+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Pieszy Awatar stonek90
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    23 Apr 2018
    Mieszka w
    Mszana Dolna

    Exclamation Bardzo polecany serwis dla Fordziarzy

    Polecam Auto-Serwis Edmund Klimczyk Sebastian Klimczyk ul. Przemysłowa 1 28-500 Kazimierza Wielka. Serwis jest na granicy woj. małopolskiego i świętokrzyskiego (dokładnie 5-10 km od granicy małopolski) ale opłaca się jechać choćby ze Szczecina.
    Niedawno odebrałem mojego Mondeo mk3 1.8 po remoncie silnika i autko chodzi zupełnie inaczej, jak nówka sztuka - nie dość, że przestał brać olej i kopcić to ma zupełnie inna kulturę pracy. Miałem także serwisowany hamulec ręczny i regenerowany zacisk oraz w gratisie wypolerowane lampy.
    Jestem bardzo zadowolony to najlepszy serwis do jakiego mogłem trafić (oczywiście dzięki informacji z tego forum). Do tej pory tułałem się po serwisach południowej małopolski, przez 7 lat męczyłem się z tutejszymi mechanikami (wymieniaczami) czasem słysząc także "Fordów nie robimy". A u Klebera zostałem przyjęty jak brat, wszystko mi wytłumaczył, pokazał i zaopiekował się moim samochodem tak jak nikt do tej pory. Z całą pewnością przy kolejnym serwisie wybiorę się do Kazimierzy.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pieszy
    Model
    Ford Mondeo
    Silnik
    Duratec
    Od
    28 Jul 2018
    Mieszka w
    Czmoń
    Napisz kolego cos wiecej na temat remontu ...Co zrobiles jakie koszta co i jak

  4. #3
    Pieszy Awatar stonek90
    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    23 Apr 2018
    Mieszka w
    Mszana Dolna
    Mondek w krytycznym momencie brał mi pół litra na 100-150 km. Zdecydowałem się na remont, pół roku ogarniałem temat i szukałem osoby która się tego podejmie (najlepiej z doświadczeniem). Znalazłem Klebera tutaj na forum.
    Robione było: regeneracja głowicy, wymiana panewek, pierścieni, uszczelek (pod głowicą, kolektora ssącego, pokrywy zaworów, kolektora wydechowego), uszczelnienie wału, rozrząd kompletny. Do tego nowe filtry, olej, płyn chłodnicy i wspomagania, świece i przewody zapłonowe. Koszt 3500. Na dzień dzisiejszy jestem 8 tys km po remoncie i zapomniałem jak to jest dolewać olej, po nowym roku czeka mnie wymiana oleju.
    Mondek od czerwca był już kilka razy tam na serwisie, m.in. zawieszenie tył, kłopoty z ręcznym, wcześniej była jeszcze regeneracja zacisków hamulcowych, i kilka innych rzeczy których w tej chwili nie pamiętam a mam na fakturach/paragonach.
    To jest mój trzeci Ford i wreszcie po tylu latach trafiłem na perfekcyjny serwis.

  5. #4
    Pieszy
    Model
    focus
    Silnik
    1.6 EcoBoost 160 KM
    Opis
    silver mondust
    Od
    06 Aug 2015
    Mieszka w
    krakowskie przedmieście
    Czy to serwis prowadzony przez Klebera klubowicza?

  6. #5
    Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    Volvo V50
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez thomas77 Zobacz posta
    Czy to serwis prowadzony przez Klebera klubowicza?
    Masz napisane przecież

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów