+ Odpowiedz w tym w±tku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 60 z 73
  1. #41
    Zielony listek
    Opis
    by³y mondea, bêdzie foka?
    Od
    25 Jan 2007
    Mieszka w
    Bia³ystok
    Tylko ¶rednie.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #42
    Zielony listek
    Imiê
    Marcin
    Opis
    Mondeo MK3 2.0 130KM
    Od
    02 Jun 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    to ja mam jedno pytanie, mam automat i czy do tego tez da sie dograc kopmuter i jak szukac odpowiedniego licznika...

  4. #43
    Zielony listek
    Opis
    by³y mondea, bêdzie foka?
    Od
    25 Jan 2007
    Mieszka w
    Bia³ystok
    Do automatu nie mam pojêcia Trzebaby zadzwoniæ do firmy i zapytaæ.

  5. #44
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Sprzedane
    Od
    10 Nov 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Witam.

    My¶lê ¿e nie bêdzie problemu - kiedy wysy³a³em swoje do przeprogramowania, musia³em tylko opisaæ na kartce mode, rok produkcji, wyposa¿enie (ESP itp), oraz w³a¶nie rodzaj skrzynki biegów. Fakt, ¿e to zajê³o wszystko tydzieñ, ale piêknie dzia³a. A w miêdzyczasie mia³em za³o¿one zegary od angola (równie¿ z komputerkiem), które mam obecnie do sprzedania

    pozdrawiam.

  6. #45
    yoginis
    Go¶æ
    Witam,

    Jestem tutaj nowy, do tej pory przegl±dam wszystkie posty na temat wgrania komputera do Mondziaka i mam
    jedno pytanie czy kto¶ wie gdzie w okolicy Poznania jest jaki¶ dobry warsztat? gdzie mo¿na liczyæ na fachowe podej¶cie
    do tematu bo powiem szczerze, ¿e by³em u 2 elektryków i dziwnie na mnie patrzyli ;d podejrzewam, ¿e nigdy czego¶ takiego nie robili

    pozdrawiam

  7. #46
    Mistrz pobocza Awatar GTomek
    Opis
    MK3 TDCI 130KM KOMBI
    Od
    02 Sep 2007
    Mieszka w
    Warszawa WF.....
    czy jest jaki¶ magik ko³o poznania? trudno powiedzieæ jak narazie na forum wiadomo jest o dwóch magikach którzy to robi± jeden jest w czeladzi (¶l±sk) a drugi z±bki (pod warszaw±). Ewentualnie dzwoñ po aso i zapytaj ich czy robi± co¶ takiego poniewa¿ rzuci³ kto¶ has³o na forum ¿e jest mo¿liwo¶æ zrobiæ to w serwisie
    BY£O: MK3 TDDI 115KM 2001 HB BLUE THUNDER (kasacja)
    JEST: MK3 TDCI 130KM 2005 KOMBI SILVER ARROW

  8. #47
    Zielony listek
    Opis
    by³y mondea, bêdzie foka?
    Od
    25 Jan 2007
    Mieszka w
    Bia³ystok
    Cytat Zamieszczone przez GTomek
    Ewentualnie dzwoñ po aso i zapytaj ich czy robi± co¶ takiego poniewa¿ rzuci³ kto¶ has³o na forum ¿e jest mo¿liwo¶æ zrobiæ to w serwisie

    Marne szanse. Znajomy i wieloletni pracownk ASO forda (w jednej osobie) zdziwi³ siê, ¿e mo¿na takie rzeczy robiæ. Na szkoleniach nic takiego nie mieli. Wiêc sam serwis pewnie oficialnie nie wgra. Ale mo¿e po godzinach, jak który¶ serwisant ju¿ wie i ma sk±d skopiowaæ softa... czemu nie. Zapytaæ nie zaszkodzi.

  9. #48
    Niedzielny kierowca
    Opis
    Sprzedane
    Od
    10 Nov 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Po co szukaæ i testowaæ nowe warsztaty?
    Lepiej zapakowaæ swoje zegary i wys³aæ do p.Adriana który wgra oprogramowanie.
    I ju¿
    A je¶li potrzebujesz auta na codzieñ i nie mo¿esz pozwoliæ sobie na 2-3 dni bez niego, to kup najtañsze na allegro i te wy¶lij do przerobienia
    Albo kup ode mnie angielskie zegary z gotowym komputerem

    pozdrawiam.

  10. #49
    Gdy pyta³em w ASO o monta¿ komputera, panowie wycenili
    us³ugê na 2200z³. 2000 z³ za liczniki (z komputerem) + 200 za d¼wigniê.
    W D±browie Górniczej zap³aci³em 180z³ za wgranie/odblokowanie softu? w liczniku :-)

  11. #50
    Pogromca zakrêtów Awatar tompiorko
    Imiê
    Tomaszek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 90 KM
    Opis
    Zombii line, '02
    Od
    11 Jul 2008
    Mieszka w
    Warszawa/¦widnik
    Cytat Zamieszczone przez PabloX
    us³ugê na 2200z³. 2000 z³ za liczniki (z komputerem)


  12. #51
    a jakies ASO w wawie sie tym zajmuje ?
    by³o MK3 2.0 TDDI
    jest

  13. #52
    Zielony listek
    Opis
    MONDEO 2.0 TDDI
    Od
    11 Dec 2008
    Mieszka w
    Bia³ystok
    w³a¶nie kupi³em licznik z funkcj± INFO (sprzedaj±cy tak twierdzi) , po zamontowaniu do auta wszystko dzia³a jak trzeba z ma³ym wyj±tkiem bo gdy naciskam przycisk info s³ysze tylko dzwiêk a na liczniku nic siê nie zmienia . czy to mo¿liwe?

  14. #53
    Poch³aniacz prostych
    Opis
    TDCi 115 '04
    Od
    24 Oct 2007
    Mieszka w
    Pabianice
    Jak najbardziej masz, kupi³e¶ licznik bez komputera, mam taki efekt po za³o¿eniu samej manetki.

  15. #54
    Zielony listek
    Opis
    by³y mondea, bêdzie foka?
    Od
    25 Jan 2007
    Mieszka w
    Bia³ystok
    Cytat Zamieszczone przez Kuzek
    a jakies ASO w wawie sie tym zajmuje ?

    ASO raczej ¿adne Ci siê za to nie bêdzie. W Bia³ymstoku nie wiedziali nawet, ¿e mo¿na co¶ takiego zrobiæ.


    Cytat Zamieszczone przez wojtecki1111
    info s³ysze tylko dzwiêk a na liczniku nic siê nie zmienia . czy to mo¿liwe?

    Jak montowa³em w Wawie tego kompa to po pierwszym z³o¿eniu w kupe wszystkiego by³o podobnie. Facet na nowo wykrêci³ licznik, znikn±³ na chwilê i jak wróci³ ju¿ dzia³a³o. Powiedzia³, ¿e powsta³ gdzie¶ zimny lut. Dalej nie wnika³em.

  16. #55
    Niedzielny kierowca Awatar dlugimaciek
    Imiê
    Maciek
    Opis
    MK3 TDDI
    Od
    16 Sep 2005
    Mieszka w
    £ÓD¬
    odgrzeje temat......

    by³em dzi¶ u pana w Czeladzi ( mia³em sprawê w Rudzie Sl.) oczywi¶cie umówi³em siê jeden dzieñ wcze¶niej

    zaje¿d¿am na miejsce i co ......nikogo niema. dzwonie pan nie odbiera ...po godzinie próbuje jeszcze raz zadzwoniæ i pan mi mówi ze teraz nie mo¿e bo jedzie do przedszkola i mówi ze za 2 godz. ( lecz tez nie wie czy bêdzie bo pada ¶nieg i warunki do jazdy s± do )

    z mojej strony wynika ¿e chyba panu nie chcia³o siê robiæ i odemnie nie polecam --------- je¶li kto¶ siê umówi i potem gosæ sie wykrêci to nie b±d¼cie tym faktem zdziwieni
    ghia + uniden + JAAAAA


    Diesel kopci,diesel czadzi,diesel nigdy Ciê nie zdradzi....


    http://sc.freecast.pl:8048/listen.pls --------W£ACZ WINAMP-a i s³uchaj

  17. #56
    Znawca le¶nych tras Awatar CzarekJ
    Imiê
    W nicku
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    MkIII 2001
    Od
    04 Sep 2006
    Mieszka w
    Kwidzyn
    Mamy kolejny rok i kolejne od¶wie¿enie tematu.
    Komputer jest ale bez "chwilowego spalania" - to raz a dwa to szybko¶æ dzia³ania "¶redniego"

    ...jadê przyk³adowo po zatankowaniu na full 500km i pocz±tkowo spalanie mi pokazuje.....20 pó¼niej wraz z up³ywem czasu i km. stopniowo spada do 4,8.......znowu wzrasta do grubo ponad 7l/100 a w koñcu zaje¿d¿am do celu.....tankujê na full i prostym rachunkiem wyliczam - 5,7l/100

    "to bez sensu"......do tego taki komputer jest zbyteczny.

    I teraz pytanie - czy "ten typ tak ma" czy u mnie co¶ nie tak i czy jest gdzie¶ w okrêgu Gdañsk-Olsztyn -Toruñ-Bydgoszcz jaki¶ fachman od wgrania wspominanego softu (chodzi o "chwilówkê")
    Pozdrawiam ,,mondeomaniaków"
    Czarek
    MKIII TDDI 2001r- 124,8 kucy i 314,6 momentu( z hamowni - fabryczne bez "kombinacji alpejskiej" - "chipa" -u (?)

  18. #57
    Pogromca zakrêtów Awatar tompiorko
    Imiê
    Tomaszek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 90 KM
    Opis
    Zombii line, '02
    Od
    11 Jul 2008
    Mieszka w
    Warszawa/¦widnik
    Dlaczego bez sensu? Po wyzerowaniu kompa wskazywane spalanie bêdzie du¿e z tendencj± malej±c±. Wskazywane spalanie bêdzie siê u¶redniaæ. W zale¿no¶ci od sposobu jazdy i panuj±cych warunków maleje lub wzrasta.


  19. #58
    Zielony listek
    Opis
    mk3 2.0+BRC
    Od
    21 Jul 2009
    Mieszka w
    kraków
    trudno to co¶ z 4 funkcjami nazwaæ komputerem , komputer to ja mia³em w Vectre B funkcji mia³ w brud ,komunikaty o p³ynach , komunikaty o spalonych ¿arówkach , a to co mam teraz w mondeuszu to powiedzmy liczyd³o . poza tym po za³o¿eniu instalki LPG komputer robi siê zbêdny bo poco mi wiedzieæ ile zrobiê na paliwie w baku jak je¿d¿ê na gazie , albo jakie jest ¶rednie spalanie jak nie pokrywa siê z gazem. Jednym s³owem jak kto¶ ma benzynkê i niema kompa a chce za³o¿yæ gaz , to niech we¼mie te 3 stówki i idzie sie do baru upiæ

  20. #59
    Znawca le¶nych tras Awatar CzarekJ
    Imiê
    W nicku
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Opis
    MkIII 2001
    Od
    04 Sep 2006
    Mieszka w
    Kwidzyn
    Cytat Zamieszczone przez tompiorko
    W zale¿no¶ci od sposobu jazdy i panuj±cych warunków maleje lub wzrasta.
    Tak ale czas nazwijmy to "obliczeniowy".
    Do wy¶wietlenia jakiego¶ przyzwoicie prawid³owego zu¿ycia mija ponad godzina ci±g³ej jazdy.....Ale co z tego je¿eli komputer wskazuje np.7l/100 a po tankowaniu wychodzi ¿e tak naprawdê to by³o 5,7......
    A niedawno mia³em ma³y niefart z akumulatorem i nast±pi³ samoistny reset i teraz komp mi wskazuje 13,5 a po tankowaniu i przejechanych ok 500km (w równych proporcjach miasto-trasa) i tak wysz³o ok 6/100
    Wiêc gdzie tu sens??
    Chyba ¿e z moim jest co¶ nie tak bo po rozszyfrowaniu VIN wysz³o ¿e "komputera paliwowego brak"......
    Ale jest.....tylko czemu taki "leniwy"?
    Pozdrawiam ,,mondeomaniaków"
    Czarek
    MKIII TDDI 2001r- 124,8 kucy i 314,6 momentu( z hamowni - fabryczne bez "kombinacji alpejskiej" - "chipa" -u (?)

  21. #60
    Poch³aniacz prostych Awatar daniellomasa
    Imiê
    DANIEL
    Opis
    FORD MONDEO TDCI 130KM 2001 grudzieñ
    Od
    04 Mar 2009
    Mieszka w
    LEGNICA
    a mi dzi¶ wysz³o z kompa 7,4
    a z obliczeñ 7,1 wiêc tragedii nie ma
    o dziwo choæ tym razem mia³em praktycznie wiêkszo¶æ miasto
    Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytaj±c o powód smutku, potrafi sprawiæ, ¿e znów wraca rado¶æ.<br><br>

Podobne w±tki

  1. [MkIII] Czy mo¿na zamontowaæ komputer pok³adowy?
    By Jorginto in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-12-2010, 10:33
  2. [MkII] Komputer pok³adowy.
    By komandir in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-03-2008, 19:39
  3. [MkIII] Komputer pok³adowy
    By Darecki in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-02-2008, 21:32
  4. [MkII] komputer pok³adowy dla 1.8TD
    By krzychu71 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-12-2006, 08:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów