+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Kursant
    Model
    Pakiet ST
    Silnik
    2.0 TDDi 147km
    Od
    25 Oct 2017
    Mieszka w
    Sanok

    Końcówki wydechu

    Witam. Zakupilem swego czasu 2 końcówki Fi90 do swojego Mondeo mk3 , z tylu 2 rury od wydechu i zderzak od ST. Tylko mam teraz problem bo wycięcia w zderzaku są 2 a każdy wie ze końcówki od wydechu w ST to są takie nakładki tylko na rurke od końcowego i z zagiętą rurką w dziwny sposób. I teraz pytanie jak zrobic żebym zamontowal te swoje końcówki? Bo nie chce odcinac całego końcowego czy cos. A jakbym chcial zamontowac na te rurki to będzie wystawala z 15cm poza zderzak :/

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pogromca zakrętów Awatar Jendrekmak
    Model
    2x Citroen C5 X7
    Silnik
    2.0Hdi
    Od
    03 Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    i nic z tym nie zrobisz. wywal końcowy a daj dodatkowy przelotowy środkowy na wysokości tylnych siedzeń i będzie ok. od tunelu środkowego przez ramę zawieszenia aż do zderzaka musisz zrobić customowy wydech (same rury 55mm) bo dieslu nie ma tam miejsca na prowadzenie rur do dwóch końcowych tłumików więc trzeba to zrobić bez końcowych.
    Ostatnio edytowane przez Jendrekmak ; 10-12-2017 o 23:26

  4. #3
    Kursant
    Model
    Pakiet ST
    Silnik
    2.0 TDDi 147km
    Od
    25 Oct 2017
    Mieszka w
    Sanok
    Cytat Zamieszczone przez Jendrekmak Zobacz posta
    i nic z tym nie zrobisz. wywal końcowy a daj dodatkowy przelotowy środkowy na wysokości tylnych siedzeń i będzie ok. od tunelu środkowego przez ramę zawieszenia aż do zderzaka musisz zrobić customowy wydech (same rury 55mm) bo dieslu nie ma tam miejsca na prowadzenie rur do dwóch końcowych tłumików więc trzeba to zrobić bez końcowych.
    Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale ja mam 2 wydechy koncowe z prawej i lewej takze bylo jak poprowadzic

  5. #4
    Pogromca zakrętów Awatar Jendrekmak
    Model
    2x Citroen C5 X7
    Silnik
    2.0Hdi
    Od
    03 Jan 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    no to trzeba było wcześniej pomyśleć o końcówkach bo teraz trzeba przerabiać znowu całość. pomijam drobny fakt, że dwa końcowe wydechy w dieslu z turbiną niewiele robią a koszty są. ja miałem przy zderzaku ST lewą i prawą stronę bez końcowych tylko z dwoma przelotowymi środkowymi i było cicho.

  6. #5
    Kursant
    Model
    Pakiet ST
    Silnik
    2.0 TDDi 147km
    Od
    25 Oct 2017
    Mieszka w
    Sanok
    Cytat Zamieszczone przez Jendrekmak Zobacz posta
    no to trzeba było wcześniej pomyśleć o końcówkach bo teraz trzeba przerabiać znowu całość. pomijam drobny fakt, że dwa końcowe wydechy w dieslu z turbiną niewiele robią a koszty są. ja miałem przy zderzaku ST lewą i prawą stronę bez końcowych tylko z dwoma przelotowymi środkowymi i było cicho.
    A to wiesz, mi tam nie chodzi zeby dźwięk mialo tylko zeby dac wiekszej srednicy końcówki zeby ładniej wyglądało auto z tyłu

    Dokladnie taką mam i chce je założyć https://www.google.pl/search?q=wm+sp...0NEIXKuAC6A4M:

    ---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

    Mi tylko potrzeba koncepcje jak wlasnie je wspawac zeby bylo dobrze bo dziwne wyjscie z tlumika jest od ST :/ a co do kogo pojechałem to bylo "Panie nie wiem albo to albo tamto"

Podobne wątki

  1. [MkIII] Końcówki wydechu MK3 ST220
    By tasior87 in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-09-2016, 13:16
  2. [MkII] Ulter ozdobny końcówki wydechu
    By AdekMK2HB in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-05-2016, 21:18
  3. [MkIV] Końcówki wydechu Mondeo MK4 2.5T Titanium S
    By inteligent in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 27-03-2015, 10:16
  4. [MkIII] Dwie końcówki wydechu zderzak RS
    By hopek121 in forum Tuning
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 11-09-2014, 17:24
  5. [MkII] Jakie końcówki wydechu do zderzaka ST?
    By blaszczu in forum Tuning
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-04-2012, 16:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów