+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 102 z 170 PierwszyPierwszy ... 252929899100101102103104105106112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,021 do 2,040 z 3391
  1. #2021
    Pieszy
    Model
    mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    MONDEO ST220
    Od
    12 Oct 2012
    Mieszka w
    Chrzanów
    Cytat Zamieszczone przez Tomala Zobacz posta
    Rozpisujecie się ma temat tego z Wrocławia a nikt nie jest w stanie mi powiedzieć coś o tym z Gniezna? :
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-st...C35967132.html

    Z zewnątrz zmienione klamki i lampy tył na drugi lift. Z przodu dołożona listwa chrom lub raczej jakaś naklejka chrom w złym miejcu. Jest za gruba i zamontowana za nisko, na poprzeczce a powinna być na kratce. Grill wogóle nie z wersji ST. Dołożone jakieś naklejki nad halogenami. Pod maską plastiki i wzmocnienie czołowe jakby jakimś kwasem potraktowane. W środku podłokietnik kombinowany. Oryginalnie czarny. W poliftach w kolorze skór. Tyle, że ten podłokietnik jest przedliftowy więc albo obszyty albo pomalowany. Nie widać dokładnie.
    A na dodatek auto widmo. Znajomy był w sobote oglądać ale niezobaczył. Przejechał 400km i mimo, że był umówiony to na miejscu nikt nie wiedział gdzie jest auto. Jeden gość odsyłał do drugiego po czym doszli do wniosku, że stoi w ich innym punkcie (ale niewiedzieli gdzie).

    ---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Bzdura.

    Znaczek po 2005 jest inny.
    Bzdura.
    Może miałeś już założony zamiennik.

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2022
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Jan 2010
    Mieszka w
    Malbork
    Cytat Zamieszczone przez guliwers Zobacz posta
    Ja będę w sobotę w Gnieźnie, to mógłbym go ewentualnie zobaczyć jak czas pozwoli

    Wysłane z lizaka
    Ok, dzięki. Pozdrawiam

    ---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 18:01 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Kapi1983 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Tomala Zobacz posta
    Rozpisujecie się ma temat tego z Wrocławia a nikt nie jest w stanie mi powiedzieć coś o tym z Gniezna? :
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-st...C35967132.html

    Z zewnątrz zmienione klamki i lampy tył na drugi lift. Z przodu dołożona listwa chrom lub raczej jakaś naklejka chrom w złym miejcu. Jest za gruba i zamontowana za nisko, na poprzeczce a powinna być na kratce. Grill wogóle nie z wersji ST. Dołożone jakieś naklejki nad halogenami. Pod maską plastiki i wzmocnienie czołowe jakby jakimś kwasem potraktowane. W środku podłokietnik kombinowany. Oryginalnie czarny. W poliftach w kolorze skór. Tyle, że ten podłokietnik jest przedliftowy więc albo obszyty albo pomalowany. Nie widać dokładnie.
    A na dodatek auto widmo. Znajomy był w sobote oglądać ale niezobaczył. Przejechał 400km i mimo, że był umówiony to na miejscu nikt nie wiedział gdzie jest auto. Jeden gość odsyłał do drugiego po czym doszli do wniosku, że stoi w ich innym punkcie (ale niewiedzieli gdzie).

    ---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Bzdura.

    Znaczek po 2005 jest inny.
    Bzdura.
    Może miałeś już założony zamiennik.

    Ok. Czyli ten odpada. Dzięki za wszelkie info.


    guliwers wychodzi na to że nie miałbyś czego szukać w Gnieźnie. Samochód widmo.
    Ostatnio edytowane przez Tomala ; 11-03-2015 o 19:06

  4. #2023
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Ale akcja ;/
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  5. #2024

    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 130 KM
    Od
    11 Mar 2015
    Mieszka w
    Katowice

    Mondeo ST220 Kombi

    Witam jestem właścicielem Mondeo MKIII 1.8 po lificie, osobiście bardzo lubię ten samochód ale jednak brak mocy trochę psuje ogólne wrazenia z jazdy. Dlatego postanowiłem poszukać ST220 po lifcie najlepiej kombi do 25 tys. Zainteresowały mnie takie ogłoszenia http://otomoto.pl/ford-mondeo-3-0-v6...C34085839.html ; http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C35840576.html.
    Może ktoś już oglądał te auta lub może po samych zdjęciach wyszukacie jakieś niejasności np. sztuczki stosowane przez handlarzy.

  6. #2025
    Pieszy
    Model
    mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    MONDEO ST220
    Od
    12 Oct 2012
    Mieszka w
    Chrzanów
    Cytat Zamieszczone przez guliwers Zobacz posta
    Ale akcja ;/
    Tobie może się poszczęści zobaczyć skoro i tak będziesz przejazdem.

  7. #2026
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Jan 2010
    Mieszka w
    Malbork
    Cytat Zamieszczone przez gsaw Zobacz posta
    Witam jestem właścicielem Mondeo MKIII 1.8 po lificie, osobiście bardzo lubię ten samochód ale jednak brak mocy trochę psuje ogólne wrazenia z jazdy. Dlatego postanowiłem poszukać ST220 po lifcie najlepiej kombi do 25 tys. Zainteresowały mnie takie ogłoszenia http://otomoto.pl/ford-mondeo-3-0-v6...C34085839.html ; http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C35840576.html.
    Może ktoś już oglądał te auta lub może po samych zdjęciach wyszukacie jakieś niejasności np. sztuczki stosowane przez handlarzy.
    Niestety kolego oba ST-ki są dobrze znanego na tym forum StFan-a. Poczytaj posty o nim

  8. #2027

    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 130 KM
    Od
    11 Mar 2015
    Mieszka w
    Katowice
    Czytam te wątki i w końcu ciężko mi powiedzieć coś na temat tego stfan'a. Jedni piszą że ma ładne auta i nie mają żadnych zastrzeżeń inni piszą że nie wrócili do domu na własnych kołach itp. A fakt że handlarz cofa licznik o 50 tys jest chyba w polsce zjawiskiem całkiem powszechnym.

  9. #2028
    Kursant Awatar cinek74
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    Mondeo MK3 2.5 V6 170KM
    Od
    13 Jan 2013
    Mieszka w
    Piaseczno/Józefosław
    pewnie jak każdy handlarz ma miny ale zdarzają się też fajne okazy,wszystko zależy co się komu trafi

  10. #2029
    Niedzielny kierowca Awatar franczesko
    Model
    MK4 ; MK3 ST220
    Silnik
    2.0 TDCI 163 ; 3.0v6
    Od
    09 Apr 2010
    Mieszka w
    KN
    Panie Tomala, a byłeś oglądać auta u niego?!
    Ja byłem i mimo oględzin nie miałem zastrzeżeń, a trochę już zjadłem zębów na Mondeo.
    Nie kupiem nic od niego, bo cena była wygórowana.
    Przecież można jechać takim sprzętem do ASO i sprawdzić?

    ps. nie mam żadnych powiązań z Panem z Limanowej, ale wkurza mnie powielanie opinii bez sprawdzenia na własnej skórze.

    Idąc dalej takim tokiem myślenia auta z miast jak : Radom, Płock oraz Gubin powinny być na starcie skreślane - no comment..
    Ostatnio edytowane przez franczesko ; 11-03-2015 o 21:57

  11. #2030
    Pieszy Awatar Mike27
    Model
    Mondeo Titanium S
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    26 Jan 2015
    Mieszka w
    Lublin/Gent
    Cytat Zamieszczone przez franczesko Zobacz posta
    Panie Tomala, a byłeś oglądać auta u niego?!
    Ja byłem i mimo oględzin nie miałem zastrzeżeń, a trochę już zjadłem zębów na Mondeo.
    Nie kupiem nic od niego, bo cena była wygórowana.
    Przecież można jechać takim sprzętem do ASO i sprawdzić?

    ps. nie mam żadnych powiązań z Panem z Limanowej, ale wkurza mnie powielanie opinii bez sprawdzenia na własnej skórze.

    Idąc dalej takim tokiem myślenia auta z miast jak : Radom, Płock oraz Gubin powinny być na starcie skreślane - no comment..
    Dobrze napisane..

  12. #2031
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Jan 2010
    Mieszka w
    Malbork
    Cytat Zamieszczone przez franczesko Zobacz posta
    Panie Tomala, a byłeś oglądać auta u niego?!
    Ja byłem i mimo oględzin nie miałem zastrzeżeń, a trochę już zjadłem zębów na Mondeo.
    Nie kupiem nic od niego, bo cena była wygórowana.
    Przecież można jechać takim sprzętem do ASO i sprawdzić?

    ps. nie mam żadnych powiązań z Panem z Limanowej, ale wkurza mnie powielanie opinii bez sprawdzenia na własnej skórze.

    Idąc dalej takim tokiem myślenia auta z miast jak : Radom, Płock oraz Gubin powinny być na starcie skreślane - no comment..
    Moim zamiarem nie było nikogo urazić a jedynie poinformować kolegę gsaw-a o tym że St-Fan ma różne opinie, dlatego że mnie również przed nim ostrzegano. Nie pisałem nic o stanie jego obecnych aut bo ich po prostu nie znam.

  13. #2032
    Kursant Awatar bishop
    Imię
    Marek
    Opis
    ST220 2002
    Od
    09 Mar 2010
    Mieszka w
    Zawada
    Cytat Zamieszczone przez gsaw Zobacz posta
    A fakt że handlarz cofa licznik o 50 tys jest chyba w polsce zjawiskiem całkiem powszechnym.
    Tylko czy akceptowalnym? Jeżeli tak myślisz to jedź do Stfana, kupuj i ciesz się "cackiem" z małym przebiegiem.

  14. #2033
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    06 Sep 2014
    Mieszka w
    Wroclaw
    Cytat Zamieszczone przez franczesko Zobacz posta
    Panie Tomala, a byłeś oglądać auta u niego?!
    Ja byłem i mimo oględzin nie miałem zastrzeżeń, a trochę już zjadłem zębów na Mondeo.
    Nie kupiem nic od niego, bo cena była wygórowana.
    Przecież można jechać takim sprzętem do ASO i sprawdzić?

    ps. nie mam żadnych powiązań z Panem z Limanowej, ale wkurza mnie powielanie opinii bez sprawdzenia na własnej skórze.

    Idąc dalej takim tokiem myślenia auta z miast jak : Radom, Płock oraz Gubin powinny być na starcie skreślane - no comment..
    Jak ktoś raz świadomie napaskudził to musi się liczyć z tym że będą mu patrzeć na ręce. Trudno polecać STfana skoro wiadomo że kombinuje, a nie każdy ma ochotę jechać i szukać pułapek, które zastawił sprzedawca.
    Ja Radom skreślam na starcie bo to wielkie zagłębie oszustów ze skorumpowanymi pracownikami ASO włącznie, całe "spółdzielnie" sprowadzacz/klepacz/druciarz/klejacz/diagnosta - to jest z krzywdą dla nielicznych uczciwych z tego rejonu ale skoro 9 na 10 aut jest kombinowane, i to grubo, to mi się nawet nie chce jechać. Niestety dopóki ludzie skuszeni niska ceną jeżdżą tam i dają sie oszukiwać, to interes będzie się kręcił. Jak mam się tłuc przez pół Polski to wolę tam gdzie większa szansa na dobry towar.
    franczesko, skoro nie miałeś zastrzeżeń to czemu nie kupiłeś, przecież cenę znałeś przed wizytą?

    aa, do tej listy jeszcze Gniezno, Kłodzko i Pleszew :-D
    Ostatnio edytowane przez BugsDW ; 12-03-2015 o 10:16

  15. #2034
    Kursant Awatar cinek74
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    Mondeo MK3 2.5 V6 170KM
    Od
    13 Jan 2013
    Mieszka w
    Piaseczno/Józefosław
    Cytat Zamieszczone przez BugsDW Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez franczesko Zobacz posta
    Panie Tomala, a byłeś oglądać auta u niego?!
    Ja byłem i mimo oględzin nie miałem zastrzeżeń, a trochę już zjadłem zębów na Mondeo.
    Nie kupiem nic od niego, bo cena była wygórowana.
    Przecież można jechać takim sprzętem do ASO i sprawdzić?

    ps. nie mam żadnych powiązań z Panem z Limanowej, ale wkurza mnie powielanie opinii bez sprawdzenia na własnej skórze.

    Idąc dalej takim tokiem myślenia auta z miast jak : Radom, Płock oraz Gubin powinny być na starcie skreślane - no comment..
    Jak ktoś raz świadomie napaskudził to musi się liczyć z tym że będą mu patrzeć na ręce. Trudno polecać STfana skoro wiadomo że kombinuje, a nie każdy ma ochotę jechać i szukać pułapek, które zastawił sprzedawca.
    Ja Radom skreślam na starcie bo to wielkie zagłębie oszustów ze skorumpowanymi pracownikami ASO włącznie, całe "spółdzielnie" sprowadzacz/klepacz/druciarz/klejacz/diagnosta - to jest z krzywdą dla nielicznych uczciwych z tego rejonu ale skoro 9 na 10 aut jest kombinowane, i to grubo, to mi się nawet nie chce jechać. Niestety dopóki ludzie skuszeni niska ceną jeżdżą tam i dają sie oszukiwać, to interes będzie się kręcił. Jak mam się tłuc przez pół Polski to wolę tam gdzie większa szansa na dobry towar.
    franczesko, skoro nie miałeś zastrzeżeń to czemu nie kupiłeś, przecież cenę znałeś przed wizytą?

    aa, do tej listy jeszcze Gniezno, Kłodzko i Pleszew :-D
    I tu znowu wyjątek nie potwierdza reguły,ponieważ ja kupiłem moje Audi A6 C6 właśnie w Radomiu w komisie,owszem miałem trochę obaw ale sprawdziłem auto na ile byłem w stanie(nie byłem w ASO). Wóz był sprowadzony z Czech i było robione tylne prawe nadkole na niewielkiej powierzchni i to na tyle nieudolnie że nawet laik by to zauważył. Nie kupiłem od razu a kiedy po kilku dniach przyjechał znowu z zamiarem kupna wszystko już zostało zrobione jak należy jednak ze względu na to że cała reszta wyglądała całkiem nieźle zdecydowałem się na zakup. Po zaprowadzeniu wozu do mojego mechanika był w szoku że auto jest w takim stanie,zrobione były nawet kompletne hamulce prawie nowe.Do dzisiaj a jeżdżę ponad rok wymieniłem tylko oleje,filtry i płyny i nic się nie dzieje,jestem zadowolony.Ale być może po prostu miałem farta
    Ostatnio edytowane przez cinek74 ; 12-03-2015 o 10:40

  16. #2035
    Zbanowany
    Imię
    Paweł
    Model
    Subaru Impreza
    Silnik
    4x4 + Podtlenek LPG
    Opis
    Dalej poszukuję ładnego ST
    Od
    26 Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Ten z Olecka był wystawiony za 19.900 ... poszedł pewnie z 1000-2000 niżej, bo wystawiony był na OLX chyba ze 2 miesiące
    @Tomala

    CYTAT : "Ten czarny z Białegostoku to w zeszłym roku w VII właścicielem był ktoś z Olecka. Kojarzycie czy nie był opisywany. Pozdrawiam "
    Ostatnio edytowane przez 2FAST ; 12-03-2015 o 14:01

  17. #2036
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Jan 2010
    Mieszka w
    Malbork
    Dzięki za info

  18. #2037
    Niedzielny kierowca Awatar franczesko
    Model
    MK4 ; MK3 ST220
    Silnik
    2.0 TDCI 163 ; 3.0v6
    Od
    09 Apr 2010
    Mieszka w
    KN
    Cytat Zamieszczone przez BugsDW Zobacz posta
    franczesko, skoro nie miałeś zastrzeżeń to czemu nie kupiłeś, przecież cenę znałeś przed wizytą?
    Bo po pierwsze myślałem, że przełamię się do kombi, jednak się nie mogłem
    Pozatym sądziłem, negocjacja ceny będzie trochę większa.

    Swoją wizytę zresztą opisywałem w tym wątku
    Ostatnio edytowane przez franczesko ; 13-03-2015 o 17:46

  19. #2038
    Zielony listek
    Imię
    Rafał
    Model
    Pepiczkowa kura
    Silnik
    1,6
    Od
    12 Aug 2011
    Mieszka w
    Bełchatów/Warszawa
    kazda zmora znajdzie swego amatora,co sie martwicie niehc kupuja auta od stfana i wracaja na lawetach
    ich sprawa ich strata ich wybor,potem oni beda plakac nie wy
    Rafał:725-385-056-Plus gg:36615612

  20. #2039
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Oglądałem dzisiaj tego ST
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-st...C35967132.html

    W środku syf i malaria... :/ W moim urusie c-60 jest czyściej niż w tym ST

    Wygląd zewnętrzny ? Przód ? jakieś badziewne folię poprzyklejane za pisont groszy za metr :/

    ogólnie nie polecam jechać po niego.
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  21. #2040
    Pieszy
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    04 Jan 2010
    Mieszka w
    Malbork
    Te dwie aukcje to chyba to samo auto:
    http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5177316372

    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-v6...C36247245.html
    Po zdjęciach widać że ma wymieniane prawe lampy przednią i tylną.

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów