+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 85
  1. #61
    Kursant
    Imię
    Michał
    Opis
    Mondeo MKIII 2.0TDCi 115KM
    Od
    16 Nov 2012
    Mieszka w
    Mysiadło/Piaseczno
    Ja mogę polecić stację ORLENU w Piasecznie tankuję tam już 6 lat i nigdy nie miałem problemów, natomiast odradzam ORLEN w Konstancinie

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #62
    Pieszy
    Opis
    ford mondeo 2.0 tddi 115
    Od
    12 Apr 2013
    Mieszka w
    gliwice
    witam jaki filtr paliwa do tddi 115

  4. #63
    Zielony listek
    Imię
    Tomek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    ford mondeo 03' 2.0tdci
    Od
    09 Nov 2012
    Mieszka w
    Łódź
    W Łodzi mogę polecić stację 123(stacja statoil tylko bez bandery,na paragonach jest statoil) na aleksandrowskiej,tankuje tam od lat i nigdy niemialem problemu,oraz stacje MPO na łagiewnickiej I ceny ok na obydwu

  5. #64
    Kursant Awatar joniu0
    Imię
    Mikołaj
    Model
    1.6 TDi
    Silnik
    1.6 TDi
    Od
    01 May 2013
    Mieszka w
    Trębaczew
    Cytat Zamieszczone przez Globi Zobacz posta
    Ja za to jechałem sobie trasą S1 od Łodzi w kierunku Cieszyna, na wysokości Sosnowca (20km od domu) rezerwa świeciła mocno po oczach więc zjechałem właśnie na wysokości sosnowca na stacje Shell i (@#$% mać) zalałem pełny bak. Sprężyna, p2339 i najprawdopodobniej w środe będzie robiony wtrysk :/ Odradzam.

    Za to z czystym sumieniem mogę polecić dwie stacje: Statoil w Jaworznie oraz Shell w Dąbrowie Górniczej, kilka metrów od granicy z Będzinem, to jest chyba ul.(al.?) Hugo Kołłątaja. Mondek na paliwie od nich chodzi pięknie i żadnych problemów nie ma.
    Także polecam zaraz na przeciw peugeota na granicy dąbrowa Będzin tankuję od ok. 10 lat i nigdy z żadnym autkiem nie miałem problemów ani pb ani on ani nawet gazociągowy pb

  6. #65
    Kursant
    Imię
    Patryk
    Model
    Mondeo
    Silnik
    2.0 TDCI
    Opis
    Kombi
    Od
    07 Nov 2013
    Mieszka w
    Poznań

    Czy ropa na bp jest spoko??

    Witam mam do was pytanie na temat ropy na bp czy jest ok a moze macie jakies zastrzezenia mam mondziaka 2.0 tdci 130km od jakis 2 miesiecy i nie wiem czy warto tam tankowac czy moze lepiej zmienic i zalewac gdzie indziej poprzednie moje samochody tez tankowalem na bp ale benzyne niby ok bylo ale warto spytac

  7. #66
    Kursant Awatar sztygar
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    12 Jan 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Pojawił się nowy raport Uokiku - http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Ja...wiadomosc.html Najlepsze paliwo jest w małopolskim, najgorsze w opolskim. W każdym bądź razie trzeba uważać.

  8. #67
    Kursant Awatar KamilJ2001
    Imię
    Kamil
    Model
    Mondeo Mk2 Ghia
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Od
    24 Nov 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez patryk3112 Zobacz posta
    Witam mam do was pytanie na temat ropy na bp czy jest ok a moze macie jakies zastrzezenia mam mondziaka 2.0 tdci 130km od jakis 2 miesiecy i nie wiem czy warto tam tankowac czy moze lepiej zmienic i zalewac gdzie indziej poprzednie moje samochody tez tankowalem na bp ale benzyne niby ok bylo ale warto spytac
    troche pozno, ale zauwazylem.. Moi rodzice zatankowali na BP swoja Mazde MPV ON wzbogaconym i ledwie dojechali na tym do domu. Roznie mozna trafic.

  9. #68
    Kursant Awatar sztygar
    Model
    MKII
    Silnik
    1.8 115 KM
    Od
    12 Jan 2014
    Mieszka w
    Poznań
    Za to z czystym sumieniem mogę polecić dwie stacje: Statoil w Jaworznie
    Polecam wszystkim zalać chociażby na próbę diesel Gold ze Statoil. Rewelacyjne paliwo, także w wersji arktycznej bez biododatków na zimę. Tankuję regularnie i nie mam żadnych problemów i odpukać.

  10. #69
    Mistrz pobocza Awatar RalfiX78
    Imię
    Rafał
    Model
    Focus Ml. II
    Silnik
    2.0 136 KM
    Od
    13 Jul 2012
    Mieszka w
    Mysłowice
    Cytat Zamieszczone przez KamilJ2001 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez patryk3112 Zobacz posta
    Witam mam do was pytanie na temat ropy na bp czy jest ok a moze macie jakies zastrzezenia mam mondziaka 2.0 tdci 130km od jakis 2 miesiecy i nie wiem czy warto tam tankowac czy moze lepiej zmienic i zalewac gdzie indziej poprzednie moje samochody tez tankowalem na bp ale benzyne niby ok bylo ale warto spytac
    troche pozno, ale zauważyłem.. Moi rodzice zatankowali na BP swoja Mazde MPV ON wzbogaconym i ledwie dojechali na tym do domu. Rożnie można trafić.
    Zgadza się, ja u siebie tankuję tylko ultimate na BP i jak na razie jest wszystko w porządku Wcześniej była zwykła ropa, ale jak zalałem go po raz pierwszy ultimatem to od razu jakby dodatkowego kopa dostał Wiadomo że jak jedna stacja nawet tej samej firmy ma paliwo w porządku, nie oznacza że inna tej samej firmy będzie ok.
    Ostatnio edytowane przez RalfiX78 ; 22-01-2014 o 17:46


  11. #70
    Kursant Awatar tomasz-tom
    Imię
    TOMASZ
    Model
    Astra / Mondusia
    Silnik
    1,7 TDI / 2.5 V6
    Od
    11 Jun 2013
    Mieszka w
    wiocha zabita dechami / jastrzębie zdrój
    ja również od kilkudziesięciu lat tankuje na BP I i nie narzekam choć są minimalne różnice w paliwie wszystko zależy od kierownika stacji na razie najgorsze na BP było w Wołominie oczywiście tankuje tylko i wyłącznie PB 95-98







  12. #71
    Kursant Awatar KamilJ2001
    Imię
    Kamil
    Model
    Mondeo Mk2 Ghia
    Silnik
    1.8 TD 90 KM
    Od
    24 Nov 2013
    Mieszka w
    Kraków
    W Krakowie stacja MPO na ul. Nowohuckiej. Tanie i bardzo dobre paliwo, opinia zebrana od wielu osob, ja tankuje juz chwile, w tym w zimie, zero problemow. Warto

  13. #72
    Zielony listek Awatar Alanos77
    Imię
    Alan
    Model
    Mondeo MK 1
    Silnik
    1.8 115 KM z LPG
    Opis
    531 917 650
    Od
    12 Dec 2013
    Mieszka w
    Jastrzębie Zdrój (SJZ)
    Ja tankuje LPG i 95 od 3 lat na Wasbruck na Zofiówce w Jastrzębiu Zdroju oraz Krabie na PRG w J-biu Zdr,jak narazie jest tam wszystko OK.
    Dzisiejsza cena na Wasbruck:
    LPG - 2,49 zł
    95 - 5.12 zł
    Dzisiaj tankowałem.
    Ostatnio edytowane przez Alanos77 ; 25-03-2014 o 21:25

  14. #73
    Mistrz pobocza Awatar Gin
    Imię
    Janusz
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Opis
    kolejny w stajni...
    Od
    22 Jul 2008
    Mieszka w
    Koronowo
    Tanio masz - w Bydgoszczy tankowałem dziś na Orlenie :bena 95 - 5,35 ; Lpg - 2,64 ceny dzisiejsze - a bywa jeszcze drożej... w Koronowie bena - nie wiem a Lpg 2,67

  15. #74
    Kursant Awatar mareno
    Imię
    Marek
    Opis
    MK1 1.6 Pb + LPG
    Od
    30 May 2010
    Mieszka w
    Wierzejewice
    Ja mogę polecić stację Orlenu w Pakości, na wylocie na Inowrocław. Tankuję tam już kilka lat, głównie LPG, nigdy nie miałem problemu z jakością paliw. Jeśli chodzi o LPG w Bydgoszczy, polecam stację gazu Dzwonnik na ul. Kujawskiej. Mają dobry gaz, w dobrych cenach.

  16. #75
    Zielony listek
    Imię
    Marcin
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Ford Mondeo 2.0 TDCi 130km
    Od
    14 May 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Zwykle tankuje ultimate BP na Górczewskiej w Warszawie i jest oczywiście wszystko w porządku. Ostatnio jednak coś mnie podkusiło i zatankowałem na Auchan na ul. Górczewskiej w Warszawie. W czasie tankowania zauważyłem tabliczkę, że paliwo może zawierać chyba 7% biododatków (a co tam bio nie są złe pomyślałem).
    Po kilku kilometrach zrozumiałem jednak jaki błąd popełniłem. Silnik pracował głośniej-inaczej, a co gorsza przy ruszaniu było słychać zawory!! Różnicy w spalaniu specjalnie nie zauważyłem, jednak dźwięk silnika i zaworów powiedział wszystko o jakości paliwa. Spełnia pewnie wszystkie normy jednak brak dodatków, które są w renomowanych stacjach nie jest warty oszczędności 20zł na zbiorniku. Generalnie nie polecam tanich paliw.
    Ostatnio edytowane przez cinal7 ; 07-04-2014 o 21:55

  17. #76
    Kursant Awatar pawelMK3
    Imię
    Paweł
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 115 KM
    Opis
    2005
    Od
    03 Aug 2014
    Mieszka w
    Warszawa/Góra Kalwaria
    Ja tankuję na BP w Łomiankach (ultimate on i zwykły on) i na razie nie mam powodów do narzekań.
    Rzut beretem są paliwa Auchan...jeszcze jak miałem benzyniaka V6 to zdarzało się zatankować i nie było problemów...ale diesela jakoś boję się tam napoić :|

  18. #77
    Kursant
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    08 Feb 2016
    Mieszka w
    w sadach
    Osobiście mogę polecić stację Orlen w Celejowie koło Wilgii ( pod Warszawą -kierunek na Dęblin)
    Tankuję tam od ok. 10 lat - jest ok.

  19. #78
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDDi 115 KM
    Od
    23 Jul 2016
    Mieszka w
    Katowice
    Aleja Wojska Polskiego 22, 41-500 Chorzów SHELL mogę polecić stację gdyż tankowane jest od kilku lat i nigdy nie było problemu z paliwem, gorzej z jakością Lukoil Katowicka 28, 41-501 Chorzów

  20. #79
    Kursant Awatar trooll3
    Imię
    Z
    Model
    MKIV
    Silnik
    2.0 145 KM
    Od
    11 Jan 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    CircleK, stare 1-2-3 przy Auchan Puławska. Do Jeepa weszło mi 8l LPG więcej, w dystrybutorze cykanie co 0,75l. Jako, że to samoobsługa i tylko Pani kasjerka była, nawet nie było komu dać OPR... Ech.. Nie polecam.


    Wyklikane z mojego Oneplus One..

  21. #80
    Kursant Awatar mcszakal
    Imię
    Jarek
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.0 TDCi 130 KM
    Opis
    Ford Mondeo MKIII 2.0. TDCI 2006 w kombi
    Od
    02 Sep 2010
    Mieszka w
    Warszawa, Bielany

    Orlen Wersalska 3 Wawa (blisko trasy)

    Orlen na Wersalskiej 3 w Wawie (praska strona, w pobliżu trasy) nie polecam. Dwa razy byłem zmuszony zatankować, bo leciałem na oparach. Pierwszy raz zatankowałem troszkę (na szczęście), bo przejechałem tyle do następnej stacji, tak zamulił że aż się przestraszyłem, dolałem do pełna i się wymieszało i przepaliło. Drugi raz potrzeba była podobna, ale zapomniałem o tym że tak się działo, wlałem więcej, dojechałem do domu i już nie ruszył. Musiała przyjechać laweta, zawieźć go do Paola, który jeszcze mnie opiórkował że wachy nalałem :P okazało się że im się przy tankowaniu stacji pomyliło i wlali "trochę" wachy do oleju a u mnie wymiana filtrów, spuszczanie paliwa i koszta


    Bez takich
    Netoper
    Ostatnio edytowane przez Netoper ; 28-08-2017 o 12:28
    "Wierzę, że każdy kiedy tylko chce może zmienić wszystko!"
    ----------------------------------------------------------
    biały delfin Umm? eee nie! Biały Mondek, MK3 2.0 TDCI Ghia 2k6 w kombi

Podobne wątki

  1. [MkI] Gdzie kupić, adresy sklepów.
    By angel42008 in forum Eksploatacja bieżąca i FAQ
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-10-2011, 20:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów