+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Zielony listek Awatar albercik
    Model
    MKII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    MK2 2.5 Ghia
    Od
    05 Sep 2010
    Mieszka w
    Brodnica

    Mk3 2.5 z Bydgoszczy

    Witam. Czy jest ktoś z Bydgoszczy co mogłby mi obejrzeć to auto?
    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6Bphxj.html
    Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez albercik ; 12-11-2018 o 14:45
    Teoretycznie praktyka nie sprawdza się w praktyce ale praktycznie teoretyka sprawdza się w praktyce...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zielony listek Awatar albercik
    Model
    MKII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    MK2 2.5 Ghia
    Od
    05 Sep 2010
    Mieszka w
    Brodnica
    Byłem zobaczyłem nie kupiłem. Mankamenty: malowany cały lewy bok bo drzwi miały wgniotki i porysowane, tylny lewy narożnik był puknięty bo właściciel pokazał zdjęcia jak sprowadził to narożnik był wyszpachlowany. Ogólnie nie wygląda to źle ale mogłoby być lepiej zrobione. Silnik odpalił ładnie chodził równo i cicho. Do uszczelnienia wydech bo robione było sprzęgło i połaczenie rur zrobione na sztuke pastą. Tarcze klocki przód nowe. Nowe opony komplet. Są faktury na sprzęgło i dwumas klocki i tarcze. W środku w miarę ok ale ktoś nieudolnie wyjmował śrubokrętem ori radio że cały panel od nawiewu jest pouszkadzany na dolnej krawędzi. W bagażniku dywanik śmietnik. Brak lewarka klucza do kół. A teraz cena. Wisi za 11900 ale do oddania za 12500 bo w ogloszeniu jest napisane cena plus opłaty. Chociaż opłaty zrobione ale trzeba za to dopłacić. Także hmm nie wiem. Za 10 max 10,5 tyś można by się pokusić.
    Teoretycznie praktyka nie sprawdza się w praktyce ale praktycznie teoretyka sprawdza się w praktyce...

Podobne wątki

  1. [MkIII] warsztat w bydgoszczy
    By franek in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-12-2008, 21:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów