+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 84
  1. #41
    a ja nie polecam stacji DAREX w Kraśniku kompletnie do du......y

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #42
    Kursant
    Imię
    Mateusz
    Opis
    espace V6
    Od
    30 Sep 2010
    Mieszka w
    Lubin-Michałow 665819662
    Tesco -Lubin strzela jak zly po zatankowaniu
    S.P w Trzebnicy trasa Lubin-Chojnow nie dosc ze ceny piekielnie drogie to jeszcze na dodatek dystans zmniejsza sie radykalnie
    Ogolnie to polecam BPw Lubinie przy hipermarket Real tam jak narazie nie mialem zadnych problemow

  4. #43
    Niedzielny kierowca
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.2 TDCi 155 KM
    Opis
    mondeo
    Od
    02 Jan 2007
    Mieszka w
    Opole Lubelskie
    Cytat Zamieszczone przez lukr00
    a ja nie polecam stacji DAREX w Kraśniku kompletnie do du......y
    tankowałem na stacji DAREX w Urzędowie również jest do d.....

  5. #44
    Kursant Awatar mihao
    Imię
    Michał
    Model
    MKII
    Silnik
    2.5 ST200 205 KM
    Opis
    Sprzedam silnik ST 200 i mnóstwo innych rzeczy. PV
    Od
    29 Apr 2010
    Mieszka w
    Zielonka k/ Warszawy
    Ogólnie nie mam zaufania do małych stacyjek z gazem niewiadomego pochodzenia, choć jak widzę duży szyld ze znaną nazwą też nie daje żadnych gwarancji. Zawsze tankuje na stacji LOTOS pomiędzy Ząbkami , a Zielonka k/Warszawy i jestem bardzo zadowolony. Zawsze wyjeżdżam butlę to pustki, ale raz wchodzi 38l , a innym razem równo 40l. Zauważyłem, że to zależy od pogody - coś słyszałem, ze wtedy jest inne ciśnienie gazu (jak zimno) i teoretycznie mniej wchodzi (gaz rozszerza się), ale za to przejeżdżamy tak jakby weszło te 40l, więc czysty zysk

  6. #45
    Niedzielny kierowca
    Imię
    Hubert
    Opis
    Ford Mondeo MKI 96r 2.0 PB+LPG
    Od
    19 Dec 2009
    Mieszka w
    Kolczyn
    Nie polecam stacji Piaski koło Sierpca przynajmniej gaz mają tam fatalny. Ledwo co do domu dojechałem zero mocy a samochód szarpał a spalanie.....lepiej nie mówić, porażka

  7. #46
    Pochłaniacz prostych Awatar OTTO
    Imię
    Tomek
    Model
    Peugeot 508 sw
    Silnik
    2.0 HDi 175 KM
    Od
    25 Apr 2008
    Mieszka w
    Katowice
    Nie wiem jak inne stację z pod tego znaku, ale tankuję zawsze na tej samej STATOIL i jestem baaardzo zadowolony, natomiast najgorszy syf ma LUKOIL nie mówiąc o tych małych piekiełkach baz nazwy.
    Gra nie warta świeczki, zaoszczędzisz 20 gr na litrze spali Ci 16 l zamiast 10

    Było mk1 1.8 TD; mk3 2.0 Pb+LPG; mk4 2.0 Pb+LPG jest Peugeot 508 2.0 HDi

  8. #47
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Opis
    Ford Mondeo MK II
    Od
    20 Nov 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    W trasie .... Polecam stację BP we Włocławki w str Łodzi na krajowej "1" z Pomorskiego na Śląsk jeżdżę kilka razy do roku już od 6lat i zawsze jest ok a auto pracuje jak zegarek

    Dodano po 4 min.:

    a jeszcze jedno nie polecam Stacji LOTOS w Gdyni - żadnej

  9. #48
    Mistrz pobocza
    Model
    Mondeo mk3 '01 / focus mk3,5 '17
    Silnik
    2,5 v6/1,5eb
    Opis
    kombi forever diesel never ever
    Od
    15 Sep 2009
    Mieszka w
    Lublin
    lublin to bp i statoil na witosa, shelle okej, tezet (wg gazowników brudzi ale jeździ naj..) i karetki (wg taksiarza kilkadziesiąt tyś na filterku i czysty,, próbowałem i okej ),, tyle dobrego gazu,, dla chętnych na przygodę - stacje przy mełgiewskiej i orleny,, na bank będzie czkawka i 20s do setki..

  10. #49
    Pochłaniacz prostych Awatar OTTO
    Imię
    Tomek
    Model
    Peugeot 508 sw
    Silnik
    2.0 HDi 175 KM
    Od
    25 Apr 2008
    Mieszka w
    Katowice
    Jak to jest że BP niby ma takie dobre paliwo (ludzie tankują i chwalą) a gaz mają taki kiepski, i to nie jednostkowy przypadek bo to się powtarza w całej Polsce. Trochę to dziwne bo cysterna jedzie na BP a potem na Orlen albo Tesco czy Auchan i tam paliwo jest dobre a na BP złe, dolewają coś na tym BP ???

    Było mk1 1.8 TD; mk3 2.0 Pb+LPG; mk4 2.0 Pb+LPG jest Peugeot 508 2.0 HDi

  11. #50
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Opis
    Ford Mondeo MK II
    Od
    20 Nov 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Witam 15-go b.msc. wybieram się w trasę z Gdyni do Jaworzna tj. około 580km prawie 2 koniec naszego wspaniałego kraju. Nie wiem gdzie ten temat przypiąć ale ..... dla zainteresowanych wątkiem Mam zamiar w 1 - str tankować na stacjach "BP" natomiast w drodze powrotnej ... hm.... na jakiejkolwiek stacji paliw (paliwo LPG) nigdy oszczędny nie byłem i tym razem nogą na pedał naciskać będę oczywiście w ramach rozsądku - trasa krajowa nr 1 przez Wocławek, Łódź, Częstochowę, Katowice - chcę uzyskać info na temat czy paliwa BP są takie naprawdę dobre w stosunku do innych stacji. I jeszcze jedno drodzy koledzy forumowicze aby wynik był w możliwie miarodajny mam pytanko odnośnie ciśnienia w kołach - jakie ciśnienie przód a jakie na tył w samochodzie będą jechały 4 osoby + bagaże można powiedzieć że samochód dość obciążony.

    Dodano po 1 min.:

    zapomniałem dodać opony 14" 185 profil 65

  12. #51
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Opis
    Ford Mondeo MK II
    Od
    20 Nov 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Tankowanie Stacjia BP Rumia ul. hutnicza
    Stacjia BP Wocławek ul. ?
    Spalanie srednie LPG obliczone 8,4l

  13. #52
    Kursant
    Imię
    Łukasz
    Opis
    Ford Mondeo MK II
    Od
    20 Nov 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Powrót stacja orlen Jaworzno
    stacja statoil wocławek
    spalanie LPG 8,6

  14. #53
    Zielony listek
    Imię
    Marcin
    Model
    Hyundai
    Silnik
    .
    Od
    22 Jan 2010
    Mieszka w
    Gdynia
    Cytat Zamieszczone przez Gumi
    Tankowanie Stacjia BP Rumia ul. hutnicza
    Stacjia BP Wocławek ul. ?
    Spalanie srednie LPG obliczone 8,4l
    Jeśli chodzi o tą stację BP na ul. Hutniczej, ale nie w Rumi, lecz w Gdyni to mogę polecić. Praktycznie zawsze tam tankuję, spalanie gazu zawsze jest w normie (jak widać w profilu).

  15. #54
    Zielony listek Awatar Korniszon
    Model
    CharlesWhino
    Silnik
    CharlesWhino
    Opis
    Mondeo MKI 1994 Kombi 1.8 + MK3 2001 2.5 V6
    Od
    03 Jul 2010
    Mieszka w
    https://t.me/pump_upp
    BP - Rakoniewice


    Ulica: Grodzińska 51
    62-067, Rakoniewice

    województwo wielkopolskie

    Czekała mnie dłuższa trasa wziąłem do pełna, spalanie wzrosło z 8,5 do 10,5 na piątym biegu nie szło przyśpieszać, ogólnie cały czas wrażenie jakby się butla kończyła, kompletna kaszana... Podczas jednego wyprzedzania tak go zamuliło że musiałem odpuścić.

    Nie tankujcie tam...
    Ostatnio edytowane przez Korniszon ; 26-04-2011 o 01:29

  16. #55
    Kursant Awatar cygan786
    Imię
    ADAM
    Opis
    Mk1 2.0 Pb/GS Ghia
    Od
    16 Nov 2010
    Mieszka w
    Radom
    BP Radom na Struga pryz Galerii Słonecznej ,po zatankowaniu do pełna (zbiornik 47l) po 170 km zapaliła się rezerwa-PORAŻKA!!!! Na małej stacji na gazie NORWESKIM do rezerwy robiłem ok 360 km.Zastanawiające?

  17. #56
    Zielony listek
    Imię
    Krzysztof
    Opis
    mondeo Mk2 V6
    Od
    11 May 2010
    Mieszka w
    Poznań
    droga nr 11 ( Poznań -Piła ) w miejscowości Ługi Ujskie ( charakterystyczny przejazd przez tory kolejowe z ostrym zakrętem)
    - nie tankować tam niczego!! Dawniej były tam dwie stacje teraz jest jedna .Wszyscy zgodnie twierdzą że mają tam podrabiane paliwa.

    Piła - stacja benzynowa na wylocie na Złotów przy hotelu Kwant .tankowałem tam benzynę kiedyś i padła pompa -okazało się że w zbiorniku miałem mieszaninę benzyny z mazutem- dziwne że bez gadania oddali kasę za uszkodzoną pompę paliwa nawet paragonu nie chcieli

  18. #57
    Zielony listek Awatar guuuma
    Imię
    Maciej
    Opis
    MDO MK1 2.0 Kombi 136KM + LPG
    Od
    24 Oct 2010
    Mieszka w
    Poznań
    POZNAŃ
    niezastąpiona i puki co mam nadzieje niezawodna stacja Carrefour... nie dość, że najtańszy to jeszcze jakościowo dobry... jest przy wylocie na Piłę/Oborniki zaraz obok ronda obornickiego
    omijać: BP-wszędzie, LUKOIL - zdarzają się kiksy, choć niedawno z przymusu tankowałem na Lukoilu na wylocie na Wrocław i było ok, LOTOS na krzyżówce Hetmańska-Grochowska a Arciszewskiego-Reymonta 200m od Hali Arena(spalanie 13l/100km w cyklu mieszanym ) AUCHAN Komorniki - niby ok ale spalanie zawyżone o 1-2l
    ...więcej grzechów nie pamiętam
    Ostatnio edytowane przez guuuma ; 27-06-2011 o 22:43

  19. #58
    Kursant Awatar lampus69
    Opis
    MkIII 2005 1.8 LPG
    Od
    20 Aug 2011
    Mieszka w
    Częstochowa
    Częstochowa D&B - może jakość nie najgorsza, cena atrakcyjna, dają jeszcze kartę zniżkową, ale zawsze wchodzi dwa trzy litry więcej niż na innych stacjach, więc skąpstwo się nie opłaca, w ogólnym rozrachunku wychodzi tak samo

  20. #59
    Niedzielny kierowca Awatar Kurskey
    Imię
    Marcin
    Model
    MKIII
    Silnik
    ElPiDzI + PB
    Opis
    1.8 125 PS Kombi
    Od
    20 Nov 2005
    Mieszka w
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez lampus69 Zobacz posta
    Częstochowa D&B - może jakość nie najgorsza, cena atrakcyjna, dają jeszcze kartę zniżkową, ale zawsze wchodzi dwa trzy litry więcej niż na innych stacjach, więc skąpstwo się nie opłaca, w ogólnym rozrachunku wychodzi tak samo
    Stacja D&D ale która w Częstochowie??

  21. #60
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    jest jeden problem - w stolicy, ok. w godzinach 16-20 na bp, statoilu czy innym orlenie są kolejki i nikt nie chce wychodzić z obsługi aby zatankować lpg.

    fajna jest stacja moya, za serockiem w stronę pułtuska - niskie ceny, spalanie też ok.
    tankuje ktoś jeszcze na stacjach z tej sieci?

Podobne wątki

  1. [MkI] Dioda w immo VIM125 na których pinach?
    By strazak123 in forum Elektryka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 21:51
  2. [TDCi MKIII] [TDCI] Co tankować ?
    By gregus30 in forum Silnik - Diesel
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 27-09-2010, 12:11
  3. [MkI] Nie moge tankować gazu...
    By insider in forum LPG
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 00:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów