+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Kursant
    Imię
    Marcin
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    CZARNA KOMBI PEREŁECZKA
    Od
    16 Jun 2014
    Mieszka w
    PSK/Wrocław

    brak reakcji na przycisk POWER;(

    Witam, prośba o pomoc,ponieważ nawet w serwisie gdzie auto stoi 5 dnień nie maja dla mnie żadnej informacji w sprawie mojej awari.
    Od początku f.mondeo(MKIV) 2007 1.8 tdci normalnie wszytko śmigało przez 5 lat użytkowania,do wtorku tydzień temu
    Wsiadam do auta a tu nic zero reakcji na wciskanie przycisku POWER(syt. bezkluczykowy),pierwsza decyzja wymiana bateri w kluczyku ...PYK poszło tzn,wymieniony ale auto nie pali.No to akumulator(roczny) na noc do ładowania...PYK i dalej nic. Wiec poszukałem bezpieczników i znalazłem z tyłu (kombi) 20A był dobry ,ale dla świętego spokoju wymieniony...i dalej nic.
    Załamka totalna auto na lawetę i do serwisu(Wrocław Germaz).Stąd moja prośba ponieważ w serwisie nadal szukają może miał ktoś podobny problem,dodam tylko że klucz wkładałem już do miejsca pod zaślepką w miejscu stacyjki....do tego przytrzymałem 5 sec. na kluczyku open....i chu... zjechały mi wszystkie 4 szyby na dół....jak sami rozumiecie mam w tej chwili już spore nerwy bo auto stoi pod chmurka z szybami na dole oklejony folią ,ale to chyba i tak nie pomoże na wilgoć(

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Administrator Awatar Netoper
    Model
    Był MKII
    Silnik
    2.5 PB+LPG
    Od
    26 Apr 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Najprawdopodobniej problem z niekontaktem gdzieś na przewodach.
    Trochę było otej przypadłości na forum np
    http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...er#post3276233
    tu też wina była w kabelkach
    http://www.mondeoklubpolska.pl/showt...ighlight=power
    Wprawdzie Konstytucja gwarantuje wolność wypowiedzi, ale nie gwarantuje wolności po wypowiedzi.

  4. #3
    Pogromca zakrętów Awatar RadkoR
    Imię
    Radek
    Model
    Volvo V40 T3
    Silnik
    1.6 EcoBoost 150KM
    Od
    08 Sep 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez yokozuna11 Zobacz posta
    zjechały mi wszystkie 4 szyby na dół....jak sami rozumiecie mam w tej chwili już spore nerwy bo auto stoi pod chmurka z szybami na dole oklejony folią ,ale to chyba i tak nie pomoże na wilgoć
    Niech zgadnę, po podłączeniu akumulatora nie zaprogramowałes szyb i nie działa zamykanie pilotem przez przytrzymanie przycisku?
    Ostatnio edytowane przez RadkoR ; 24-04-2019 o 21:19

  5. #4
    Kursant
    Imię
    Marcin
    Model
    MKIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    CZARNA KOMBI PEREŁECZKA
    Od
    16 Jun 2014
    Mieszka w
    PSK/Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez RadkoR Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez yokozuna11 Zobacz posta
    zjechały mi wszystkie 4 szyby na dół....jak sami rozumiecie mam w tej chwili już spore nerwy bo auto stoi pod chmurka z szybami na dole oklejony folią ,ale to chyba i tak nie pomoże na wilgoć
    Niech zgadnę, po podłączeniu akumulatora nie zaprogramowałes szyb i nie działa zamykanie pilotem przez przytrzymanie przycisku?
    Dokładnie ....zjechały i mało tego jak się okazało auto po 6 dniu w serwisie jest ok. Problem był z kluczykiem ponoć pomogło ponowne programowanie. Nie wiem dokładnie jutro jadę po auto to dowiem się więcej. Natomiast miałem osłonki przeciwsłoneczne dla dziecka z tyłu na szybie,niestety jak zjezdzały szyby na dół ponoć zmieliły mechanizm podnoszenia szyb. Do wymiany ale podarowałem sobie już serwis,szyba jest ponoć na taśmie podklejona :/ P.S. ma ktoś może jakieś namiary na rozbite mk4????

Podobne wątki

  1. [MkIV] Brak reakcji na przycisk POWER
    By maniuki in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-01-2024, 02:39
  2. [MkIV] przycisk FORD POWER nie działa
    By lonewolfxxx76 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-02-2021, 00:18
  3. [MkIV] Przycisk power, jak powinien dzialac poprawnie?
    By mizerka in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-11-2017, 14:30
  4. [MkIV] Przycisk Ford Power i rozruch - załamka, ktoś doradzi?
    By lapusz in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-04-2012, 16:56
  5. [TD MkI] Brak mocy - wszystko już sprawdzone - Power is back!
    By wilu85 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 227
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 15:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów