+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Imię
    Marcin
    Model
    Polska
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    W trakcie szukania
    Od
    07 Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław

    Mondeo mk3 2.5 v6 co sadzicie.?

    Witam
    Poszukuje mk3 2,5 v6. Znalazłem na otomoto taki egzemplarz
    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6zk6hk.html

    Co o nim sądzicie? A może ktoś go oglądał?

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Imię
    Paweł
    Silnik
    2.5 v6 ST 200
    Opis
    Ford Mondeo MK2 2.5 v6 ST
    Od
    15 May 2013
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    za taka cene mozna juz st znaleść

  4. #3
    Kursant Awatar Matis131
    Imię
    Mateusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Od
    31 Jan 2016
    Mieszka w
    Puławy
    Cytat Zamieszczone przez PablosinS Zobacz posta
    za taka cene mozna juz st znaleść
    Zależy co kto potrzebuje. Za ST będą większe opłaty i wersję 6 biegową w tych pieniądzach ciężko znaleźć.

    Co do tego konkretnego egzemplarza to prezentuje się bardzo ładnie na zdjęciach. Nie widać różnicy kolorów na elementach oraz są one dobrze spasowane, także jeżeli nawet był jakoś uszkodzony to na pewno ktoś go dobrze naprawił. Wyposażenie mega, więc na pewno warto obejrzeć i się przejechać.

  5. #4
    Pieszy Awatar Cadbury
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    25 Mar 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Za te pieniądze to auto na wypasie jeśli chodzi o wyposażenie. Brakuje jednak dokładek jak w st-eku) Jezeli silnik ok i blacha nie gnije na potęgę to sprawdzić jeszcze tarcze czy nie ma bicia przy wyhamowywaniu z większych prędkości, stały problem . Na sprawdzenie instalki LPG też bym się wybrał do dobrego gazownika. A opłaty można ograniczyć. Niektóre ubezpieczalnie pytają o miejsce parkowania auta nocą a nie o miejsce zameldowania. Więc OC za 3.0 V6 może wyniesc nawet poniżej 600zł )

    ---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

    A STka w dobrym stanie i poniżej 20tys.zł ciężko znaleźć. Oczywiście mowa tu o lifcie po 2003r z 6-cio biegowa skrzynia.

  6. #5

    Imię
    Marcin
    Model
    Polska
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    W trakcie szukania
    Od
    07 Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Pisalem do goscia o te auto. Jechac 400km w jedna strone i sie naciac to wole zeby odrazu powiedzial co i jak. Dodatkowo interesowalo mnie ile km na gazie ma przejechane no i na kogo umowa bedzie czy na nich jako komis czy na niemca. Gosciu mi litanie napisal ze dzis 3 gosci przez 2 h go sprawdzali i po za ogniskiem rdzy na nadkolu tyl nic nie bylo. Zaplacili mu zaliczke i dzis mieli odebrac auto, wiec zobaczymy co dalej.

  7. #6
    Niedzielny kierowca Awatar MaciejCWL
    Model
    MK II '99 1,8 Pb kombi
    Silnik
    1,8 Pb 115 KM
    Od
    11 Jul 2015
    Mieszka w
    Włocławek
    Cytat Zamieszczone przez Goorall Zobacz posta
    na kogo umowa bedzie czy na nich jako komis czy na niemca.
    Rozumiem,że wiesz jakiej umowy po prostu nie wolno nigdy spisywać?

    Tak na marginesie,to ten Mondziak pochodzi z dosłownie tych samych okolic co moje MK II. Mojego niemieckie numery też się zaczynały od "NOM"

  8. #7

    Imię
    Marcin
    Model
    Polska
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    W trakcie szukania
    Od
    07 Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    MaciejCWL mozesz rozwinac mysl. Ogolnie boje sie aut na obcych tablicach. Nigdy nie miale. Z tym doczynienia, odnośnie egzemplarza, o którym mówimy to juz został sprzedany. Robilem jego raport na dna auto i tam jakies dziwne akcje z przebiegiem byly a jak dzwoniłem do goscia to juz byl zarezerwowany.

  9. #8
    Niedzielny kierowca Awatar MaciejCWL
    Model
    MK II '99 1,8 Pb kombi
    Silnik
    1,8 Pb 115 KM
    Od
    11 Jul 2015
    Mieszka w
    Włocławek
    Cytat Zamieszczone przez Goorall Zobacz posta
    MaciejCWL mozesz rozwinac mysl
    Ależ oczywiście
    Ogólnie zasada jest prosta,że kupując samochód,umowa ma być spisana z człowiekiem,który wręcza Ci kluczyki i oddaje samochód,a nie na jakiegoś Niemca czy ogólnie poprzedniego właściciela. Powód jest bardzo prosty. Pan,który kupił od Niemca samochód użył go do popełnienia przestępstwa,a jak przyjdzie co do czego,to oficjalnie przecież Ty kupiłeś od Niemca,a pan sprzedawca nie widnieje w żadnych umowach i winna spadnie na Ciebie.
    To taki skrajny przypadek,ale można sobie narobić kłopotów spisując umowę na kogoś tam,a nie na faktycznego sprzedawce. Sprzedający ma Ci pokazać dowód osobisty,spisać umowę zgodnie z danymi z tego dowodu i tyle.
    Aha,warto na umowie spisać oprócz daty też godzinę,gdyż stanowi to dodatkowe zabezpieczenie przed tym,co sprzedający godzinę wcześniej robił z tym samochodem,czyli np. dał się złapać przez fotoradar.

    Sorry za trochę chaotyczny opis,ale dzieci w sobotę rano bywają głośne Mam nadzieję,że wszystko w miarę zrozumiale wyjaśniłem.

  10. #9
    Mistrz pobocza Awatar adamze27
    Imię
    Adam
    Model
    MDO MkV/MkIV
    Silnik
    2.0EB/2.0TDCI
    Opis
    MkV 2.0 EcoBoost
    Od
    22 Apr 2012
    Mieszka w
    Puck
    Cytat Zamieszczone przez MaciejCWL Zobacz posta
    Ogólnie zasada jest prosta,że kupując samochód,umowa ma być spisana z człowiekiem,który wręcza Ci kluczyki i oddaje samochód,a nie na jakiegoś Niemca czy ogólnie poprzedniego właściciela. Powód jest bardzo prosty. Pan,który kupił od Niemca samochód użył go do popełnienia przestępstwa,a jak przyjdzie co do czego,to oficjalnie przecież Ty kupiłeś od Niemca,a pan sprzedawca nie widnieje w żadnych umowach i winna spadnie na Ciebie.
    ostatni płaci,przeważnie VAT ja na tym punkcie jestem przewrażliwiony i nie tylko nie kupiłbym auta które jest zarejestrowane nakogoś obcego z zagranicy,ale nawet jak sprzedaje to umowa jest tylko z gościem który odbiera i płaci wiadomo ze inaczej jak kupuje sam i mam wszystkie papiery,a inaczej jak ktoś ci kit wciska że sprowadzony i opłacony żadnego wypełniania połowy umowy a potem handlarze jeżdzą z nią na przednim siedzeniu jedna z podstawowych metod na okradanie państwa
    Ostatnio edytowane przez adamze27 ; 13-01-2018 o 11:17
    jest:Mondeo MkIV Titanium Business 2.0TDCI 2009 r. 143KM
    jest: Audi Q5 2.0TDI 2010r. 170KM
    jest: Opel Vivaro 2.0CDTI 2012r. 115KM
    jest: Opel Astra 1.6 Twinport 2007r. 105KM

Podobne wątki

  1. Mondeo mk4 ze zdunskiej woli - co sadzicie?
    By lukaszcv in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2016, 22:27
  2. mondeo st200 co sadzicie o tym?
    By theofse in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-09-2014, 01:05
  3. co sadzicie o tym mondeo
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-10-2013, 22:35
  4. Mondeo mk3 2.5 co sadzicie.
    By pawellko in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-06-2012, 14:15
  5. [MkII] co sadzicie??
    By kamil-plm9 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-07-2007, 18:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów