+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    26 Jun 2016
    Mieszka w
    Zamość

    Jakie przewody zapłonowe ST 220

    Witam.
    Potrzebuję dobre i sprawdzone przewody zapłonowe do mojego ST 220. Pytanie kieruję do osób które użytkują nieoryginalne kable.
    Dziękuję z góry za posty "Kup se Motorcrafta" Po tym jak sprzedali mi w pewnym sklepie "ori" cewkę która padła po 9 miesiącach nie uznali gwarancji
    a po zakupie kolejnej "ori" przysłali złom na którym auto nie odpaliło nie chcę więcej części tej firmy...

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Mistrz pobocza
    Opis
    Cougar v6
    Od
    07 May 2012
    Mieszka w
    ÓĆ
    Sam ich nie używam ale na forum nigdy nikt nie krytykował Magnecora, który daje/dawał 10 lat gwarancji.

  4. #3
    Niedzielny kierowca Awatar Tymek_88
    Imię
    Tymoteusz
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    24 Oct 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Kiepskie przewody potrafią zabić świece i cewke. Wiem po własnych doświadczeniach że trafne kable zabiły mi świece po 200km. Aktualnie mam cewke ori, świece ori, kable magnecor. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Mogę polecić śmiało, wymieniłem wszystko bo kable miały przebicie.
    Tańsza alternatywa to przewody janmor (3 lata gwarancji) cewke możesz kupić nawet używana, najważniejsze że sprawna i bez pęknięć, świece koniecznie nowe. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tymek_88 ; 09-02-2019 o 23:34
    MK2 1.8lpg (kombi)--> MK3 ST220 (kombi)-->MK2 ST200 (sedan) --> MK2 ST200 (habeta)--> MK3 ST220 (kombi)--> MK4 (kombi)

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Ja jeżdżę od dwóch lat ( około 30000 km) na świecach Denso ( około 9€ za komplet) i kablach NGK ( około 30€ za komplet) i wsio śmiga super, cewke też kupiłem oryginalna Motorcraft i śmiga bez problemu, nie kumam co wy za problemy macie z NGK lub oryginalnymi Cewkami jak niektórzy tu na forum piszą.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  6. #5
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    26 Jun 2016
    Mieszka w
    Zamość
    Świece mam nowe ori wymienione były przed całym bałaganem z cewką zapłonową... Auto szarpało więc stwierdziłem w ciemno że to świece w końcu ori cewka nie miała roku a świece już ze 2 lata. Jakie było moje zdziwienie gdy po użyciu atomizera miałem prawdziwą dyskotekę między palcami cewki... Musiała być wadliwa bo mam decaty plus wydech w bandażu aż do miski olejowej... Wiec temp. jej nie zabiła... Problem mam do sklepów które sprzedają a pozniej odsyłają mnie do serwisów i cholera wie gdzie jeszcze... Teraz mam wydać 800 pln na nowe ori z nadzieją że tym razem nie przyślą mi jakiegoś gówna które padnie po miesiącu czy dwóch i zostane z dupą na lodzie... Nie wiem może ja miałem pecha 2 razy pod rząd a może to co teraz sprzedają pod logiem motorcrafta to jakieś badziewie z chin...

    https://allegro.pl/oferta/przewody-p...eba-7193784627 o tej firmie ktoś słyszał?


    Edit. Zakupiłem przewody z linku. Wyglądają na solidne. Montaż na weekendzie.
    Ostatnio edytowane przez Michu77 ; 13-02-2019 o 17:32

Podobne wątki

  1. [MkI] przewody zapłonowe
    By RUFI in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-03-2015, 15:55
  2. [MkI] Zetec 1.6 - przewody zapłonowe. Jakie wybrać?
    By pavel0910 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-01-2015, 21:43
  3. [MkII] Przewody zapłonowe NGK
    By martin25 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 14:03
  4. [Zetec]Jakie przewody zapłonowe
    By I-rex in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-11-2009, 21:34
  5. [MkIII] 2,5 V6 -- jakie przewody zapłonowe?
    By badger in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-09-2008, 20:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów