+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Pieszy
    Model
    MONDEO ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    02 Jan 2019
    Mieszka w
    Starachowice

    Potrzebny fachowiec od 3.0 v6

    Witam jestem od niedawna posiadaczem tego właśnie modelu, cudowny samochód można się zakochać zrobiłem nim już ok. 10 tyś. I chyba nie mogę narzekać bo w jedyne co do tej pory zainwestowalem( pomijając filtry oleje itp.) To łożysko prawego kola co później okazało się cała piasta... Ale no trudno wymieniłem i mam nowe zdarza się... drogo bo za granicą Co dziennie jednak toczą batalię że sobą w głowie czy sprzedać to auto czy jednak zostawić z racji jego kompletnej wszechstronność ponieważ to kombi, boję się jednak kosztów związanych z eksploatacją v6, awaria przy takim silniku bywają bardzo kosztowne, zresztą chyba nie muszę mówić... sam osobiście nie czuje czegoś co mogło by wymagać remontu, ale też moje doświadczenie nie jest zbyt wielkie jeśli chodzi o v6 A nawet żadne, przy zakupie auto przeszło serwis w stacji Bosh i tam fachowiec zwrócił uwagę na ledwo słyszalny dźwięk z okolicy osprzętu rozrządu, ale zrobiłem nim już tyle tysięcy że chyba to nic poważnego do tego dźwięk przy zmianie biegów słychać przekładnie jak wskakuje, nie jest to jakieś uciążliwe ale jak się kiedyś wslochalem to myślałem że do sklepu nie dojadę  do tego chyba sprzęgło chociaż nie jestem pewny czy to przyczyną sprzęgła ale mam wrażenie że 3 bieg jest zupełnie nie potrzeby i przeskakuje co dwa, bo przy niskich biegach auto mi hamuje tak jakby skrzynia (nie wiem jak to nazwać). Ale do meritum bo się rozpisalem potrzebuje kogoś kto zęby zjadł na tych modelach i byl by chętny obejrzeć mój egzemplarz i doradzić czy warto czy nie warto najlepiej kogoś że świętokrzyskiego albo z okolic Katowic 
    Ostatnio edytowane przez Baltazzar ; 02-01-2019 o 04:33

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Klubowicz
    Dziadulek
    Awatar Stasio1948
    Imię
    Stanisław
    Model
    Mondeo Mk V
    Silnik
    1,5TDCi 120 KM
    Opis
    Hatchback Ambiente 2016
    Od
    05 Apr 2009
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój
    @Kleber z Kazimierzy Wielkiej-lepszego nie znajdziesz.A masz niedaleko-ok 120 km..
    Ostatnio edytowane przez Stasio1948 ; 02-01-2019 o 08:49



  4. #3
    Mistrz pobocza Awatar Mariusz_
    Model
    Volvo V50
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    13 Apr 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Jedź do @Kleber i się dowiesz więcej

  5. #4
    Mistrz pobocza
    Opis
    Cougar v6
    Od
    07 May 2012
    Mieszka w
    ÓĆ
    Rogów za Łodzią? Jesli tak to dam namiar.

Podobne wątki

  1. [Duratec]Potrzebny fachowiec do głowicy w v-ce- Zielona Góra
    By Waldi1973 in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-09-2010, 09:29
  2. [MkI] Potrzebny dobry fachowiec od V6 z okolic Zielonej Góry
    By Waldi1973 in forum Silnik - Duratec V6
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2008, 17:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów