+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 170 PierwszyPierwszy ... 7891011121314152161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 3391
  1. #201
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    ale jak kupuje sie od pierwszego wlasciciela to jest troche łatwiej bo jak coś pogrzebie z przebiegiem to później może mieć problem a tak to potem żaden nic nie robił i w rzeczywistosci nic nie udowodnisz

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #202
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    ale jak kupuje sie od pierwszego wlasciciela to jest troche łatwiej bo jak coś pogrzebie z przebiegiem to później może mieć problem a tak to potem żaden nic nie robił i w rzeczywistosci nic nie udowodnisz
    Dlatego nigdy cena nei była kryterium wyboru.ST jak kupowałem to było jednym z najdroższych w obecnym czasie na Allegro.Vectra to mi trafiła się w dobrej kasie i pewna była .Dlatego ją kupiłem
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  4. #203
    Niedzielny kierowca Awatar _NeroN_
    Opis
    FFI 1.6 & ST220
    Od
    11 May 2011
    Mieszka w
    Myszków
    BTW. Jak sie kupuje auto z mechanikiem to przeważnie się coś sypie w takim aucie
    Jak nie wiem o co chodzi, ale tak z 90% przypadkó tak się kończy
    FFI 1.6 HB & FFIII 1.6 EB kombi 150KM@203KM by HEKO & POMYLONEZ - Projekt ZŁOMBOL
    było ST220 Blue Performance

  5. #204
    Mistrz pobocza
    Opis
    Mondeo ST200
    Od
    06 Jul 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Obejrzalem dwa egzemplarze st220, jeden w Gdańsku drugi w Elblągu (ten z Elbląga jest na allegro i juz link byl podawany ale o nim za chwile).
    Tak wiec ten z Gdańska nie jest nigdzie ogloszony na sprzedaz, znalazlem go w archiwum otomoto. To byl moj faworyt, niebieski HB po lifcie + felgi i opony na zime. Niestety okazalo sie, ze auto nie jest takie jak dostalem je na zdjeciach chciaz wiedzialem ze niby zderzak jest uszkodzony itp.
    STek moim zdaniem byl zbyt zaniedbany, w wielu miejscach malowany a sprzedajacy jakos malo przekonywujaco zapewnial ze to tylko po malych parkingowych stluczkach. No ale srodek to juz wogole byl styrany, jeszcze nie widzialem tak zniszczonego fotela kierowcy, uszczelki wokół drzwi w zasadzie nie istnialy, ja nie wiem ale w swoim mam 290tys przebiegu a uszczelki drzwi nietkniete. Nawet sie nim nie przejechalem , nie bylo sensu.

    Co do tego z Elbląga (czarny z czerwonymi skorami).
    Bylo juz o wiele lepiej, z zewnatrz auto prezentuje sie niezle ale lakier jest troszke zmatowialy, mysle, ze polerka calego auta zalatwilaby sprawe. Zderzak przedni ma male pekniecie na samym dole, jakby ktos uderzyl w kraweznik, mysle ze to normalka w tym aucie, nie jest to zbyt odpychajace, w zasadzie tego nie widac ale warto wspomniec jesli ktos zwraca uwage na detale.
    Co do rdzy, niestety ranty drzi u dolu trzeba bedzie zrobic, bolaczka forda, wiecej sie nie wpatrywalem.
    Wnetrze na ocene 4, widac ze boczek fotela kierowcy juz sie popruł i ktos go zszyl, niezbyt fachowo ale przeynajmniej sie trzyma. Kierownica powycierana wiec nie chce mi sie wierzyc w przebieg 100tys ale przeciez nie bede sie klocil ze sprzedajacym.
    Szyba przednia byla wymieniona przez serwis forda ale mysle, ze niezbyt fachowo bo jakis element od ogrzewania szyby (jakas plytka scalona) wystawiony jest na zewnatrz w gornej cześci słupka pasazera (prawy gorny róg szyby), glupio to wyglada.
    Sprzeglo chodzi lekko, w porownaniu do mojego steka to naprawde przyjemnie sie wciska, noga sie tak szybko nie zmeczy. Pedal gazu juz troche ciezej.
    No to teraz zacznijmy opisywac wady.
    Przekladnia kierownicy do wymiany (regeneracji), strzasznie strzela, chrupie i wogole, wspomagania ciezko chodzi, moze przez ta przekladnie ale jezdzilem juz kiedys mkIII i bylem zachwycony wspomaganiem tutaj niestety lipa.
    Silnik chodzi głosno, moim zdaniem zdecydowanie zbyt glosno, cos rezonuje w podwoziu, moze jakis element wydechu, w kabinie tego nie slychac. Podczas przespieszania jest zbyt glosno, moj st200 jest o wiele cichszy a i tak uwazam, ze jest dosc glosny. Z tego co wiem mkIII powinien byc lepiej wygluszony i dzwiek silnika bardziej stlumiony w kabinie. Bycmoze to wina filtra K&N i braku katalizatora bo podobno jest strumienica (auto 100tys i juz brak kata ? ciekawe).
    Przyspieszenie jak na st220 ciut slabo, myslalem, ze bedzie lepiej, kiedys na spocie w Gdansku koles przewiozl mnie st220 i pokazal co st220 potrafi. Tutaj tego nie czulem. Fakt pojechalismy 200km/h na obwodnicy Elbląga ale wrazenia to na mnie nie zrobilo poniewaz na niskich biegach nie czulem zbytnio tej mocy. Moze przesadzam, to tylko moje odczucia, hamowni w glowie nie mam ale mysle ze to nie mialo 226km.
    Tarcze nawiercane i nacinane, hamowanie normalne ale malo komfortowe, trzesie kierownica i mocno buczy, to osobiscie nie dla mnie, wole zwykle tarcze.
    Auto stoi na oryginalnych felgach i ma zalozone opony letnie, ale nadaja sie one do smietnika, na jednej nawet wystaje brzydki "bombel" i wogole bieżnik juz na wykonczeniu. Sprzedajacy dodaje rowniez opony zimowe 18' ale nie wiem w jakim stanie. Co ciekawe dorzuca jeszcze te 19' carbonowe felgi z oponami (zawsze mozna opchnac i miec z tego dodatkowa kase).
    Co do gazu jak juz auto jedzie to wszystko jest OK, nie szarpie, nie prycha i nie ma jakis ubytkow w mocy, przyspiesza jednostajnie ale niestety obroty lataja i auto gasnie, 2 razy mi zgaslo na postoju jak dodalem gazu i poczekalem jak wskazowka obrotomierza sie zachowa. No niestety taki babol wiec albo kuchenka do regulacji albo trzeba szukac problemu. Sprzedajacy uwaza, ze to moze silniczek krokowy.
    Auto sprzedaje poniewaz pracuje za granica i prawdopodobnie juz do Polski nie wroci a tam jezdzi sluzbowym Fordem S-max wiec ten w Polsce mu stoi. Nie mam powodow, zeby mu nie wierzyc, mysle ze mowi szczerze o aucie a co do przebiegu to chyba jest bardziej naiwny i sam w to glebowo wierzy, ze auto ma tylko 100tys. ale ja go do niczego nie przekonywalem.
    Ja auta nie kupie, za duzo jest dla mnie do zrobienia, przekladnia, gaz, glosna praca silnika,rdza na rantach, nieprzyjemne hamulce, jakos to wszystko psuje ogolny dobry stan tego auta , ocenilbym go na 4 w skali od 1 do 6.
    Jesli ktos jest zainteresowany to moge jeszcze dodac, ze cena 25500 jest mocno do zbicie ale nie chce tutaj pisac za ile by popszedl, chcialbym byc fair w stosunku do sprzedajacego bo mysle, ze byl w poprzadku.

  6. #205
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź, i teraz już nie wiem co mam myśleć, Jednym słowem mnie zniechęciłeś do kupna tego auta. Chyba, że naprawdę sprzedający sporo zszedłby z pieniążków.
    Podpinałeś go może pod komputer ?
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  7. #206
    Mistrz pobocza
    Opis
    Mondeo ST200
    Od
    06 Jul 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez guliwers Zobacz posta
    Podpinałeś go może pod komputer ?
    Mialem przy sobie elm`a ale juz nie podpinalem, wiedzialem , ze to auto nie dla mnie i zrezygnowalem. Ale sprzedajacy powiedzial, ze podobno sa bledy ostatniej sondy lambda ale to przez to ze tam katalizatora nie ma, czy tak jest ? Nie wiem.
    Czy sa jakies inne bledy to juz sie nie dowiem.
    Co do zniechecania to napisalem tylko szczerze co mi sie przez ten czas rzucilo w oczy no i ja osobiscie szukam auta technicznie sprawnego. Zeby nie bylo, ze niby salonowego bo wiadomo, ze to prawie 10 letnie auto ale jest roznica dla mnie w wymianie sworzni wahacza, lacznikow stabilizatora itp bo to pada w kazdym , no ale jak juz trzeba sie babrac w przekladnie itp to dzieki.

  8. #207
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Ciekawe od czego poszła ta maglownica, przecież nawet jak auto miałoby 200k przebiegu to nic nie powinno być prawda ?
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  9. #208
    Mistrz pobocza
    Opis
    Mondeo ST200
    Od
    06 Jul 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Tez sie zastanawialem, podobno od stania, no ale bez przesady, to na bank nie od stania auta.

  10. #209
    Klubowicz Awatar wilu117
    Imię
    Paweł
    Model
    Kuga
    Silnik
    TDCI 163
    Od
    24 Mar 2007
    Mieszka w
    Radomsko
    Jak są błędy to musi się palić check, jak się nie pali to trzeba sprawdzić czy kontrolka w ogóle działa.
    Gazownicy którzy nie potrafią ogarnąć problemów z gazem lubią takie kontrolki wyłączać...
    BMW 520D F11 i HONDA CBF 1000

  11. #210
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    To najlepiej podłączyć pod kompa i tam pokaże jak są błędy to check musi się palić
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  12. #211
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez wilu117 Zobacz posta
    Jak są błędy to musi się palić check, ...
    Z tego co słyszałem to nie wszystkie błędy zapalają checka
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  13. #212
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    To mój błąd ;p
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  14. #213
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Ponoć może nie pokazywać jakiś mało istotnych i nie wpływających na pracę silnika
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

  15. #214
    Klubowicz Awatar wilu117
    Imię
    Paweł
    Model
    Kuga
    Silnik
    TDCI 163
    Od
    24 Mar 2007
    Mieszka w
    Radomsko
    Ja to napisałem w nawiązaniu do błędu który niby to auto ma mieć czyli sondy lambda za katalizatorem. Ten błąd zapali chceck'a
    Dodam też że st220 ma 4 sondy lambda
    BMW 520D F11 i HONDA CBF 1000

  16. #215
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    To widzę, że trzeba dać sobie spokój z tym autkiem co ?
    maglownica koszt 700
    Inne pierdoły i tak wzrośnie, chyba, że gościu spuści 5 patyków ;p
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  17. #216
    Niedzielny kierowca Awatar _NeroN_
    Opis
    FFI 1.6 & ST220
    Od
    11 May 2011
    Mieszka w
    Myszków
    Błędy mogą być oczekujące, wtedy się nie palą ale na kompie wyjdą jako oczekujące, bo coś wystąpiło ale ten błąd nie kwalifikuje się do natychmiastowego zaświecenia MIL-a, albo było to chwilowe jednorazowe ( tu by tzreba konstrukotorów zapytać co i jak dokładnie).

    Błędy kótre same znikają.

    Błędy które wywala odrazu
    FFI 1.6 HB & FFIII 1.6 EB kombi 150KM@203KM by HEKO & POMYLONEZ - Projekt ZŁOMBOL
    było ST220 Blue Performance

  18. #217
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Pojawiło się nowe ogłoszenie
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-C23581459.html

    Co o tym myślicie ?
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  19. #218
    Niedzielny kierowca Awatar _NeroN_
    Opis
    FFI 1.6 & ST220
    Od
    11 May 2011
    Mieszka w
    Myszków
    Wygląda BDB. Jechałbym obejrzeć.
    FFI 1.6 HB & FFIII 1.6 EB kombi 150KM@203KM by HEKO & POMYLONEZ - Projekt ZŁOMBOL
    było ST220 Blue Performance

  20. #219
    Mistrz pobocza Awatar guliwers
    Imię
    Artur
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    BESTIA
    Od
    17 Dec 2009
    Mieszka w
    Darłowo
    Też mi sie podoba, szkoda że nie czarne, ale też ładne. No i na pomorzu ;-)

    Wytaptane z żelkowego SGSa :-)
    BESTIA ST220 '04 Telefon: 609369936

  21. #220
    Pogromca zakrętów
    Imię
    Norbert
    Model
    2 x Insignia
    Silnik
    2.0 Cdti Biturbo,2.0 T
    Od
    09 Dec 2006
    Mieszka w
    Suwałki
    Cytat Zamieszczone przez wilu117 Zobacz posta
    Ja to napisałem w nawiązaniu do błędu który niby to auto ma mieć czyli sondy lambda za katalizatorem. Ten błąd zapali chceck'a
    Dodam też że st220 ma 4 sondy lambda
    Nawet musi zapalić
    Było niezapomniane ST 200 i ST 220 , Vectra OPC ,Vectra C Combi 1.9 CDTI 178 koni , Astra J 1.6 T216 koni,Insignia 2.8 T 308 koni .Jest Insignia GSI oraz Edge biturbo

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów