+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    05 Jan 2016
    Mieszka w
    Jawidz

    Radio 6000 CD kod nie wchodzi

    Witam, mam dziwny problem.

    Otóż ostatnio musiałem naładować akumulator, po odłączeniu jak wiadomo trzeba wpisać kod, wcześniej tego nie robiłem, ale mam naklejki serwisowe więc myślałem że pójdzie gładko.

    Po wpisaniu kodu, nie wszedł, myślałem że się pomyliłem więc wpisałem kod raz jeszcze ale nie zadziałało. Trzecia próba zablokowała radio na 30 min. Zadzwoniłem do znajomego, który pracuje w serwisie, podałem kod z radia, ale on podał mi ten sam kod odblokowujący.

    Sprawdziłem jeszcze czy nr seryjny jest taki sam na obudowie jak i "w radiu" (Przytrzymałem przyciski 1 i 6) i okazało się że jest identyczny, moje pytanie brzmi co może być problemem? Radio jest uszkodzone? Jest jakiś sposób żeby zmusić go do współpracy?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zielony listek Awatar perials
    Model
    mondeo
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    10 Nov 2015
    Mieszka w
    Tomaszów Maz.
    Numery radia podawałeś pewnie z naklejki na radiu. I tu jest prawie 100% pewność, że naklejka od innego radia. Miałem taki przypadek w jak pracowałem w serwisie F.

  4. #3
    Pogromca zakrętów Awatar RadkoR
    Imię
    Radek
    Model
    Volvo V40 T3
    Silnik
    1.6 EcoBoost 150KM
    Od
    08 Sep 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez perials Zobacz posta
    I tu jest prawie 100% pewność, że naklejka od innego radia
    "Prawie" robi wielką różnicę.
    Cytat Zamieszczone przez waaldii Zobacz posta
    Sprawdziłem jeszcze czy nr seryjny jest taki sam na obudowie jak i "w radiu" (Przytrzymałem przyciski 1 i 6) i okazało się że jest identyczny
    Ostatnio edytowane przez RadkoR ; 18-11-2017 o 16:06

  5. #4
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 130 KM
    Od
    05 Jan 2016
    Mieszka w
    Jawidz
    Byłem w ASO, tam wygenerowali mi identyczny kod, który już miałem. Pan wbił kod, radio się zablokowało, stwierdził więc że weźmie forda na warsztat. Po 20 minutach odstawił auto i powiedział, że nie mają pojęcia co jest nie tak i jak to naprawić. Próbowali różnych sposobów, radio jest oryginalne, pierwszy raz spotkali się z taką sytuacją.

    Postanowiłem jeszcze podejść radio z innej strony. Odłączyłem akumulator na noc, rano radio zaakceptowało kod. Nie wiem co było przyczyną błędu, ważne że działa.

Podobne wątki

  1. [MkII] radio 6000 EON
    By kieras in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 10:04
  2. [MkIII] Radio 6000 CD
    By Tarantula in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-07-2007, 23:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów