+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    [MkI] Kilka pytań odnośnie mk1

    Witam
    Mam kilka pytań:
    1. Bardzo byłbym wdzięczny za jakąś fotkę albo dokładna informację gdzie powinien znajdować się oryginalny wzmacniacz fordowski do radia. Posiadam cały komplet z radiem, cd wzmacniaczem i słyszałem, że gdzieś powinienem go za schowkiem przykręcić, tyle, że nie wiem dokładnie gdzie
    2. Od około 1,5 miesiąca mam problem tego rodzaju, że na biegu jałowym jak mam wyłączone światła w aucie to wszystkie lampki, jakie tylko świecą w aucie lekko się ściemniają i migają i mam wrażenie, że silnik pracuje nie równo. Po włączeniu świateł silnik zaczyna pracować normalnie, ale denerwujące mrużenie "zostaje". Czy to może być alternator lub jakiś regulator?
    Autko to mk1 TD. Jeśli alternator to czy jest taki sam jak z bęzyniaka, bo takowy posiadam w zapasie.

    Z góry dzięki za pomoc.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2
    Kursant
    Od
    04 Feb 2006
    Mieszka w
    Dąbrowa Tarnowska
    Kolego drogi jesli masz problemy z mryganiem to do wymiany albo pasek albternatora lub sam alternator bo takie sa diesle a od benzyny Ci nie podejdzie jest calkiem inny. a co do wzmacniacza do zamontuj go w schodku lub pod siedzeniem bo tak byly montowane zdjec nie mma bo ja takiego czegos nie posiadam.

  4. #3
    W schowku raczej nie, prędzej gdzieś za schowkiem był montowany a pod siedzeniem to już wogóle pierwszy raz słyszę. A gdzie można sam pasek zakupić do alternatora?

  5. #4
    kolego, zgadzam sie z przedmówcą, prawdopodobnie masz rozciągnięty pasek, ja stawiam na to, nie sądze by to były szczotki w alternatorze, ale ansze MDO mogą nam różne figle spłatać.
    Co do radyjka, wyciągnij schowek i sam zobacz ile jest miejsca , raczej wejdzie
    pozdro
    Wybieram to, co najlepsze

    A jak by ktoś chciał pograć, zapraszam
    http://s9.battleknight.onet.pl/index...e&ref=MTE2NTcx
    http://s8.bitefight.onet.pl/c.php?uid=122891

  6. #5
    Pochłaniacz prostych Awatar Sławomir
    Model
    s-max mk2, c-max,mondeo
    Silnik
    tdci,tdcii,tddi
    Od
    05 Sep 2006
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry/Strzelin
    Orginalny wzmacniacz montowany był za schowkiem na stelażu specjalnie do niego przygotwanym.Pytanie jeszcze czy masz stelaż?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
    ​Szachownica garage










  7. #6
    Pasek już w drode, więc nie długo się przekonam. Wzmacniacz mam z całym stelażem.

  8. #7
    Zielony listek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    08 Sep 2005
    Mieszka w
    Pruszcz Gd.
    Z tego co wiem to alternator do naszych klekotow pasu je chyba od 2.5B

Podobne wątki

  1. [MKIV] Kilka pytań odnośnie modelu
    By Michacy in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 17-10-2013, 10:21
  2. [mk3] kilka pytań odnośnie wnętrza.
    By szwed in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-05-2013, 22:26
  3. [MkIII] Kilka pytań odnośnie TDCi(turbo, chłodnica)
    By janmaru in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-04-2008, 11:16
  4. Kilka pytań odnośnie MkII TD
    By Art in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-10-2007, 11:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów