+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland

    Klimatronik słabo dmucha

    Słuchajcie czy w MKIII po 2 lifcie to normalne że klima po ustawieniu na "LO" (Auto) Dmucha 2 kreski poniżej maxa?? Po ustawieniu na manual na maxa dmucha znaaaacznie mocniej i można ustawić o 2 kreski więcej. W przedlifcie dmuchalo znacznie mocniej i jakoś lepiej ustawiało sobie temperature, tu jakoś dziwnie działa i albo jest za ciepło jak ustawie np 19 czy 20 stopni albo za zimno jak 17 lub niżej, i zauwazylem że jak ustawie nawiew na nogi i na siebie (kratki), to z kratek strasznie słabo dmucha a na nogi mocno, w pozostałych ustawieniach działa wszystko ok, od czego zacząć?? Mam normalne sterowanie nie w radiu.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Qornell ; 21-04-2019 o 14:14

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Zacznij od filtra kabiny.

  4. #3
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Filtr wygląda jeszcze ok ale zamówiłem już nowy, i słabo dmucha tylko na automacie bo w manualu dmucha bardzo mocno. Pytanie jest czy to normalne że automat słabiej dmucha i jako Max ustawia słabszy nawiew niż manualnie? Dodam że jest tak z klima i z normalnym nawiewem.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  5. #4
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Możecie zobaczyć u was czy to normalne? Chodzi mi o to że w automacie na Maxa klima dmucha znacznie słabiej niż jak ustawie np. Nawiew na szybę w manualu na Maxa. W przedlifcie dmuchalo tak samo mocno w automacie i manualu. Niestety nie mam nikogo kto ma mondeo w okolicy żeby sprawdzić :/

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

  6. #5
    Znawca leśnych tras Awatar CzarekJ
    Imię
    W nicku
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    MkIII 2001
    Od
    04 Sep 2006
    Mieszka w
    Kwidzyn
    Ale o co Ci chodzi?
    Przecież w automacie nawiew sterowany jest automatycznie w zależności od temperatury wewnątrz jak i na zewnątrz,temperatury na podszybiu i temperatury zadanej na panelu.
    Kierunek nawiewu też jest sterowany automatycznie.
    W każdym razie od lat jeżdżę całorocznie z AUTO na panelu i ewentualnie w lecie włączam dodatkowo nawiew "na twarz" i problemów nie mam.
    Pozdrawiam ,,mondeomaniaków"
    Czarek
    MKIII TDDI 2001r- 124,8 kucy i 314,6 momentu( z hamowni - fabryczne bez "kombinacji alpejskiej" - "chipa" -u (?)

  7. #6
    Mistrz pobocza
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Od
    15 Apr 2014
    Mieszka w
    Gliwice
    Dokładnie w opcji auto dmucha zaleznie od roznicy temperatury i mniejsza roznica tym slabiej dmucha. A na nogi fakt dmucha zawsze mocniej, nie wiem czemu, mogloby dmuchac bardziej na kratki srodkowe.

  8. #7
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez kgorka Zobacz posta
    Dokładnie w opcji auto dmucha zaleznie od roznicy temperatury i mniejsza roznica tym slabiej dmucha. A na nogi fakt dmucha zawsze mocniej, nie wiem czemu, mogloby dmuchac bardziej na kratki srodkowe.
    No to że dmucha zależnie od Temperatury to jest jasne i normalne i pożądane nawet ale chodzi mi o to że jak włączę klimatron na auto i na "LO" ( CZYLI Max) to dmucha słabiej niż na manualu na "LO" bo w momencie wyłączenia auto mogę jeszcze 2 kreski mocniej ustawić nawiew manualnie, ale już rozkminilem i jest jak kolega wyżej pisał ma na to wpływ temp zewnętrzna bo jak ostatnio było 40 stopni w cieniu to klimatron na auto walił tak samo mocno jak na manualu na tych samych ustawieniach na Maxa.

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

    ---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

    Cytat Zamieszczone przez kgorka Zobacz posta
    Dokładnie w opcji auto dmucha zaleznie od roznicy temperatury i mniejsza roznica tym slabiej dmucha. A na nogi fakt dmucha zawsze mocniej, nie wiem czemu, mogloby dmuchac bardziej na kratki srodkowe.
    A to widzisz myślałem że to tylko u mnie jest coś zwalone że słabo strasznie wieje z kratek po ustawieniu na nogi ale jak Ty masz tak samo to ok, znaczy nie ok ale trzeba z tym żyć

    Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Podobne wątki

  1. [MkIII] klimatronik słabo dmucha
    By blady1 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-03-2019, 01:11
  2. [MkIII] Słabo dmucha cieplem i klimą
    By dpercio149 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2015, 11:41
  3. [MkI] Słabo grzeje i dmucha z nawiewów + czuć smród
    By mkonieczny in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25-01-2013, 11:55
  4. [MkII] Słabo dmucha
    By knapol92 in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 13-02-2012, 08:27
  5. [MkII] Klimatronik słabo chłodzi
    By waldi33b in forum Klimatyzacja i wentylacja
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-10-2009, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów