+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 104 z 170 PierwszyPierwszy ... 45494100101102103104105106107108114154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,061 do 2,080 z 3391
  1. #2061
    Zielony listek Awatar dembu19
    Opis
    ST220
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Graboss Zobacz posta
    Ma uszkodzony silnik ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #2062

    Model
    MKIII
    Silnik
    1.8 125 KM
    Opis
    EIBACH -30 k&N 18"
    Od
    22 Mar 2015
    Mieszka w
    P-ce
    Witam . Panowie i co dalej w związku z http://otomoto.pl/C36222417.html?output=web zainteresowanie było duże a teraz ucichło .... Ciekawi mnie ten egzemplarz lecz daleko mam aby umówić się na oględziny .... Wiem że zdjęcia nie są aktualne bo zostały wykonane w ciepłe dni widząc letnie ubranie w odbiciach na zdjęciach . Niestety zdjęcia zostały obrobione na Tyle że nie mam możliwości sprawdzenia daty powstania fotki ....
    2012 kupiłem Swojego MONDEO i pamiętam dokładnie iż był wystawiony we Wrocławiu ST od lekarza, czy doktora z przebiegiem około 80-90 tys .Auto było sprzedawane za pośrednictwem jakiegoś faceta bo ten doktorek niby się na tym nie znał .... Pamiętam bo brałem To mondeo poważnie pod uwagę ...
    i nie dam sobie głowy uciąć czy te fotki nie pochodzą właśnie z tamtej aukcji w 2012 .
    Tak więc dalej moja ciekawość jest duża ....
    z rozmowy telefonicznej sprzedający potwierdził wcześniej pisane TU uszkodzenie błotnika,mówił o wymianach bieżących olejów itp .... nie umiał odpowiedzieć na pytanie czy wszystkie szyby są oryginalne ford z jednego roku .... dlatego bym prosił Aby KTÓRYŚ kolega z okolicy mógł prześwietlić ten egzemplarz i rozwiać wszelkie wątpliwości

  4. #2063
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    Naprawde silnik uszkodzony Graboss chyba potrafi czytac....

    wyImprezowano z S5
    Carpe diem...

  5. #2064

    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    14 Oct 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Panowie śmiech na sali - jak wklejałem to ogłoszenie nie było w nim wzmianki że silnik kaput i że do odbioru w Monachium, cena też troszkę inna była. Echhhh

    No co zrobisz nic nie zrobisz

  6. #2065
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    06 Sep 2014
    Mieszka w
    Wroclaw
    Cytat Zamieszczone przez Graboss Zobacz posta
    Panowie śmiech na sali - jak wklejałem to ogłoszenie nie było w nim wzmianki że silnik kaput i że do odbioru w Monachium, cena też troszkę inna była. Echhhh

    No co zrobisz nic nie zrobisz
    Teraz jest "Monachium, zachodniopomorskie"

  7. #2066
    Klubowicz Awatar wilu117
    Imię
    Paweł
    Model
    Kuga
    Silnik
    TDCI 163
    Od
    24 Mar 2007
    Mieszka w
    Radomsko
    Szukałem takiej miejscowości w PL ale nie znalazłem
    BMW 520D F11 i HONDA CBF 1000

  8. #2067

    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    14 Oct 2014
    Mieszka w
    Lublin
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-3-...C36407309.html

    A ten?
    Dzwoniłem do gościa mówi że błotniki malowane po kolizjach parkingowych (jeden z przodu, drugi z tyłu) serwisowany w ASO w Wawie, a później w Józefowie u jakiegoś magika co się lubuje w fordach.

    Coś się komuś rzuciło w oczy co podważyłoby ten egzemplarz (nie szukam miodu w dupie ale chcę wiedzieć co i jak)
    Ostatnio edytowane przez Graboss ; 26-03-2015 o 15:24

  9. #2068
    Zielony listek Awatar dembu19
    Opis
    ST220
    Od
    01 Mar 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Graboss Zobacz posta
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-3-...C36407309.html

    A ten?
    Dzwoniłem do gościa mówi że błotniki malowane po kolizjach parkingowych (jeden z przodu, drugi z tyłu) serwisowany w ASO w Wawie, a później w Józefowie u jakiegoś magika co się lubuje w fordach.

    Coś się komuś rzuciło w oczy co podważyłoby ten egzemplarz (nie szukam miodu w dupie ale chcę wiedzieć co i jak)
    Fotele ma strasznie zniszczone, wyglądaj tragicznie juz na zdjęciu, wiec strach pomysleć jakie są w rzeczywistości ;}


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #2069
    Pochłaniacz prostych Awatar Pablo81
    Imię
    Paweł
    Model
    Mercedes W205 250 AMG, służbowo Superb L&K
    Silnik
    2.0T 211KM, 2.0TDI 190KM
    Od
    15 Jan 2005
    Mieszka w
    Pruszków
    nie są aż takie tragiczne, bez przesady.
    Carpe diem...

  11. #2070

    Opis
    Mondeo Mk4 2.0 Pb
    Od
    06 Nov 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Witam. Miałem już mk2, teraz jeżdżę mk4, szukam obecnie mk3
    poluję, choć póki co bez ciśnienia, na jakieś st 220 w kombi.
    co myślicie o tym:
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-st-220-C36433326.html

    Czy to w ogóle możliwe: st 220 po lifcie za 15koła i do negocjacji? ja wiem, że "pilnie" i że coś tam jest z lakierem na przednim zderzaku, a ruda zaczyna zdaje się tańczyć przy dziubnięciu na lewym przodzie (albo lakier zdarty), ale kwota w realiach rynkowych nieco niska..
    Ktoś widział? kojarzy? a może ktoś by się ze mną zechciał wybrać? na trzewiach auta to za bardzo się nie znam
    dzięki, pozdrowienia

  12. #2071
    Klubowicz Awatar wilu117
    Imię
    Paweł
    Model
    Kuga
    Silnik
    TDCI 163
    Od
    24 Mar 2007
    Mieszka w
    Radomsko
    Cytat Zamieszczone przez Pablo81 Zobacz posta
    nie są aż takie tragiczne, bez przesady.
    Dokładnie, wyglądają normalnie jak na ten przebieg.
    BMW 520D F11 i HONDA CBF 1000

  13. #2072
    Kursant
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    06 Sep 2014
    Mieszka w
    Wroclaw
    Cytat Zamieszczone przez Anabol18 Zobacz posta
    Witam . Panowie i co dalej w związku z http://otomoto.pl/C36222417.html?output=web zainteresowanie było duże a teraz ucichło .... Ciekawi mnie ten egzemplarz lecz daleko mam aby umówić się na oględziny .... Wiem że zdjęcia nie są aktualne bo zostały wykonane w ciepłe dni widząc letnie ubranie w odbiciach na zdjęciach . Niestety zdjęcia zostały obrobione na Tyle że nie mam możliwości sprawdzenia daty powstania fotki ....
    2012 kupiłem Swojego MONDEO i pamiętam dokładnie iż był wystawiony we Wrocławiu ST od lekarza, czy doktora z przebiegiem około 80-90 tys .Auto było sprzedawane za pośrednictwem jakiegoś faceta bo ten doktorek niby się na tym nie znał .... Pamiętam bo brałem To mondeo poważnie pod uwagę ...
    i nie dam sobie głowy uciąć czy te fotki nie pochodzą właśnie z tamtej aukcji w 2012 .
    Tak więc dalej moja ciekawość jest duża ....
    z rozmowy telefonicznej sprzedający potwierdził wcześniej pisane TU uszkodzenie błotnika,mówił o wymianach bieżących olejów itp .... nie umiał odpowiedzieć na pytanie czy wszystkie szyby są oryginalne ford z jednego roku .... dlatego bym prosił Aby KTÓRYŚ kolega z okolicy mógł prześwietlić ten egzemplarz i rozwiać wszelkie wątpliwości
    Wygląda że ktoś kupił - albo sprzedawca zrezygnował ze sprzedaży.

  14. #2073
    Zbanowany
    Imię
    Paweł
    Model
    Subaru Impreza
    Silnik
    4x4 + Podtlenek LPG
    Opis
    Dalej poszukuję ładnego ST
    Od
    26 Nov 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    @Graboss :

    Auto kupione z DĘBE WIELKIE od buraka teścia który kupił od buraka szwagra... wcześniej auto było w leasingu 3 lata

    Dokładnie obejrzane ... dawałem 10.000 ale gość płakał i mówił że nie sprzeda ! Chciał 12.000 PLN

    Wcześniej opisywałem to auto ale zacytuję jeszcze raz :

    Też oglądane : http://otomoto.pl/show?id=C34672357
    Brak książki serwisowej, brak dokumentacji serwisowej... Tydzień temu kosztował 15,999 teraz 13,999
    Na lampach po wyjęciu jednej gruby zaciek z pasty polerskiej.

    Po otwarciu drzwi kierowcy zaciek po uszczelką z pasty + brak stopera na uszczelce na słupku drzwi (na gumie)
    Malowany przód, malowany i szpachlowany błotnik tył a na drzwiach za kierowcą odeszła od wewnątrz cała ramka z silikonu...

    Mam wątpliwości co do szpachli na dachu nad lewarkiem biegów średnica około 15 cm.

    Niby auto w rodzinie sprzedawane szwagier sprzedał teściowi ale historia serwisowa brzmi jak wiejskie wspomnienia przy ognisku !
    Rozsypało się sprzęgło, poskładali do kupy - nic nie wiedzą o serwisach, cenach, brak jakichkolwiek FV na naprawy ...

    Gość chce oddać za 12.000 ale rozmowa z jednym i drugim jest tak męcząca że 2000 PLN trzeba urwać za męczarnie samego słuchania wymyślonych bajek


    P.S. TAM NAWET WSIOKI ŻEBY ZAOSZCZĘDZIĆ NA SPRZĘGLE TO TYLKO DOCISK ALBO ŁOŻYSKO ZROBILI... Nie robili pełnej wymiany
    Auto od buraka serwisującego u innego buraka bez żadnego papieru, FV, gwarancji jest BURAKOWOZEM !!!
    ***** NUMER DO POPRZEDNIEGO WŁAŚCICIELA : 537 477 447 ******

    Cytat Zamieszczone przez Graboss Zobacz posta
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-3-...C36407309.html

    A ten?
    Dzwoniłem do gościa mówi że błotniki malowane po kolizjach parkingowych (jeden z przodu, drugi z tyłu) serwisowany w ASO w Wawie, a później w Józefowie u jakiegoś magika co się lubuje w fordach.

    Coś się komuś rzuciło w oczy co podważyłoby ten egzemplarz (nie szukam miodu w dupie ale chcę wiedzieć co i jak)
    Ostatnio edytowane przez 2FAST ; 28-03-2015 o 20:49

  15. #2074

    Model
    fazie kupna
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    07 Apr 2015
    Mieszka w
    zebrzydowice

    Mondeo st 220 z ostrowca świętokrzyskiego

    Witam
    chce zakupić mondeo st 220
    i znalazłem takie ogłoszenie http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st2...7e89f;promoted
    czy ktoś zna ten egzemplarz ?

  16. #2075
    Kursant Awatar cinek74
    Model
    MKIII
    Silnik
    2.5 170 KM
    Opis
    Mondeo MK3 2.5 V6 170KM
    Od
    13 Jan 2013
    Mieszka w
    Piaseczno/Józefosław
    Cytat Zamieszczone przez fazer1988 Zobacz posta
    Witam
    chce zakupić mondeo st 220
    i znalazłem takie ogłoszenie http://olx.pl/oferta/ford-mondeo-st2...7e89f;promoted
    czy ktoś zna ten egzemplarz ?
    kolego oglądałem go jakiś czas temu kiedy był jeszcze w Wa-wie a to są moje spostrzeżenia

    Więc jestem już po oględzinach i jeździe próbnej(ten z Warszawy).
    Sprzedający jest drugim właścicielem(auto krajowe) od 2009 roku.Sprzedaje go ponieważ ma go na firmę(wystawia FV) i skończyła mu się amortyzacja a kupił już nowego Focusa ST.
    BLACHARSKO:
    Auto było delikatnie uderzone lewym narożnikiem i ma zdjęcia po stłuczce,maska i zderzak zostały wymienione z AC,klejona atrapa,ponadto ze spraw blacharskich naprawiane ranty we wszystkich drzwiach z powodu korozji ale to norma no i na prawych tylnych tylnych drzwiach w dolnym roku mały nalot rdzawy,duży purchel na ramce szyby tylnych drzwi również norma.
    MECHANICZNIE:
    Na duży plus wymieniona dwumasa przy 150 tys.,nowe przewody i świece oraz akumulator.Hamulce ok zero ściągania podczas hamowania,auto jedzie prosto jak po sznurku chociaż na dziurach słychać delikatnie pukanie więc pewnie coś już trzeba zrobić,amortyzatory wszystkie wymienione.Skrzynia biegów ok,biegi wchodzą płynnie bez żadnych zgrzytów i oporów.
    Na pewno do rozrusznika trzeba zajrzeć bo przy odpalaniu słychać charakterystyczny "zgrzyt" na końcu(bendiks ?) , delikatnie poci się na dole trzeba by sprawdzić dokładnie skąd ponieważ nie byłem na kanale tylko tyle co gołym okiem na ile mogłem dostrzec zresztą sam też mówił zanim ja zauważyłem.
    WIZUALNIE wygląda naprawdę dobrze jak na swoje lata trochę rys na lakierze,fotel kierowcy bardziej zniszczony od pozostałych ale tragedii nie ma.Muszę przyznać że połączenie srebrnego koloru z jasną tapicerką wygląda bardzo efektownie.
    Podsumowując auto chyba godne polecenia może trzeba by go dokładniej jeszcze sprawdzić i negocjować cenę żeby dopieścić.Widać że właściciel dbał o auto i co trzeba było zrobić robiła na bierząco,bardzo sympatyczny gość nie ma nic do ukrycia.
    Aha w komplecie ma 16" koła fordowskie z oponami po jednym sezonie.

  17. #2076

    Model
    inny
    Silnik
    2.0
    Opis
    szukam
    Od
    13 Apr 2015
    Mieszka w
    Olsztyn
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk3-mo...C36403155.html a czy to auto ktoś zna , bo kopie i kopie w temacie i znaleźć nie mogę. Ogólnie szukam czegoś dla siebie w V6 i tak mi w oko wpadło, tyle że cena i przebieg zastanawiające, jak i mam wrażenie że maska inny odcień ma.

  18. #2077
    Komisarz Awatar wodzu
    Imię
    Rafał
    Model
    X-Type
    Silnik
    3.0 V6
    Opis
    Jaguar
    Od
    01 Jul 2010
    Mieszka w
    Poznań
    http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...tml#66b7403541
    Witam
    Ktoś cos słyszał lub zna historię na temat tego ST?

  19. #2078
    Kursant Awatar zimoch
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    25 Apr 2014
    Mieszka w
    Kwidzyn
    Nie chce robić hype ale strasznie tani

  20. #2079
    Pieszy
    Model
    mondeo
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    MONDEO ST220
    Od
    12 Oct 2012
    Mieszka w
    Chrzanów
    Cytat Zamieszczone przez wodzu Zobacz posta
    http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo...tml#66b7403541
    Witam
    Ktoś cos słyszał lub zna historię na temat tego ST?

    Autko ma 350k nalatane.

  21. #2080
    Kursant Awatar zimoch
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    25 Apr 2014
    Mieszka w
    Kwidzyn
    Pytanie czy stan na to wskazuje. Silnik raczej jeszcze pojeździ jeżeli nie zajezdzony. JAK stan w środku i na zewnątrz dobry to może być to dobra oferta

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 18:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 20:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 17:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 20:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów