+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 154 z 170 PierwszyPierwszy ... 54104144150151152153154155156157158164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,061 do 3,080 z 3391
  1. #3061
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez Hyuga Zobacz posta
    Nie ma handlarzy idealnych - nie ukrywajmy. Chcialbym jednak troche obronic Damiana z Limanowej. To prawda, ze opinia o nim jako o sprzedawcy jest mocno nadgryziona, jednak mialem okazje pare razy porozmawiac z nim telefonicznie kiedy szukalem STka dla siebie. Z tego co mowil kiedys faktycznie dzialal na zasadzie - tanio kupic drozej sprzedac, jednak z tego co mowil doszedl do wniosku, ze tak daleko nie zajedzie. Wszystkie STki robi na po drugim lifcie, a opisy jak opisy - byleby klient zadzwonil, wiec nie ma co sie czepiac. Chcialbym, aby w temacie wypowiedziala sie osoba, ktora faktycznie kupila od niego samochod, podala rok i ewentualne mankamenty / wady. Ja jestem osoba mocno pedantyczna jesli chodzi o dobor auta i kiedy bylem zdecydowany na ponowne kupno ST nic na rynku nie bylo. Szukalem ST po 2FL z budzetem 30 000 zl. Gdybym nie mial do Limanowej 450 km to pewnie bym sie przejechal i zweryfikowal wszystkie te auta. Mimo zapewnien o poprawie stosunku do sprzedazy aut te samochody ciagle na allegro stoja, wiec cos musi byc na rzeczy, ale przypisywanie komus opinii z felernych tranzakcji po 3-4 latach to troche przesada - moze chlopak sie nawrocil?

    PS. Kiedys opisalem tu przypadek obejrzanego ST spod Szczecina, a kilka dni pozniej dostalem telefon od sprzedawcy, ktory straszyl mnie policja i sadem, ze wypisuje jakies klamstwa i uniemozliwiam mu sprzedaz auta
    Trochę poleciałeś Jeżeli dla Ciebie opis nie ma znaczenia to chyba jesteś jedyny bo właśnie na podstawie opisu i zdjęć podejmuje się decyzję o tym czy się pojedzie auto obejrzeć czy nie i niejeden się nieźle jak pojechał obejrzeć auto bo fotki i opis piekny a sprzedający pięknie nawijał makaron a to wałek straszny był. Dla mnie opis powinien być w 100% zgodny z prawdą nawet z bolesną prawdą. Jak miałeś 30.000 na ST to czemu nie pojechałeś np. po takiego rodzynka za 16tys. z przebiegiem 133000 http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php?t=53533 ? , przecież to okazja roku jest bo nawet w DE ciężko o taki okaz za taką kasę to patrz ile byś był do przodu jeszcze Tylko ten nie jest "jedyny słuszny" ale za to jaki wycyckany Jeżeli sprzedający według Ciebie się nawrócił to mogłeś jechać też po tego pięknego szwajcara śmiało.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Qornell ; 13-02-2017 o 20:11

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #3062
    Kursant
    Opis
    Mondeo ST220
    Od
    04 Jun 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Nie bierzcie mnie za jakiegos obronce handlarzy czy cos. Ani nie handluje samochodami, ani zadnej konczyny za owego sprzedawce sobie odciac nie dam. Sprzedawalem i kupowalem jednak sporo aut i wiem, ze NIGDY nie mozna ufac zadnemu sprzedawcy. Kupilem tak Subaru Impreze WRX ST (serce przycmilo rozum) i potem tego zalowalem. Tak sie sklada, ze mialem juz ST po 2FL i pare sztuk mialem okazje ogladac, wiec wiem jak sprawa z tymi samochodami wyglada, jednak przy aucie 10-15 letnim ciezko doszukiwac sie idealow, ktore po prostu nie istnieja. Nie mialem na mysli, ze opis zgodny z produktem, tylko, ze tak po prostu sprzedaje sie auta - jak nie napiszesz, ze igla i niemiec plakal jak sprzedawal to nikt nie zadzwoni. Taka jest brzydka prawda, ale dopoki ktos nie obejrzy auta i nie zweryfikuje to nie da sie okreslic czy to gowno przykryte brokatem. Ja chcialem tylko dowiedziec sie czy pomimo zapewnien sprzedawca z Limanowej poszedl po prozum do glowy i nie sprzedaje juz bubli. Niestety nikt tam nie byl i nikt nie ogladal tych STkow, a mimo to opinia dalej jest jaka jest.

    Co do budzetu 30 000 - w tamtym czasie byl piekny ST po 2FL, niebieski z czarno szarymi fotelami, sprawdzony z niskim przebiegiem od 1 wlasciciela. Cena 35 tys. - to bylo dla mnie troche za duzo.

  4. #3063
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Hyuga Zobacz posta
    Ja chcialem tylko dowiedziec sie czy pomimo zapewnien sprzedawca z Limanowej poszedl po prozum do glowy i nie sprzedaje juz bubli. Niestety nikt tam nie byl i nikt nie ogladal tych STkow, a mimo to opinia dalej jest jaka jest.
    Ja mam drugie auto od Damiana więc mogę się co do niego i aut wypowiedzieć. Tylko PW.
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  5. #3064
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Zarzuc to pw...
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  6. #3065
    Kursant
    Opis
    Mondeo ST220
    Od
    04 Jun 2013
    Mieszka w
    Lubin
    Dokladnie, ja tez poprosze o PW - kiedys powaznie rozwazalem u niego zakup.

  7. #3066
    Kursant Awatar zimoch
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    25 Apr 2014
    Mieszka w
    Kwidzyn
    I ja poproszę

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  8. #3067
    Niedzielny kierowca Awatar Tymek_88
    Imię
    Tymoteusz
    Model
    MkIV
    Silnik
    2.0 TDCi 163 KM
    Od
    24 Oct 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Ja tez chce
    MK2 1.8lpg (kombi)--> MK3 ST220 (kombi)-->MK2 ST200 (sedan) --> MK2 ST200 (habeta)--> MK3 ST220 (kombi)--> MK4 (kombi)

  9. #3068
    Administrator Awatar lyssy
    Imię
    Marcin
    Model
    MkIV + MkIII
    Silnik
    2.0 dyzelinas + 2.5 V6
    Od
    14 Oct 2005
    Mieszka w
    Warszawa (WT...)
    A czemuż to tylko PW? Czy opinia jest pozytywna, czy negatywna, warto by ją wrzucić tutaj - byle była obiektywna...
    Ostatnio edytowane przez lyssy ; 15-02-2017 o 17:15
    Dobra, zmiana!

  10. #3069
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Z uwagi na ciagnace sie pozniej dywagacje w kontekscie mojej wypowiedzi.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  11. #3070
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Dywagacje i tak będą bo przecież jak komus na PW napiszesz to pewnie się z tym tu podzieli czy chwaliłeś czy nie, poza tym też jestem zdania że jeżeli masz doświadczenie z tym sprzedającym i ludzie pytają tu na forum o jego auta to powinieneś się tym podzielić żeby przestrzec lub zachęcić do zakupu u tego Pana Limanowa.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  12. #3071
    Moderator MKP
    -PRND21-
    Awatar SteelRat
    Model
    03 Wagon by Kleber
    Silnik
    V6+
    Opis
    six gear pack
    Od
    12 Mar 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Pojawia się problem, bo temat winien dotyczyć obejrzanych STków, nie ich sprzedawców i silnie odbiegających od głównego nurtu dywagacji, niestety.
    ДИРЕКТОР ИНТЕРНЕТА
    Muszę mieć auto, by móc pracować, muszę mieć pracę, by móc utrzymać auto.
    Się nie ścigam, się tylko śpieszę, bo muszę zatankować.

    Rycząca BeSTyja wypustu trzeciego - Kleber Edyszyn

    A PARAGON MASZ?
    Mondi Mark One GLX bZdetec...
    GHIA'ad Krwista Bestyja czyli Mark Zwei bzDuratec -PRND21- z kuchnią
    - było minęło.

  13. #3072
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez SteelRat Zobacz posta
    Pojawia się problem, bo temat winien dotyczyć obejrzanych STków, nie ich sprzedawców i silnie odbiegających od głównego nurtu dywagacji, niestety.
    Dokladnie.
    Zatem wszelkie informacje tylko telefonicznie 😊

    Natomiast jesli chodzi o informacje co do aut to fakt z pierwszym wyszlo jak wyszlo. Poczatek byl slaby ale pozniej to ja bardziej nawalilem.
    Z drugim, poza usterka o ktorej wiedzialem, nie mam najmnejszych problemow.

    Dodatkowo moglbym sie wypowiedziec jeszcze o dwoch autach ktore Damian sprzedaje ale to prosze o kontakt mocno zainteresowanych tematem zakupu ST a nie szukajacych sensacji.

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  14. #3073
    Moderator MKP
    -PRND21-
    Awatar SteelRat
    Model
    03 Wagon by Kleber
    Silnik
    V6+
    Opis
    six gear pack
    Od
    12 Mar 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Jeśli będą informacje o autach, to nikt tu nic nikomu nie zrobi, jeśli będą rzeczowe i obiektywne
    ДИРЕКТОР ИНТЕРНЕТА
    Muszę mieć auto, by móc pracować, muszę mieć pracę, by móc utrzymać auto.
    Się nie ścigam, się tylko śpieszę, bo muszę zatankować.

    Rycząca BeSTyja wypustu trzeciego - Kleber Edyszyn

    A PARAGON MASZ?
    Mondi Mark One GLX bZdetec...
    GHIA'ad Krwista Bestyja czyli Mark Zwei bzDuratec -PRND21- z kuchnią
    - było minęło.

  15. #3074
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Cytat Zamieszczone przez SteelRat Zobacz posta
    Pojawia się problem, bo temat winien dotyczyć obejrzanych STków, nie ich sprzedawców i silnie odbiegających od głównego nurtu dywagacji, niestety.
    Pozwolę się z tobą nie zgodzić, bo kolega wyżej pytał o opinię na temat jakiegoś Esteka to logicznym jest że ktoś go sprzedaje i jeżeli ten sprzedawca ma słabe opinie to chyba osoba pytając o to konkretne auto od tego sprzedającego powinna o tym wiedzieć o ile o tym wcześniej nie wiedziała a nawet jeżeli wiedziała to może właśnie być tak że sprzedający poszedł po rozum do głowy i się poprawił w działaniach to osoba zainteresowana autem powinna tu o tym się też dowiedzieć jeżeli ktoś posiada takie informacje. Nie można napisać " fajny, wygląda okay, oglądałem i jest warty uwagi" nie wspominając o tym kto go sprzedaje i jaka ma opinie, to jest ze sobą powiązane i jeżeli sprzedający jest niepewny to trzeba o tym pisać żeby kolegę na minę nie posłać. Takie moje zdanie.

    Gesendet von meinem LG V10 mit Tapatalk

  16. #3075
    Moderator MKP
    -PRND21-
    Awatar SteelRat
    Model
    03 Wagon by Kleber
    Silnik
    V6+
    Opis
    six gear pack
    Od
    12 Mar 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Ok, OK, owszem, ale nie jest wskazane dywagowanie przez ileś postów, czy ktoś jest taki, czy owaki. Temat aut, tego, czy są syfem, kiłą, mogiłą, czy towarem wartym uwagi - jak najbardziej.
    Znamy już Mondeo trochę lat, znamy część ich podstawowych bolączek
    ДИРЕКТОР ИНТЕРНЕТА
    Muszę mieć auto, by móc pracować, muszę mieć pracę, by móc utrzymać auto.
    Się nie ścigam, się tylko śpieszę, bo muszę zatankować.

    Rycząca BeSTyja wypustu trzeciego - Kleber Edyszyn

    A PARAGON MASZ?
    Mondi Mark One GLX bZdetec...
    GHIA'ad Krwista Bestyja czyli Mark Zwei bzDuratec -PRND21- z kuchnią
    - było minęło.

  17. #3076
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    22 Feb 2017
    Mieszka w
    Legnica
    Hej, jak sądzicie jaka cene mogę powiedzieć?

    https://www.otomoto.pl/oferta/ford-m...-ID6yKWPT.html

    Przy sprawdzeniu VIN okazalo sie ze w 2012 mial zajestrowany przebieg w niemczech na 293tys.
    Dodatkowo ma wgniecenie 4cm na zderzaku z tyłu.

  18. #3077
    Znawca leśnych tras
    Imię
    Jakub
    Model
    XC60
    Silnik
    2.0 D
    Od
    25 May 2005
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    No to odpuść. Sam się pchasz na minę.
    Wilu ma ładnego do sprzedania, a szukacie nie wiadomo czego...
    wypisuję się z tego kraju...

  19. #3078
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    22 Feb 2017
    Mieszka w
    Legnica
    23 tys to za duzy wydatek dla mnie :/.
    Tego moge miec za 14, chce go jeszcze u mechanika sprawdzic.

  20. #3079
    Pochłaniacz prostych Awatar Qornell
    Imię
    Korneliusz
    Model
    MKIII
    Silnik
    Jedyny Słuszny CzyZero
    Od
    01 Jan 2009
    Mieszka w
    Dojczland
    Chcesz mieć dobrego Esteka za 14.000 ? Powodzenia w poszukiwaniach; ) Nie ma szans. W PL za jakiś godny uwagi egzemplarz trzeba dać od 20tys w gore, za 14 to tylko 2.5 litrowke dostaniesz.

    Gesendet von meinem GT-I9100 mit Tapatalk

  21. #3080
    Kursant
    Model
    ST220
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    22 Feb 2017
    Mieszka w
    Legnica
    Nie napisalem ze chce dobrego za 14k, tylko odnioslem sie do tego z otomoto. Czy cena.ok za.stan.

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 18:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 20:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 17:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 20:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów