+ Odpowiedz w tym wtku
Poka wyniki od 1 do 7 z 7
    Pieszy
    Model
    mkIV
    Silnik
    2.0 TDCi 140 KM
    Od
    21 Feb 2019
    Mieszka w
    Dolnolskie

TravelPilot NX - pyta utkna?

Witam,

od niedawna posiadam Mondeo MKIV rocznik 2010.
    Mam pewne problemy z odtwarzaczem i nawigacj.

Co do nawigacji i innych opcji to czsto (nie zawsze) widz komunikat "Please insert original data carrier"
    Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	IMG_20190317_173435.jpg
Wywietle:	10
Rozmiar:	314.4 KB
ID:	10161
    Wiecie czym to moe by spowodowane i jak mona naprawi? Poprosz te o potwierdzenie czy ta wersja posiada mapy na pytce czy na SD i jak si do niej dosta? I jak sprawdzi aktualn wersj map?

Druga kwestia to odtwarzacz CD - wybierajc w radiu CD odtwarza muzyk z pyty, jednak po wciniciu przycisku do wycigania pyt, radio zaczyna co mieli ale nic nie wypluwa. Nastpnie wywietlany komunikat "Checking CD" i nic si nie dzieje bd inny, mwicy e w odtwarzaczu nie ma pyty (chyba nie ma gdzie ukrytej zmieniarki?)

Jest jaka moliwo wyjcie pyty rcznie?

Z gry dziki za odpowied.

Edit
    Dzi udao mi si wyj kart SD od nawigacji, prawdopodobnie jest uszkodzona przez co czasem wyskakuje komunikat "Please insert original data carrier".
    Po podczeniu karty do komputera nie da si z niej skopiowa danych, bynajmniej nie standardowo poprzez kopiuj wklej. Karta si uruchamia i mona wej przeglda pliki, ale ju na przykad jak chce wej w folder cfg to wyskakuje bd danych CRC.
    Kto si z tym spotka i wie czy jest to w jaki sposb do naprawy, czy ju tylko kupno nowej karty z mapami?

Dodatkowo fotka z menu
    Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	SD.JPG
Wywietle:	5
Rozmiar:	16.1 KB
ID:	10162

Co do odtwarzacza CD - pyta dalej w nim tkwi, czekam na Wasz opini czy co mona z tym zrobi nie wybebeszajc caego radia z tapicerki.
    Ostatnio edytowane przez Suchy62 ; 19-03-2019 o 23:47
    mkIV 2010 2.0 TDCI

2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum

Pogromca zakrtw Awatar RadkoR
    Imi
    Radek
    Model
    Mondeo MkIV FL
    Silnik
    2.2 TDCi
    Opis
    218KM/491Nm
    Od
    08 Sep 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Suchy62 Zobacz posta
    Co do odtwarzacza CD - pyta dalej w nim tkwi, czekam na Wasz opini czy co mona z tym zrobi nie wybebeszajc caego radia z tapicerki.
    To bardzo powszechne niestety w tym radiu. U mnie jest to samo i u kilku innych osb te. Chyba gdy napd by mao uywany to tak si dzieje.
    Ja z wyjciem pyty sobie poradziem...pset.
    Ostatnio edytowane przez RadkoR ; 10-04-2019 o 19:45
    Moje wozido [klik w foto]

Pochaniacz prostych Awatar leszcz
    Imi
    Tomek
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.6 EcoBoost 170PS
    Opis
    MK4 benzyna :D
    Od
    22 Mar 2005
    Mieszka w
    BYDGOSZCZ
    Cytat Zamieszczone przez Suchy62 Zobacz posta
    Edit
    Dzi udao mi si wyj kart SD od nawigacji, prawdopodobnie jest uszkodzona przez co czasem wyskakuje komunikat "Please insert original data carrier".
    Po podczeniu karty do komputera nie da si z niej skopiowa danych, bynajmniej nie standardowo poprzez kopiuj wklej. Karta si uruchamia i mona wej przeglda pliki, ale ju na przykad jak chce wej w folder cfg to wyskakuje bd danych CRC.
    Kto si z tym spotka i wie czy jest to w jaki sposb do naprawy, czy ju tylko kupno nowej karty z mapami?
    jest kolega z Brzegu koo Opola co ogrnie temat
    jak chcesz pisz podam namiar
    Moje MK4 z MODami -Convers+ z wizualizualizacj parktronika ,tempomat,autoryglowanie,lampki w poszyciu drzwi,zasonki w drzwiach i inne DIAGNOSTYKA

Pogromca zakrtw Awatar RadkoR
    Imi
    Radek
    Model
    Mondeo MkIV FL
    Silnik
    2.2 TDCi
    Opis
    218KM/491Nm
    Od
    08 Sep 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Ogarn temat map mona samemu za darmo. Wiecej na grupie na FB "Mondeo Mk4 Polska".
    Moje wozido [klik w foto]

Kursant
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 120 KM
    Od
    08 Jan 2019
    Mieszka w
    Biaystok
    Ja wole odda do jakiego serwisu ni bawi si w to samemu. Jeszcze uszkodze bardziej i w ogle zostan bez map

Kursant
    Model
    MKI
    Silnik
    1.6 110 KM
    Od
    07 Jan 2019
    Mieszka w
    Pozna
    Po co oddawa do serwisu? W sieci znajdziesz peno pomocnych osb, ktre pomog Ci rozwiza problem.

Kursant
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    05 Jan 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Tylko jesli nie moe jej wycign to lepiej do serwisu, bo jak zobacz, e sam prbowa grzeba to powiedz jeszcze, e co uszkodzi.

Podobne wtki

1. [Mk IV] Pyta CD do Mondeo Mk IV
    By daska93 in forum Nawigacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2018, 21:23
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 09:54

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw