+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 52 z 170 PierwszyPierwszy ... 24248495051525354555662102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,021 do 1,040 z 3391
  1. #1021
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Instalacja była ściągana na moją prośbę rzez Damiana. Nie wiem co się działo z kolektorem, nie pytałem.
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  2. # ADS
    Reklama
    Od
    25/05/2012
    Mieszka w
    Forum
    Posty
    Many
     

  3. #1022
    Zarząd Awatar caqerr
    Imię
    Piotr
    Model
    MkIV
    Silnik
    1.8 125 KM
    Od
    10 May 2011
    Mieszka w
    Wola/Pszczyna
    Kolektor w który były wwiercone wtryski jest nowy, niezaślepiony.
    Ostatnio edytowane przez caqerr ; 20-02-2014 o 11:00
    Było ST200 '99 i niezapomniane ST220 '03 FL nudne MK4 2.0 TDCi Ghia X'08, specyficzne F46 '16... a teraz mk5 z powershiftem

  4. #1023
    Kursant Awatar bishop
    Imię
    Marek
    Opis
    ST220 2002
    Od
    09 Mar 2010
    Mieszka w
    Zawada
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    Dla mnie jest to smutna wiadomość że muszę sprzedać ten samochód bo długo na niego czekałem. Ale trudno... Mam nadzieję że kiedyś znowu stanę się posiadaczem ST.
    Wybacz Arek ale nie rozumiem. Z jednej strony wymarzone auto które jednak po miesiącu już chcesz sprzedać (lub zamienić na diesla). A już deinstalacja LPG to już całkiem nie rozumiem. Nie dziw się że to wszystko trochę podejrzane. Mam nadzieję że sprzedasz auto i nie wsadzisz kogoś na minę. pozdr

  5. #1024
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Pisałem że wypadek losowy, raz już zebrałem pewną kwotę pieniędzy ale tym razem niestety już muszę sprzedać auto i tyle. Jak ktoś będzie zainteresowany zakupem i instalacją LPG to ją w części sfinansuję.
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  6. #1025
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez bishop Zobacz posta
    lub zamienić na diesla
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    lub Mondeo MKIII 2.2 TDCI 155 KM (czarny sedan) [>2004 rok]
    starczy ci z tego esteka na 2.2? tego mało i często dziwnie drogie

  7. #1026
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Mam dwa upatrzone. Jeden za ok. 16tys drugi za 14tys
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  8. #1027
    Pogromca zakrętów Awatar jarku
    Model
    Mk IV ze spojlerem
    Silnik
    2.0tdci
    Od
    22 Jul 2009
    Mieszka w
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    16tys drugi za 14tys
    spoko ceny

  9. #1028
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    za tą kase to zostaw sobie 10 na remonty od razu

    Masz cene kosmos jak za 2004 rok ST a chcialbys kupic za grosze 2.2.

    Ten sam rocznik i 14500 taniej?
    Ostatnio edytowane przez linkgrabber ; 20-02-2014 o 11:36

  10. #1029
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Nie jest to może "perełka" czy "rodzynek" ale do tego może z czasem sam doprowadzę

    ---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:36 ----------

    Możliwe, ale to raczej będę rozkładał w długim czasie, bo kasy nie będzie za wiele

    ---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:37 ----------

    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta

    Masz cene kosmos jak za 2004 rok ST a chcialbys kupic za grosze 2.2.

    Ten sam rocznik i 14500 taniej?
    ST to ST


    zresztą nie powiedziałem że sprzedam za 28,5 tys, jeśli ktoś będzie zainteresowany kupnem to i z ceny ostro zjadę
    Ostatnio edytowane przez DonMondeo ; 20-02-2014 o 11:39
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  11. #1030
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    jak kupisz minę to władujesz tyle kasy, że nic nie zostanie z kwoty po sprzedazy st. Wiec jest to trochę bez sensu


    Jak dla żony to kup coś mniejszego i młodszego.

    ---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    ST to ST
    bez przesady

    Nawet przy nowych ST nie było jeszcze raz droższe niż 2.2

  12. #1031
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    jak kupisz minę to władujesz tyle kasy, że nic nie zostanie z kwoty po sprzedazy st. Wiec jest to trochę bez sensu


    Jak dla żony to kup coś mniejszego i młodszego.

    ---------- Post added at 10:38 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    ST to ST
    bez przesady

    Nawet przy nowych ST nie było jeszcze raz droższe niż 2.2
    auto ma zastąpić ST, a przy (już niedługo) dwójce dzieci, kombi to podstawa
    jak nie dam rady kupić 2.2 to kupię 2.0, trudno grunt aby mondeo
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  13. #1032
    Pochłaniacz prostych Awatar linkgrabber
    Imię
    Grzesiek
    Model
    Mercedes
    Silnik
    E
    Opis
    +cbf1000
    Od
    15 Sep 2011
    Mieszka w
    Koło
    masz już kombi, przy dobrych lotach zostanie ci może z 4 tys dlatego nie wiem czy w ogóle warto.

  14. #1033
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    liczę że zostanie więcej, najwyżej poczekam miesiąc i kupię w niezbyt dobrym stanie 2.0 ale muszę to zrobić
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  15. #1034
    adela
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    i kupię w niezbyt dobrym stanie 2.0 ale muszę to zrobić

  16. #1035
    Zielony listek Awatar cristoferec
    Imię
    Krzysiek
    Model
    Audi A6 Avant Quattro
    Silnik
    4.2 299KM ASG
    Od
    10 Nov 2009
    Mieszka w
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez DonMondeo Zobacz posta
    liczę że zostanie więcej, najwyżej poczekam miesiąc i kupię w niezbyt dobrym stanie 2.0 ale muszę to zrobić
    A policzyłeś 19% dochodowego dla skarbówki, no chyba że Ci się uda...
    Ale żyć 5 lat w niepewności spoglądając na skrzynkę pocztową to żadna przyjemność.

  17. #1036
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    o ile za samochód zapłaciłem mniej niż go sprzedam
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  18. #1037
    adela
    Gość
    O ile sprzedaż go za mniej niż kupiłeś raczej..

  19. #1038
    Niedzielny kierowca Awatar DonMondeo
    Imię
    Arek
    Model
    Volvo & Skoda
    Silnik
    320KM & 184 KM
    Opis
    R Design & RS
    Od
    11 Aug 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat z prawo.rp.pl

    "Osoba sprzedająca samochód zapłaci podatek, jeśli transakcja następuje przed upływem pół roku, licząc od końca miesiąca, w którym nastąpiło nabycie. Mówi o tym art. 10 ust. 1 pkt 8 lit. d ustawy o PIT. W praktyce oznacza to, że jeśli ktoś kupił pojazd np. za 10 tys. zł, a sprzedał za 10,5 tys. zł, to zapłaci podatek od kwoty 500 zł. W takiej sytuacji dochód należy wykazać w zeznaniu PIT-36 za dany rok, w pozycji „inne źródła". Należy je złożyć do urzędu skarbowego do 30 kwietnia następnego roku i w tym terminie wpłacić podatek."

    link: http://prawo.rp.pl/artykul/955020.html
    Jest Skoda Octavia RS (2.0 TDI 184 KM Magic Challenge)
    Jest Volvo XC90 (T6 R-Design 320KM Black)

    Było -> 5x Mondeo MKIII (2.0 TDCI 115 KM Panther Black Metalik oraz ST220 Panther Black Metalik oraz 2.2 TDCI 155KM Machine Silver Metalik oraz ST220 Machine Silver Metalik oraz 2.2 TDCI 187 KM Panther Black Metalik)

  20. #1039
    Kursant Awatar Pacoo
    Imię
    Łukasz
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Opis
    Kombi, Silver
    Od
    04 Feb 2014
    Mieszka w
    Frankfurt
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Na początku sprawny był za 35tys jakieś 7-8msc temu. Właściciel zjechał z ceny bo nie stać go było na należyte przywrócenie życia temu rodzynkowi.
    brave2010 jak już to za 15tys. I nie z padniętymi panewkami tylko ledwo jedną. Tak czy owak obecnie silnik jest po kapitalnym remoncie, mechanik stwierdził że musiał jeździć swoje życie na bardzo dobrym oleju bo w środku cały świecił się na złoto, jednak właściciel nie dopilnował jednym razem jego poziomu. Do tego od razu zrobione standardowe zaślniaczenie na misce ( wszystkie kompletnie uszczelki nowe ) i wywalone katalizatory, kilka drobnych elementów zawieszenia i OBECNIE auto jest w stanie perfekcyjnym. Nie napisałem w ofercie że silnik jest po usprawnieniu, bo dla jednej osoby ( normalnie myślącej ) będzie to + a dla drugiej minus Gdy jest silnik po takim zabiegu to mamy pewność że nikt wcześniej już nie mógł nie zadbać o oliwę bo to czuły punkt tego silnika. Dołożyłem do tego wozu sporo więcej niż zakładałem ( wolałem zrobić generalke tego silnika niż zakupić drugi bóg wie w jakim stanie ) bo celem oczywiście był perfekt stan, i jak sprzedam go za te 29k to byle jest w 100% wart to nie będzie najgorzej...Ogólnie auto ciągnie jak szalone a nagłośnienie miażdży sutki

    Napisane aby dodatkowe pytania były zbędne.

    U kogo naprawiałeś panewkę ?. Podaj dane sprawdzimy.

    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    Mój tata władował w stare audi więcej kasy za 3 lata niż warty jest ładny cały STek, to nie jest wyznacznik stanu samochodu, bo ono nadal chciało. Jak wcześniej wspomniałem przy obecnych możliwych "sprawdzaczach" i wiedzy można w 80% sprawdzić stan samochodu, to że było coś wymienione nie znaczy że znowu się nie zepsuje. Jak coś ma się zepsuć mimo że świeże to się zepsuje, wiele takich przypadków było. Sprzedałem łącznie od tamtego roku 8szt ST220, w pięciu przypadkach bodajże pierwszemu oglądającemu, szczerze to mało kogo interesowały faktury jakie dostawałem od poprzednich właścicieli, dlatego też osobiście kompletnie ich nie gromadzę tylko wymieniam wszystko co sprawdzenie wykazuje. Kupującego nie interesuje zbytnio że wymieniłem łącznik czy łożysko, tylko co jest obecnie do wymiany, chyba że chodzi o grube rzeczy jak sprzęgło wtedy fakturka wskazana. Jeśli ktoś kupi samochód i znajdzie coś do wymiany, zwracam koszta jak w przypadku DonMondeo ( świece np ). Znajdź mi handlarza ( nie nazywam siebie tym określeniem w żadnym wypadku i wiem co mówię ) który podejmie z tobą długoterminowy kontakt i wszelkie wsparcie po transakcji...powodzenia

    Panowie szkoda biadolić, ktoś będzie zainteresowany, przyjedzie i sam sprawdzi czy warto. Po co tyle popłochu siać. Ze swojej strony zagwarantować mogę że TAK, warto. Bo tym bardziej takie akcje na forum motywują mnie żeby auto było w mega stanie.
    To ile kasy wpakujesz w auto nie zawsze znaczy ze jest perełka bo równie dobrze może to być złom w którym coś naprawisz to psuje się następne. Dobre auto to takie do którego lejesz paliwo i nic więcej. pomijając kwestie zwykłych części eksploatacyjnych.


    Cytat Zamieszczone przez linkgrabber Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Stfan Zobacz posta
    zarzucacie coś drugiej osobie ( mi ) a rzeczywistość weryfikuje tak że wstyd się pokazać ze swoją furką panowie pewnie. Prawda kole ?
    Nie, ja auto mam już prawie 3 lata i władowałem na pewno wiecej pieniedzy niż Ty w tego STeka.

    Dodatkowo mam faktury na naprawy, wszsystko opisuje na forum.

    Auto nigdy nie było uderzone

    Miałem wcześniej inne mondeo, dbam o auta jak potrafię a nie nazywam siebie fanatykiem.

    Zaliczyłeś już kilka wtop i zobaczymy co będzie dalej (czy kolejne wtopy czy może będzie ktos zadowolony), póki co tylko DonMondeo ujawnił sie na forum z osób które kupiły auto

    I nikt więcej się nie ujawni kto kupił bo będzie się bał przesłuchania naszego albo Bał kupić

  21. #1040
    Zbanowany
    Imię
    Damian
    Model
    MKIII
    Silnik
    3.0 ST220 226 KM
    Od
    17 Jul 2013
    Mieszka w
    Limanowa
    Pacoo nie będę ci niczego podawał bo nie jesteś moim klientem/zainteresowanym.

    Złomów szukaj u siebie, ja wiem co piszę. Ponadto nie ma czegoś takiego jak "Dobre auto to takie do którego lejesz paliwo i nic więcej". Typowy 10 latek już nigdy nie będzie ideałem, może być w stanie " obecnie kompletnie nic do zrobienia/wymiany/poprawienia " ale ten stan może w każdej chwili ulec zmianie bo tylko kilka wymienionych części nie ma 10lat. Idealny to pojęcie względne, każdy ma swoje kryteria i widzimisię przy ocenianiu stanu samochodu.

    Już i tak przez wasze bełkotanie straciłem dwóch konkretnych klientów, może nawet więcej nie wiem. Ale nie przejmuje się tym bo STeków paździeży w Polsce jest taki %, że nawet mój najbardziej zmęczony/do zrobienia egzemplarz ( tutaj selekcja przed-zakupowa ) po moich rękach w porównaniu do takiego będzie w stanie wskazującym. Prowokujecie mnie abym się reklamował, nie chcę naruszać regulaminu, więc zakończcie temat i nie narzucajcie mi udzielać odpowiedzi. Jeśli ktoś się chcę czegoś konkretnie dowiedzieć - powiem wszystko ale na PW. I nie piszcie więcej na mój temat tutaj jeśli ktoś nie będzie miał suchych faktów w ręce ( czyli dopóty nie oglądnie/ sprawdzi samochodu ) bo nie czuje się zaszczycony ! Opowiastki i domysły wyssane z palca zostawcie w innej formie dzieciom na dobranoc.

Podobne wątki

  1. Obejrzane auta...POMOCY w kupnie
    By michalkowal in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-10-2013, 19:16
  2. Obejrzane Mondeo mk3 Oleśnica
    By Bialy071 in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-10-2013, 21:43
  3. Obejrzane TDDi - stan beznadziejny
    By Mzzyku in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2012, 18:47
  4. Mondeo Mk3 z Tychow-obejrzane
    By Kromir in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 21:02
  5. 2.0 tddi 115 km, 2001/2 obejrzane
    By oggie in forum Kupujemy Mondeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 17-09-2011, 20:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów