+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    [MkI] PRYSZCZATE uszczelki okien - szto eta :-/

    Witam
    Tak więc jak w temacie mam problem z swoim autem ( nie jedyny zresztą przechodządz do meritum problem widoczny jest na zdjęciach - na gumie tylnej szyby pojawiło sie to coś tu jak ciekawostkę podam iż przed zakupem auta oglądałem jeszcze kilka innych mondków i w jednym z egzemplarzy zaówarzyłem identyczną rzecz z tym że na wiele większa skale prezentowało się to tragicznie SYF, KIłA I MOGILA sprzedawca twierdził że to nic takiego że to tylko pod gumą tworzywo od wilgoci spęczniało ( na moje oko -a tu nie znam sie na rzeczy była to zwykła rdza pod uszczelką ) ... temu Panu podziękowałem ( auto bite co ciekawe bez ogródek wyznał że poprzednia właścicielka zrobiła dzwoneczek w tira ... na szczęście stojącego ). Tu mając już pewne doświadczenie z pryszczatymi gumami po zakupie właściwego auta przejrzałem dokładnie wszystkie gumy i stwierdziłem że nic podobnego nie ma miejsca jak i nic nie wskazuje na jakiekolwiek problemy z wyżej opisana przypadłością . I ta sielanka trwała do dziś ... wchodzę do garażu a tu ZONK pryszcze ... normalnie witki mi opadły a epitety w kierunku koncernu forda leciały do wszystkich przebywających w pobliżu, ludzie naprawde to są chyba jakieś jaja auto na 100 % ( słownie NA STO PROCENT ) tych syfów nie miało 48 h wcześniej mało tego auto stoi non stop w suchym garażu ( nie jest jeżdżone bo czeka na wymianę rozrządu i pewnej rurki . Jednymi słowy co to jest ? auto stoi w suchym garażu a to dosłownie coś na nim rośnie ... ludzie ja się zaczynam bać iść na nazajutrz do garażu !!!!!!!!





    Pozdrawiam

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Pochłaniacz prostych Awatar DIGITAL
    Imię
    Marcin
    Model
    OCTAVIA/OOOO A6 C7
    Silnik
    1.6 tdi 2.0 Tdi
    Od
    02 Feb 2005
    Mieszka w
    Tarnobrzeg RT
    To typowa przypadłość w MDO ... u mnie jest to samo i nawet w tym samym miejscu co u ciebie, w środku jest coś takiego jakby kamień się jakiś biały zebrał ... osad czy coś takiego ... Nie martw się to nie postepuje w szybkim tempie ... ja już kupiłem z takimi dwoma pryszczykami i na nich się skończyło

  4. #3
    Utleniajacy sie wkład duraluminium
    Uszczelki do wymiany

  5. #4
    Niedzielny kierowca Awatar Luky
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIV polift w kombi
    Silnik
    2.2 TDCi 200KM automat
    Opis
    Indyvidual
    Od
    02 Dec 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    A ile kosztuje wymiana uszczelek w drzwiach(wewnętrzne uszczelki) w zimę mam problemy czasem z domykaniem drzwi.A ten biały osad już u mnie powoli sięteż pojawia,zewnętrzne uszczelki zaczynają sięmarszczyć,na rancie okien przednich(ale bardzo delikatnie)auto jest garażowane,więc jest mniej narażone na wilgoć.
    ST-220 : Eibach Pro Kit, KW, El-Tec Exhaust, HEL+320mm Brakes, Bi_xenon Koito,

    Watch video ST-220 : http://youtu.be/CIMClUqwggA

  6. #5
    Kursant
    Model
    2.0 tdci
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Od
    06 Feb 2005
    Mieszka w
    Rybnik
    aluminium nie lubi przylegac do powieszchni stalowych poprostu wtedy szybciej oksyduje (utlenia sie) i pojawiaja sie wypryski jedyny sposób to wymiana uszczelek
    Ford Mondeo HB MK1 2.0 16V 94'r

  7. #6
    Mistrz pobocza Awatar art110377
    Opis
    Grand Scenic '04, 1.9dci, 120PS.
    Od
    07 Feb 2006
    Mieszka w
    Morąg - West Mazury Republic

    Re: [MkI] PRYSZCZATE uszczelki okien - szto eta :-/

    Cytat Zamieszczone przez tonix
    Witam
    Tak więc jak w temacie mam problem z swoim autem ( nie jedyny zresztą przechodządz do meritum problem widoczny jest na zdjęciach - na gumie tylnej szyby pojawiło sie to coś tu jak ciekawostkę podam iż przed zakupem auta oglądałem jeszcze kilka innych mondków i w jednym z egzemplarzy zaówarzyłem identyczną rzecz z tym że na wiele większa skale prezentowało się to tragicznie SYF, KIłA I MOGILA sprzedawca twierdził że to nic takiego że to tylko pod gumą tworzywo od wilgoci spęczniało ( na moje oko -a tu nie znam sie na rzeczy była to zwykła rdza pod uszczelką ) ... temu Panu podziękowałem ( auto bite co ciekawe bez ogródek wyznał że poprzednia właścicielka zrobiła dzwoneczek w tira ... na szczęście stojącego ). Tu mając już pewne doświadczenie z pryszczatymi gumami po zakupie właściwego auta przejrzałem dokładnie wszystkie gumy i stwierdziłem że nic podobnego nie ma miejsca jak i nic nie wskazuje na jakiekolwiek problemy z wyżej opisana przypadłością . I ta sielanka trwała do dziś ... wchodzę do garażu a tu ZONK pryszcze ... normalnie witki mi opadły a epitety w kierunku koncernu forda leciały do wszystkich przebywających w pobliżu, ludzie naprawde to są chyba jakieś jaja auto na 100 % ( słownie NA STO PROCENT ) tych syfów nie miało 48 h wcześniej mało tego auto stoi non stop w suchym garażu ( nie jest jeżdżone bo czeka na wymianę rozrządu i pewnej rurki . Jednymi słowy co to jest ? auto stoi w suchym garażu a to dosłownie coś na nim rośnie ... ludzie ja się zaczynam bać iść na nazajutrz do garażu !!!!!!!!
    Pozdrawiam
    Poczekaj jeszcze chwilę, a tzw. "parapety" zaczną Ci szyby rysować, bo konstrukcja ta sama...

    Ale pociesz się tym, że Renia 19 i Laguny mają jeszcze gorzej...


    Let's go horses on the beton...

  8. #7
    Mam ten sam problem w Mondziaku Te pryszcze okropnie wyglądają i psują cały urok auta, mam tylko nadzieje że to niebędzie postepowac wiecej i jakaś "rdzawka" sie za ramę dzwi nieweźmie przezto

    pewnie wymienie uszczelki ale to znowu koszty..

  9. #8
    Znawca leśnych tras Awatar BS
    Opis
    Octavia II kombi 1,6 LPG <=> Lanos hb 1,4 Pb
    Od
    09 May 2006
    Mieszka w
    WA i WGM
    Cytat Zamieszczone przez Grzegorzxx
    pewnie wymienie uszczelki ale to znowu koszty..
    niestety eksploatacja auta kosztuje... takie drobiazgi najbardziej wkurzają...
    Bartek

    Było Mondeo Mk2 1,8 TD kombi

    Jest Octavia II 1,6 kombi LPG

    Jest Lanos 1,4 Pb

  10. #9
    Na pocieszenie MKIII maja ten sam problem

Podobne wątki

  1. [MkIII] Cieknące uszczelki okien w drzwiach - WAŻNE
    By krzych76 in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2013, 18:35
  2. uszczelki okien wymiana?
    By lukas330 in forum Nadwozie i wnętrze
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-09-2012, 09:29
  3. [MkIII] Domykanie okien
    By fikcjoner in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-07-2010, 21:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów