+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Pieszy
    Imię
    Marcin
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Od
    17 Jul 2016
    Mieszka w
    Łańcut

    wariacja klimatyzacja

    Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z moim mondeo mk2 1.8 td a mianowicie problem dotyczy klimatronika
    Zacznę może od tego ze wszystko chodziło do czasu gdy zabralem się za usterkę kierunkowskazów z tylu bo gdy wciskałem stop przy włączonym kierunku one gasły gdy włączałem kierunkowskaz czy lewo czy prawo mrugaly też postojówki a do tego po wcisnieciu hamulca na desce zapalala sie kontrolka przeciwmgielnych tylnich przyczyna bylo cos z masa i zacząłem na zapalonym aucie wyjmowac przekazniki i bezpieczniki i nie wiem jak ja to zrobilem ale Wsiadam do auta odpalam samochod i od razu po odpaleniu wlacza sie wentylacja w srodku. klimatronik jest podswietlony lecz nic na nim nie wyswietla nie reaguje na sile dmuchania na temperature ale gdy zmienie kierunki czy na nogi czy na szybe dziala poslusznie lecz nie da sie go wylaczyc ani po daniu nawiewu na szybe nie włącza sie klimatyzacja automatycznie jak to bylo przed usterką. Pytanie moje brzmi co to moglo sie stac i gdzie moze tkwić problem bo jest upal na fiksa a tutaj sie podzialy dziwne niewyjasnione rzeczy z gory dziękuje. Dodam że bylem i grzebałem ponownie odpialem kostke bezpiecznikow wewnarz i rozlozylem ja nie widze nic nadpalonego ale przeczyscilem styki i nadal to samo. Najlepsze co to zauwazylem ze zegarek mi nie chodzi tylko przy wlaczeniu swiatel sie zalacza a tak to gasnie i po kazdym zgaszeniu resetuje sie do 00:00
    Ostatnio edytowane przez pivko1905 ; 06-06-2018 o 21:19

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pieszy
    Imię
    Marcin
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Od
    17 Jul 2016
    Mieszka w
    Łańcut
    Dziękuję za odpowiedzi forum 10/10 nikt kompletnie nic nie pomógł... Cyrk

  4. #3
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez pivko1905 Zobacz posta
    Dziękuję za odpowiedzi forum 10/10 nikt kompletnie nic nie pomógł... Cyrk
    Cyrk to Ty odstawiasz, to nie jest forum mechaników, tylko ludzi którzy sami z siebie coś naprawili czy mają wiedzę i pomagają jeśli przerabiali dany temat.
    Najwidoczniej nikomu się nie udało uwalić klimy przy usuwaniu usterki braku masy w tylnych lampach.
    Nikt nie zgadnie gdzie łapki wpychałeś i gdzie spowodowałeś niekontakt, musisz odtworzyć w pamięci co gdzie ruszałeś i tą samą drogę przebyć
    Do tego jeszcze sprawdzić wtyczkę przy panelu klimy.
    Bezpieczniki okiem sprawdzałeś czy miernikiem?
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

Podobne wątki

  1. [All] Klimatyzacja półautomatyczna vs klimatyzacja automatycz
    By ryszinho in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 03-12-2015, 23:48
  2. [MkIII] Kontrolka AIR BAG- wariacja przy niskich temperaturach
    By mJoker in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2015, 08:17
  3. [Duratec] Wariacja obrotów - wzmacniacz iskry fotka
    By assassin in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 06-06-2009, 01:19
  4. [MkIII] wariacja ogrzewania
    By michalYM in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-01-2009, 23:42
  5. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-05-2008, 16:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów