+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 47 z 170 PierwszyPierwszy ... 374344454647484950515797147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 3391
  1. #921
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Witajcie! Z tego miejsca bardzo chcialbym przeprosic za blednie podana przeze mnie informacje dotyczaca UPG. Zdzwonilem sie dzis z moim mechanikiem aby dokladnie dowiedziec sie tego co bylo robione przez niego w moim aucie. Otoz owa uszczelka nie byla wymieniana. Jesli chodzi o uszczelki to byly wymieniane od rozrzadu i miski olejowej bo byla taka koniecznosc. Dlatego bardzo przepraszam forumowiczów a zwlaszcza Stfan-a Damiana. Mam nadzieje ze temat UPG nie bedzie juz poruszany.

    Tapagadanie z Z1
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #922
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Darujcie sobie... nawet nie myślałem nigdy o takiej przebitce. Mad czy oglądałeś wóz że tak wiesz ile wymagał nakładu ? Chyba nie sądzisz że znalazłem STeka do którego nie trzeba by było nic dołożyć ? Zawsze kalkuluje się to w tysiącach.

    To najlepszy ST jakim w życiu jeździłem, każdy kto dąży do idealnego stanu technicznego jeśli chodzi o ST220 i chciałby się takim samochodem przejechać aby mieć odniesienie - zapraszam. Ten wóz mógłby mieć na blacie nawet 80tys przebiegu, i jeśli by ktoś STekiem z takim oryginalnym przebiegiem przyjechał nie potrafił by stwierdzić czy aby nie jest on może oryginalny. Niestety duży % oferowanych w PL steków to zajazdy i pasowało by wnet przy nich podnieść przebieg aby był relatywny do stanu, ze świeczką znaleźć można taki kiedy mogło by to zadziałać w druga stronę. Zainteresowanych tematem zapraszam na PW.

  4. #923
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Cytat Zamieszczone przez caqerr Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Ładna przebitka 12500 za chińskie listwy
    eeee
    Panie!
    Zaciski jeszcze są
    Odlicz Pan 500zł
    Pewnie jakaś kiera wymieniona czy coś w tym stylu
    /sprostowanie
    jednak to nie są zaciski ATE tylko brembo 4 tłoczki z puga 607 v6...
    Zabawa droższa znacznie od tych z foki...
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  5. #924
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Skoro jest kontakt z poprzednim wlascicielem niebieskiego kombi st220 to proponuje sprawdzić po VIN czy to te same auta

  6. #925
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Skoro jest kontakt z poprzednim wlascicielem niebieskiego kombi st220 to proponuje sprawdzić po VIN czy to te same auta
    Niestesty już nie mam do nich numery, a na archiwum oto moto też nie podają . Ale to by był najszybszy sposób i niepodważalny.

  7. #926
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez Pacoo Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Skoro jest kontakt z poprzednim wlascicielem niebieskiego kombi st220 to proponuje sprawdzić po VIN czy to te same auta
    Niestesty już nie mam do nich numery, a na archiwum oto moto też nie podają . Ale to by był najszybszy sposób i niepodważalny.
    nie jestem pewny czy dobrze znalazlem ale to raczej ogłoszenie tego samego auta w archiwum googli:

    http://webcache.googleusercontent.co...l&client=opera

  8. #927
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    Dokładnie to jest to. W poniedziałek zadzwonię by podali numer vin o ile jeszcze mają
    Ostatnio edytowane przez Pacoo ; 09-02-2014 o 01:02

  9. #928
    Pochłaniacz prostych Awatar boro
    Imię
    Artur
    Opis
    MkII 2,5 V6 kombi
    Od
    22 Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    boro możesz łaskawie sam porozmawiać z DonMondeo i zapytać czemu wymienił UPG ?
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Zdzwonilem sie dzis z moim mechanikiem aby dokladnie dowiedziec sie tego co bylo robione przez niego w moim aucie.
    Jak widać DonMondeo sam za bardzo nie wiedział co było robione...

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Pacoo po pierwsze nigdy nie kupiłem samochodu z komisu,
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Jeszcze jakieś insynuacje ? Jeśli nie to już nie szukajcie czegoś czego nie ma, i zajmijcie się swoimi sprawami
    Dobra nie bijmy piany. Powiedz tylko czy ten ST220 http://otomoto.pl/ford-mondeo-prawdz...C31557206.html; http://www.auto.pl/gielda/offer.php?kod=13579h to ten sam, którego sprzedajesz http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C31971626.html czy może dwie identyczne i do tego przyklejone dokładnie w ten sam sposób naklejki na szybie oraz hamulce Brembo to tylko zwykły zbieg okoliczności? Pomijam już zbieżności w postaci kraju pochodzenia, rocznika i LPG...
    No to jak? Ten sam czy nie ten sam?


    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    już go na otomoto nie zobaczycie bo ten ST to najlepszy egzemplarz jakie mi w życiu dane było jeździć ( chodzi mi o stan pierwotny, jeszcze żaden poprzedni właściciel nie zadbał tak o stan techniczny że nie wymieniłem totalnie nic szukając uporczywie z diagnostą ).
    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Ładna przebitka 12500 za chińskie listwy

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Mad czy oglądałeś wóz że tak wiesz ile wymagał nakładu ? Chyba nie sądzisz że znalazłem STeka do którego nie trzeba by było nic dołożyć ? Zawsze kalkuluje się to w tysiącach.

  10. #929
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    boro możesz łaskawie sam porozmawiać z DonMondeo i zapytać czemu wymienił UPG ?
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Zdzwonilem sie dzis z moim mechanikiem aby dokladnie dowiedziec sie tego co bylo robione przez niego w moim aucie.
    Jak widać DonMondeo sam za bardzo nie wiedział co było robione...

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Pacoo po pierwsze nigdy nie kupiłem samochodu z komisu,
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Jeszcze jakieś insynuacje ? Jeśli nie to już nie szukajcie czegoś czego nie ma, i zajmijcie się swoimi sprawami
    Dobra nie bijmy piany. Powiedz tylko czy ten ST220 http://otomoto.pl/ford-mondeo-prawdz...C31557206.html; http://www.auto.pl/gielda/offer.php?kod=13579h to ten sam, którego sprzedajesz http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C31971626.html czy może dwie identyczne i do tego przyklejone dokładnie w ten sam sposób naklejki na szybie oraz hamulce Brembo to tylko zwykły zbieg okoliczności? Pomijam już zbieżności w postaci kraju pochodzenia, rocznika i LPG...
    No to jak? Ten sam czy nie ten sam?


    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    już go na otomoto nie zobaczycie bo ten ST to najlepszy egzemplarz jakie mi w życiu dane było jeździć ( chodzi mi o stan pierwotny, jeszcze żaden poprzedni właściciel nie zadbał tak o stan techniczny że nie wymieniłem totalnie nic szukając uporczywie z diagnostą ).
    Cytat Zamieszczone przez mad Zobacz posta
    Ładna przebitka 12500 za chińskie listwy

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Mad czy oglądałeś wóz że tak wiesz ile wymagał nakładu ? Chyba nie sądzisz że znalazłem STeka do którego nie trzeba by było nic dołożyć ? Zawsze kalkuluje się to w tysiącach.
    Wiem dolkadnie co bylo robione. Poprostu pomylilem uszczelnienie

    Tapagadanie z Z1
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  11. #930
    Niedzielny kierowca Awatar franczesko
    Model
    MK4 ; MK3 ST220
    Silnik
    2.0 TDCI 163 ; 3.0v6
    Od
    09 Apr 2010
    Mieszka w
    KN
    Oglądałem wczoraj u Pana Damiana 2 ford ST220:

    - Błękitne kombi za 32 tys
    - Srebrne kombi za 24 tys

    O błękitnym, mogę powiedzieć tylko tyle, że ma oryginalny lakier i jest zadbany w środku.

    Natomiast srebrnemu przyjrzałem się trochę dokładniej.
    Generalnie auto wygląda na swój przebieg, w całkiem dobrym stanie fotel kierownika. Miernik wskazał ze nie był lakierowany.
    Auto zastałem całkowicie zimne - rozruch bez problemu/ brak falowania obrotów oraz jakichkolwiek stuków.

    Zawieszenie w sumie ok.
    Felgi na pewno do prostowania, hamulce tez już raczej zużyte.

    Dlaczego waham sie z kupnem? bo jest to kombi i próbuje sie przełamać, ale cos mi nie wychodzi.

    Damian obiecał, że w tym tygodniu pokaże mi błękitnego ST w HB. Napewno napisze co i jak.

  12. #931
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Franczesko dzięki za opinie na forum, myślałem że na tym forum nie masz konta bo o innym wspominałeś

    I małe sprostowanie, przy srebrniaku nie są krzywe felgi tylko stalówki zimowe, ALU 18" są prościutkie. A stalówki jutro oddaje do prostowania bo tak nie może być!

  13. #932
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez boro Zobacz posta
    Dobra nie bijmy piany. Powiedz tylko czy ten ST220 http://otomoto.pl/ford-mondeo-prawdz...C31557206.html; http://www.auto.pl/gielda/offer.php?kod=13579h to ten sam, którego sprzedajesz http://otomoto.pl/ford-mondeo-st220-...C31971626.html czy może dwie identyczne i do tego przyklejone dokładnie w ten sam sposób naklejki na szybie oraz hamulce Brembo to tylko zwykły zbieg okoliczności? Pomijam już zbieżności w postaci kraju pochodzenia, rocznika i LPG...
    No to jak? Ten sam czy nie ten sam?
    ustosunkuj się do tego postu bo póki co to wszystko wskazuje na Twoją niekorzyść

  14. #933
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Dobra pany bo widzę że żyć nie dacie.

    Tak to to samo Mondeo, kupiłem je za 19500 co było okazją życia mimo iż miało jedne drzwi do malowania, rozwalony zderzak i popękany spoiler mimo że przez telefon tego nie usłyszałem i kilka innych mniejszych rzeczy jak brak opon letnich o których wspominał że dokłada a jednak za dopłatą. Jak wspomniałęm kupiłem je dlatego że po sprawdzeniu stanu technicznego pierwszy raz nie miałem żadnego totalnie zarzutu, no oprócz LPG które musiałem dopracować bo była zła mapa i wtryskiwacze były w ogóle źle dobrane. Teraz jest igła w każdym najdrobniejszym calu, dołożyłem do niego 4 tys zł. Biorąc pod uwagę że jest to rodzyn który na rynku wtórnym jest praktycznie nie dostępny w takiej wersji albo go za tyle sprzedam albo zostawię dla siebie jak wspomniałem, nie popuszcze z tej ceny ni grosza bo jeszcze teraz zrobiłem przegląd i opłaciłem nowe OC. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ? Nie bawię się w kręcenia liczników, to było jedyne Mondeo jakie miałem/mam którego przebieg na blacie mógłby być niższy niż w rzeczywistości był bo w wielu przypadkach STeków jakie oglądałem przebieg powinien być wyższy niż wskazują cyferki mimo iż czesto był on już wysoki - tak ludzie dbają i takie wozy od razu odpuszczam. Generalnie szukam aut z przebiegami do 180tys bo mamy szanse właśnie na godziwe zużycie wnętrza. I zaręczam że auto nie miało nigdy 2 pierwszej przy cyferkach więc ja uczyniłem to na prawde symbolicznie, a kolega Pacoo ma złe informacje. Tak w ogóle komisant ( znajomy właściciela STeka do którego osobiście pojechałem oglądać auto bez pośredników ) tak nie mógł przeżyć że wystawiłem go za 32tys że specjalnie kilka dni po sprzedaży wystawił go kolejny raz na 14dni i ogólnie bezczelnie robił ludzi w wała jak kolega o niego zadzwonił. Nauczka jest i więcej tego czynił nie będę.

    Czy ktoś pochwali szczerość? Mam nadzieje że koniec linczów i temat powróci do pierwotnego założenia bo mondeo oglądała jedna osoba z forum a postów jakby oglądały tłumy.

    Poza tym jak to powiedział Pan diagnosta ( bo teraz wpisuje się przebiegi do bazy przy przeglądzie ). Auto jest moje i nawet jeśli ustawię sobie przebieg 0 to co ? To jest moje i moge robić z tym co mi się podoba, a czy komuś nie to już jego kwestia. To było w tylko w formie anegdotki, oczywiście nie podzielam zdania

    Linczować możecie gościa który już był sławny w sieci, co ustawił cyferki w dieslu mk3 z 340 na 160 i z ceny 6k zrobił 22 więc proszę was

  15. #934
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    raz piszesz, że nic nie dołożyłeś bo była to igła jakich mało a teraz, że 4 tys i drzwi były do malowania

    Także albo wszyscy nie nadążają za tym co piszesz albo sam sie gubisz


    Autem nie bylem nawet zainteresowany także nie mam zamiaru dalej nic dociekać. Pozostawie to potencjalnym kupującym.

  16. #935
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    To może śledź temat na bieżąco, bo wiem co pisałem i jeśli coś się tutaj nie zgadza to to czego nie zrozumiałeś

  17. #936
    Kursant Awatar bishop
    Imię
    Marek
    Opis
    ST220 2002
    Od
    09 Mar 2010
    Mieszka w
    Zawada
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Nie bawię się w kręcenia liczników
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    zaręczam że auto nie miało nigdy 2 pierwszej przy cyferkach więc ja uczyniłem to na prawde symbolicznie
    Jedno z drugim się kłóci. Może się znasz na St ale jak dla mnie każdy sprzedawany ST od Ciebie będzie podejrzany.
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Pozostawie to potencjalnym kupującym.
    Dokładnie tak.

  18. #937
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    To może śledź temat na bieżąco, bo wiem co pisałem i jeśli coś się tutaj nie zgadza to to czego nie zrozumiałeś
    czytam ten temat dłużej niż Ty jesteś na forum..

  19. #938
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    Jak dla mnie Stfan już i tak będzie skreślony jeśli chodzi o handel. Chociaż by z tego powodu ze zaprzeczał że to nie jego ST.

  20. #939
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Pacoo przytocz mi choć jedno zdanie kiedy to zaprzeczam że to nie ten sam wóz, no proszę Tylko zwlekałem z notką że to ten sam ST bo i tak miałem to napisać, nie chciałem aby ktokolwiek komu i tak nie zależy na zakupie trudził się w odszukiwaniu czegokolwiek.

    Linkgrabber wszelkie zażyłości niepotrzebne, po prostu wcześniej już pisałem jakie auto zastałem i co w nim robiłem ale nie tak dokładnie, poczytaj a znajdziesz.

  21. #940
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Ehh..das polska.

    Pacoo po pierwsze nigdy nie kupiłem samochodu z komisu, śmiać mi się chcę jak ze znajomym oglądam np jakiś wóz taki bardziej nietypowy ale mam pojęcie na jego temat i te gadki czasami są po prostu śmieszne komisantów. Zawsze kupuje od prywatnych właścicieli spod domu i nigdy nie było inaczej ! Przebieg 200tys ? Proszę Cię, nawet nie chce mi się na ten temat konwersować. Aa no i kupiłem go za hmm 12tys bo mam na nim jakieś 2x tyle + jeszcze mój wkład, gratis dostałem 2 bilety na majorke bo cena wydawała się mało atrakcyjna Typowe szukanie kiedy komuś żal ściska zadek.

    To auto jest z Komisu. I nikt Ci w to nie uwierzy że miałeś akurat zamiar napisać o tym. Po prostu zostałem zdemaskowany.
    Ostatnio edytowane przez Pacoo ; 09-02-2014 o 21:52

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów