+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    Zielony listek
    Opis
    F30 320d
    Od
    14 Dec 2004
    Mieszka w
    Warszawa

    Wczoraj Mondeusz przy tankowaniu pozytywnie mnie zaskoczył

    Ta sama stacja paliw, ten sam dystrybutor, tankowanie do piątego odbicia (wiem, wiem - powinno być do trzeciego) - wynik = 10,5 literka. Jazda tylko po mieście, na krótkich odcinkach.
    To lubię!

    :metal
    Szczęśliwie i radośnie poruszam się MKIII 1,8 z 2002r. Do Klubu należę od 14.07.2003r.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2

    Re: Wczoraj Mondeusz przy tankowaniu pozytywnie mnie zaskocz

    Cytat Zamieszczone przez Bert_777
    Ta sama stacja paliw, ten sam dystrybutor, tankowanie do piątego odbicia (wiem, wiem - powinno być do trzeciego) - wynik = 10,5 literka. Jazda tylko po mieście, na krótkich odcinkach.
    To lubię!

    :metal
    czyli delikatnie jeździsz, ,ale i bezpiecznie

  4. #3
    Zielony listek
    Opis
    F30 320d
    Od
    14 Dec 2004
    Mieszka w
    Warszawa

    Żona twierdzi co innego :))

    Wiem, że sugerujesz się spalaniem (sam jestem zdziwiony) ale najczęściej pasażerowie mi mówią że jeżdżę ostro.
    Ale fakt że staram się jeździć bezpiecznie -właśnie mija 20 lat 100%- bezwypadkowej jazdy.
    Szczęśliwie i radośnie poruszam się MKIII 1,8 z 2002r. Do Klubu należę od 14.07.2003r.

  5. #4
    Kursant
    Imię
    Mirek
    Model
    S-Max
    Silnik
    2.0 EcoBoost 203 KM
    Od
    08 Dec 2004
    Mieszka w
    Kraków

    Re: Wczoraj Mondeusz przy tankowaniu pozytywnie mnie zaskocz

    Cytat Zamieszczone przez Bert_777
    Ta sama stacja paliw, ten sam dystrybutor, tankowanie do piątego odbicia (wiem, wiem - powinno być do trzeciego) - wynik = 10,5 literka. Jazda tylko po mieście, na krótkich odcinkach.
    To lubię!

    :metal
    Spalanie na poziomie mojej nubirki, choć ona raczej tak między 9.5 a 10. Ale przy niewątpliwie cięższym samochodzie wynik naprawdę niezły.

  6. #5

    Re: Żona twierdzi co innego :))

    Cytat Zamieszczone przez Bert_777
    Wiem, że sugerujesz się spalaniem (sam jestem zdziwiony) ale najczęściej pasażerowie mi mówią że jeżdżę ostro.
    Ale fakt że staram się jeździć bezpiecznie -właśnie mija 20 lat 100%- bezwypadkowej jazdy.
    Oby nastepne 20 tez było z takim samym wynikiem

  7. #6
    Kursant
    Imię
    Mirek
    Model
    S-Max
    Silnik
    2.0 EcoBoost 203 KM
    Od
    08 Dec 2004
    Mieszka w
    Kraków

    Re: Żona twierdzi co innego :))

    Cytat Zamieszczone przez Bert_777
    Wiem, że sugerujesz się spalaniem (sam jestem zdziwiony) ale najczęściej pasażerowie mi mówią że jeżdżę ostro.
    Ale fakt że staram się jeździć bezpiecznie -właśnie mija 20 lat 100%- bezwypadkowej jazdy.
    Tak to jest... Jak nie rozwalisz auta kilka razy, to nikt nie uwierzy, że jeździsz szybko i ostro Ja już mam za sobą 23 lata bezwypadkowej jazdy. Poza rozbitym (przez nieuważną ciężarówkę) kierunkowskazem w maluchu (na postoju) też zaliczyłem zero "przypadków". Czyli jednak można. Przyjmij moje gratulacje.
    Ja uważam, że jeżdzę w miarę ostro i szybko, ale na drodze czasem wydaje mi się, że nie. Tzn. nie jeżdże 160km/h w zabudowanym ani nie wyprzedzam na trzeciego pod wierzchołkiem wzniesienie. Słowem, jeżdżę jak emeryt.

  8. #7
    Kursant
    Od
    12 Feb 2005
    Mieszka w
    Northampton/Lublin

    Gratuluje!!!

    Widać że jeździsz naprawde ekonomicznie. Mój mondek spala niecałe 12, mam troszke mocniejszy silnik(125kM). Ale naprawde niezły wynik.
    wypadek losowy -niestety na razie musialem zrezygnowac z mondzia

  9. #8
    Pogromca zakrętów
    Imię
    My name is Gladiator
    Model
    SAM
    Silnik
    SAM
    Opis
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Sam_(motoryzacja)
    Od
    17 Nov 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    A moje 130 KM w Wawce spala ok. 10 LTR. Ostatnio na trasie Myślenice -> Częstochowa -> Warszawa przy speedzie 120-140 3 osoby + klamoty 7,8. Też się zdziwiłem.

  10. #9
    Zielony listek
    Opis
    F30 320d
    Od
    14 Dec 2004
    Mieszka w
    Warszawa

    Re: Żona twierdzi co innego :))

    [quote="MietasM"]
    Cytat Zamieszczone przez Bert_777
    Tak to jest... Jak nie rozwalisz auta kilka razy, to nikt nie uwierzy, że jeździsz szybko i ostro Ja już mam za sobą 23 lata bezwypadkowej jazdy. (...) Słowem, jeżdżę jak emeryt.
    Być może to kwestia wieku . Kiedyś, jak ktoś się dowiadywał, że mam pełne zniżki i komentował "a to ty z tych ostrożnych" - to miałem go ochotę zabrać na małą przejażdżkę co by skorygował swoją opinię. Teraz mnie to nie rusza. Odpowiadam zazwyczaj: "dziękuję, zdążam na czas".
    Bo to trochę tak, jak ze sprzętem audio. Istnieje potoczna opinia, że dobry to taki, który sąsiadom szklanki w kredensie przestawia. Ale gdy ktoś taki mnie odwiedza i pyta o moc kolumn to sadzam go naprzeciwko sprzętu, nastawiam cichuteńko R.Watersa i... daję chusteczkę do wycierania śliny.
    I jakoś do tej pory nikt nie prosił żeby zrobić głośniej? Dziwne

    Mietas - dziękuję za gratulacje i również gratuluję. Tobie i wszystkim kierownikom z pełnym kompletem zniżek OC i AC.
    Szczęśliwie i radośnie poruszam się MKIII 1,8 z 2002r. Do Klubu należę od 14.07.2003r.

  11. #10
    Kurde kurde. A mi pali w mieście przy muleniu około 16 litrów gazu, a przy dawaniu w palnik 14,5. Nie wiem o co chodzi. W morde. Automaty to pijaki. Zanim założylem gaz to palił w mieście około 12,5. I bardzo dobrze. Nie lubię aut które mało palą.
    <div>mk2 sprzedany szukam mk3</div>

  12. #11
    Cytat Zamieszczone przez coolmarian
    Automaty to pijaki. Zanim założylem gaz to palił w mieście około 12,5. I bardzo dobrze. Nie lubię aut które mało palą.
    To moze czas kupic Cadillaca Sixteen http://www.gmcanada.com/english/vehi...sixt_spec.html :metal :metal :metal Jak ma palic to niech to juz bedzie spalanie w najlepszym wydaniu... V16 13.6l pojemnosci 1000KM 1355Nm, spalania jakos nie podali ale taki od "kulczykow" jako tesc bylby chyba wskazany

    A co do MDO to ma palic jak najmniej, ujecia ropy i dystrybutora na razie nie mam wlasnego i sie nie zapowiada zebym posiadal.

  13. #12
    Spalanie to nie problem jak sie kupuje paliwo na fakturę na firmę. :metal :metal :metal. A jakbym chciał kupic sobie tą v16 to musiałbym zacząć dawać du.... starszym paniom z Ciechocinka. Pozdrawiam Marcin
    <div>mk2 sprzedany szukam mk3</div>

Podobne wątki

  1. [MkII] Różne ilości gazu przy tankowaniu.
    By grzesiek327 in forum LPG
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-01-2012, 19:21
  2. [MkII] Nie odbija mi zawór przy tankowaniu !!!!
    By maniek_Rz in forum LPG
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-11-2008, 13:09
  3. [MkII] Odpalenie rano...zaskoczył dopiero z gazem na ful
    By dr_feelgood in forum Podwozie, zawieszenie, napęd i wydech
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2008, 09:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów