+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Tofik
    Gość

    [MkI] Mondełło 2.0i jaki gaz ?

    Witam, niedawno stałem się szczesliwym posiadaczem Mondeo (: 2.0i 1994 niestety albo i stety ...automat autko jak narazie chodzi znakomicie zastanawiam się nad założeniem gazu .. byłem u gazowników i rzygneli 2600zł za sekwencje IV generacji , mowili że mogą założyc taką za 1800zł ale nie gwarantują czy coś nie padnie , ze nie bedzie strzelać itp. tak czy siak Kombinuje ,aby zejsc z kosztów , wiem ,ze mozna kupić używana butle w koło za 100-150zł a nie za 350zł to już cos, ale zastanawiam się na uzywaną instalacja, pytanie tylko jaka ? Na co zwracać uwage, bo wydac 2600zł to nie sztuka i mieć nówke, przerabiałem podobny temat ,ale w Essim i wyszedłem na tym prawde mówiac znakomicie (: i nic sie nie psuło.. Sęk w tym to tu jest inny silnik ;] Moze i moj post jest głupi ,ale świerzak jestem wieć wybaczcie Pozdro i dzieki za odp.

  2. # ADS
    Reklama
     

  3. #2
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Jeśli on faktycznie ma tak mały przebieg jak pisałeś w Eksploatacji, to nic nie powinno się stać - ale z przebiegami jak jest to każdy wie...
    A skoro to automat, to jednak sugerowałbym sekwencję - to uchroni Cię od szopek ze skrzynią biegów, które mogą zdarzać się przy II generacji. Ja wiem, że cena sekwencji to pewnie 50% ceny auta, ale może warto się szarpnąć? Jak pojedziesz do Siedlec, to tam zasadzają sekwencję za 1800...

    PS. Wpisz sobie auto w profil.
    Dobra, zmiana!

  4. #3
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Audi A4
    Silnik
    1,8T
    Opis
    OOOO
    Od
    15 May 2006
    Mieszka w
    Częstochowa
    A skoro to automat, to jednak sugerowałbym sekwencję - to uchroni Cię od szopek ze skrzynią biegów, które mogą zdarzać się przy II generacji.
    Wow, co sie może dziać??

  5. #4
    Tofik
    Gość
    1800zł nie chodziło mi o sekwencje jakas inna instalka sam nie wiem o czym on mowił.. Ale trzeba brac pod uwage fakt ,iż każdy gazownik naciaga na instlke IV generacji Pytanie jak zjechać z kosztów bo napewno się da, jak już wspomniałem na samej butli mozna juz troszke zaoszczedzic (:

  6. #5
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    Wow, co sie może dziać?
    Coś tam ktoś pisał, że mu biegi się zmieniają w jakichś dziwnych momentach itd. Podobno...

    1800zł nie chodziło mi o sekwencje jakas inna instalka
    Pewnie o zwykłą II generację. A ceny sekwencji też są różne, ale za te 2000 to możesz mieć całkiem dobry polski sterownik z włoskim osprzętem.
    Dobra, zmiana!

  7. #6
    Pochłaniacz prostych Awatar Ufo
    Imię
    Krzysztof
    Model
    Renault Laguna 2
    Silnik
    F4R
    Opis
    byłem-zobaczyłem-tankowałem-pojechałem
    Od
    04 Dec 2006
    Mieszka w
    Siechnice/Wrocław /Radlin k. Wodzisławia Śl.
    jak dla mnie tylko sekwencja a te 2600 to nie tak dużo.Acha z tego co wiem polskie prawo zabrania montaż niektórych podzespołow używanych nppon,hamólców,ukł kier. i instalacji gazowej też ale to tak na marginesie

  8. #7
    Kolego tylko i wyłącznie sekwencja ja zamontowałem u siebie Staga 200 butla w kole i jestem bardzo zadowolony no i cena trochę niższa niż piszesz bo 2300 w Toruniu.

  9. #8
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Arek
    Opis
    Mk II
    Od
    13 Mar 2007
    Mieszka w
    Mazowieckie
    A ja tam mam zwykłą II generację i chulam. 1500 zeta dałem Działa jeździ nie strzela nie prycha (silniczek tylko padł krokowy, ale na gwarancji). A zaoszczędzoną różnicę przeznaczyłem na

  10. #9
    Pochłaniacz prostych
    Model
    Audi A4
    Silnik
    1,8T
    Opis
    OOOO
    Od
    15 May 2006
    Mieszka w
    Częstochowa
    A zaoszczędzoną różnicę przeznaczyłem na Beer Beer Beer Beer Język Zakręcony

    Wow, to to dobry melanż za tyle kasy można sobie zaliczyć

Podobne wątki

  1. [MkII] jaki gaz do mk2
    By vistahp in forum LPG
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-06-2013, 22:09
  2. [Zetec]jaki pasek klinowy i jaki rozrząd ?!
    By AgaiSzymon in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-09-2009, 18:48
  3. Mondełło kilka Pytań Świerzaka (:
    By Tofik in forum Silnik - Zetec, Duratec rzędowy, 1.8 SCI
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-06-2007, 13:43
  4. [Audio] Mondełło głosniki przód + tył
    By Tofik in forum CarAudio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-06-2007, 14:27
  5. Jaki gaz do MK1
    By jackvip in forum LPG
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 07-11-2005, 21:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów