graluu in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-07-2005, 21:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów